Bolluk Bereket Reikisi

bolluk bereket reikisiHayatın içinde karşılaştığımız,  içsel anlamda yaşadığımız  maddi mutsuzluk ve başarısızlıklar bizlerin sadece zihnen değil ruhen de ağır yaralar almamıza sebep olur. Yaşanılan iniş çıkışlarla bilinçaltımıza da kıtlık bilincini yerleştirmiş oluruz.

Bolluk Bereket Reiki  uyumlamasından sonra bilinçaltındaki tüm negatif inançlarınızı  değiştirebilir,  düşünce biçiminizi  berraklaştırıp  arındırarak,  maddi akışınızı arttırabilirsiniz.  Sadece mali anlamda değil,  yaşamdaki diğer hedeflerinize ulaşmak içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kolay bir enerji çalışmasıdır. İş değişikliği,  ev ve araba değişikliği, içinizdeki sevgi ve mutluluk hallerinin çoğalması hayrınıza olacak her konu da artış sağlar ( sağlık, sevgili, müşteri).

Para ile olan ilişkinizdeki titreşiminizi yükseltmeye ve var olan olumsuzlukları ortadan kaldırmaya yarayacak olan bu enerjiyle tanıştığınızda,  frekansınızı ve titreşiminizi yükselterek büyük bir enerjinin size katlanarak geri aktığını göreceksiniz.

Bolluk Bereket Reikisi  bir sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalışır. Uyumlamanız( inisiyasyon) yapıldıktan hemen aktive olur. Bolluk Bereket Reikisi tek aşamalı bir uyumlamadır. Uyumlaması yüz yüze veya uzaktan yapılabilir.

Şifa felsefesi basittir: “içten dışa iyileşmeyi isteyin yeter”

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59