Bolluk ve bereket için Reiki

Reiki eğitimleri için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

“Sözde”Reiki masterların bolluk bereket için size Reiki göndermek vaadiyle para talep ettiğini yine sizin sayenizde biliyorum. Reiki mucizevi bir enerji. Bolluk ve bereket getirebilir ama düzenli bir gönderim söz konusu değilse yani biri size 21 gün boyunca düzenli olarak 45 dakika enerji göndermiyorsa para talep etmesi uygun değildir. Bununla birlikte aynı anda enerji gönderilen ( ihtiyaç duyan) kişi sayısı 10’u geçmemelidir. Bir kerede yüzlerce kişiye Reiki gönderilemez. Enerji bölünür. Hatta size ulaşamaz.

İnternet ortamında elbette bir çok insan rant elde etmeye çalışıyor, çalışacaktır. Ama  bundan korunmanız gayet kolay. Benim önerim Reiki şifasını bir başkasından talep etmek yerine kendi kendinize enerji göndermeniz. Bollluk bereket çalışmasını kendi kendinize yapmanız. En azından her gün veya akşam üstünde çalıştığınıza emin olursunuz ve içtenlikle Reiki gönderirsiniz. Sizi sizden başka kim bu denli düşünebilir ki? Bir kerelik şifa için vereceğiniz rakam sizi Reiki ile tanıştırabilir ve hem zenginleşmek, hem aşk, hem diğer dilekleriniz için istediğiniz her an Reiki’yi kullanabilirsiniz. Reiki’ye uyumlanmak 3 dakikadır. Uzaktan uyumlanabilirsiniz. Uyumlama Reiki yapabilir hale gelmektir, birinin size şifa göndermesi daha uzun süreli ve meşakkatli bir iştir.

Diyor ki telefondaki ses: “ben Reiki almıştım hiçbir işe yaramadı”. Durumunuz katmerli bir şekilde tıkanıksa ne Reiki ne başka bir sistem 1 kerede yolunuzu açamayabilir. Bir kereliğine aldığınızı düşündüğünüz enerji size gönderilmemiş de olabilir. Bu durumda en emin yol kendi kendinize istediğiniz her konuda Reiki göndermeyi öğrenmektir. Birinin sizin için dua ettiğine emin olmamaktansa kendiniz için dua etmeniz en iyisidir. Üstelik siz kendiniz için dua etmediğiniz sürece başkasının duası, içtenliği yetersizdir. Reikide benzer bir sistemle çalışır. Önce kendiniz öğrenecek sonra başkasından şifa isteyecek ve birlikte aynı amaca veya hastalığa enerji göndereceksiniz.

Reiki, masterlar( öğretici) tarafından uyumlanarak ve eğitim verilerek öğrenilen bir şifa sanatıdır. Kitaplardan kendi kendinize öğrenip uygulayamazsınız.  Reiki öğreticinizi ( master) siz seçersiniz, Reiki sizi seçer. Reiki enerjisi almaya hazırsanız doğru mastera ulaşırsınız. Ama bu enerjiyle tanışmaya hazır değilseniz randevu gününde veya saatinde bir aksilik çıkar orada o an bulunamazsınız. Reiki uygulaması çok kolay ama seçici bir şifa sanatıdır, herkesi kabul etmez.

Reiki 1 düzeyinde öğrenciyseniz bir kağıda “parayla ilişkimi şifalandırmak için” veya “ bolluk ve bereketi kendime çekmek için” yazarak kağıdınıza 21 gün şifa göndermelisiniz. Her gün en az 15 dakika. Veya sadece cüzdanınızı avuçlarınızın arasına alarak, dolmuşta, otobüste giderken çantanıza avuç içlerinizle dokunup içindeki cüzdanı hedefleyerek enerji gönderebilirsiniz. Her akşam belli bir zaman diliminde cüzdanınızı ellerinizin arasına alıp “bolluk ve bereket için reiki gönderiyorum” diyerek mucizeler yaratabilirsiniz. Kısa sürede paranız çoğalır, daha fazla gelir elde etmeye başlarsınız.

Reiki 2 düzeyinde öğrenciyseniz dilek kutusu hazırlayabilirsiniz ve 21 gün boyunca tüm sembollerinizi kullanarak ve özellikle arttırma sembolünüzle paranızı çoğaltmayı hedefleyerek, aynı cümlelerle enerji gönderebilirsiniz. Dilek kutunuzu “her gün yarım saat dileğime Reiki  gitsin” diyerek programlayabilirsiniz. Bilinçaltınızı temizleyip parayla ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Kendinizi oldukça zengin olarak hayal edebilir, yazdığınız kağıda böylesi bir cümle tanımlayabilirsiniz ve o hayale Reiki gönderebilirsiniz. Reiki 2 düzeyinde pek çok metod kullanabilirsiniz. Para size daha kolay ulaşacak, borçlarınız temizlenecek ve birikim yapabileceksiniz.

Yolunuzun aydınlığa ve Reiki’ye çıkmasını dilerim. Birgün bir şekilde Reiki’yle tanışmanızı dilerim.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALMAK, ALINTI YAPMAK, BAŞKA YERDE YAYINLAMAK YASAKTIR.