Altın Üçgen ve Reiki Hakkında Bilmedikleriniz

Altın Üçgen ve Reiki Hakkında BilmediklerinizSon dönemde hem kendi öğrencilerimden, hem başkaları tarafından Altın Üçgen veya Reiki’ye uyumlananlardan gelen sorularda artış gözlemliyorum. Bu çok iyi. Demek ki deneme amaçlı değil kullanma amaçlı uyumlama alanların sayısı artıyor.

Altın Üçgen uyumlamasını bir başka masterdan alıp,  uyumlama notlarının yetersizliğini fark etmiş ve “internette her yerde bulunan notlardan başka bir şey gelmedi bu mudur?” diye soruyordu. Haklı, Altın Üçgen Sembolünün ( 1 sembolü vardır) bile bulunmadığı notlarla ne yapacağını şaşırmıştı. E-postayla gönderilen notları okudum ben bile hiçbir şey anlamadım.

Benim öğrencilerimden birinden gelen birkaç soru bir hayli detaylı açıklamayla paylaşıma açılacak nitelikteydi. Hepiniz okuyun ve yararlanın istedim. Özellikle master arkadaşlarımın bu bilgilerden yararlanacaklarını düşünüyorum.

Su Hanım merhabalar,

Bana gönderdiğiniz Altın Üçgen Uyumlamasını çok güçlü bir şekilde hissettim, özellikle ayaklarımda yoğun ısı artışı vardı. Ben size bununla ilgili bazı şeyler sormak istiyorum, bazı şeyleri anlayamadım konuyla ilgili:

1- Bende varolan miyom, nodül gibi hastalıklara ne kadar süreyle ve ne şekilde gönderebilirim?

2- Bu enerjiyi de Reiki gibi mesela şu kadar süre için gönderiyorum diye niyet edebilir miyim?

3-Biran evvel düzelmesini istediğim sosyal ilişkilerim var, onlara nasıl gönderebilirim?

4- Bu enerjiyle aşkı nasıl çağırabilirim evrenden?

5- Bir de Reiki ile ilgili sormak istiyorum size: mesela şu kadar süreyle şu kişiyle ilişkime Reiki gönderiyorum, 3 gün 5 saat vs. böyle bir uygulama yapabiliyoruz değilmi reiki 2 seviyesinde, reiki kutumamı kymam gerekir yoksa bu tür dilekleri bilemedim, mesela bir günüme sabahtan itibaren göndermek istiyorum tüm gün niyetine, bunları merak ediyorum.

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Sevgiler

-Öncelikle Altın Üçgen sembolünüzü çizin ve elinizi miyom veya hastalık olan bölgeye koyun. Buraya enerji akışını hissedeceksiniz. Altın Üçgen çok güçlü bir enerji olduğu için birkaç dakika enerji göndermeniz yeterli.  Bunu dolmuşta giderken bile yapabilirsiniz. Altın Üçgen ağır hastalıklarda 7 dakika kadar, daha basit hastalıklarda birkaç dakika gönderilmelidir.

-Reiki 2 seviyesinde enerjiyi tıpkı bir saat gibi kurabilirsiniz. Sembollerinizi çizdikten sonra “Şu günden başlayarak, şu güne kadar, X dileğim için veya sağlığım için günde şu kadar saat Reiki enerjisi gitsin” diyebilirsiniz. Bu durumda en az 10 dakika her gün kurguladığınız olaya veya konuya Reiki göndermelisiniz. Altın Üçgende bu tür bir çalışma yapılmaz. Altın Üçgen güçlü, etkili ve kolay bir şifa sanatı olduğu için kurmadan her gün birkaç dakika göndermelisiniz.

-Sosyal ilişkilerinizi düzenlemek için bir araya geldiğinizde ortama Reiki verebilirsiniz. Alın çakranızla enerjiyi gönderebilirsiniz. Sembolü gözünüzle çizmeniz yeterli. Hiç kimse fark etmez. Bununla birlikte Altın Üçgen imajinasyon çalışması yeni dostluklar, ilişkiler kurmak için idealdir.

Uzaktan 21 gün boyunca “sosyal ilişkilerimin düzelmesi için” diyerek her gün en az 20 dakika Reiki gönderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra büyük şeffaf bir prizma hayal edin. Başaramıyorsanız Paşabahçe’nin prizma şeklindeki şeffaf kağıt ağırlıklarından alıp bir süre bakın. Prizma görüntüsünü HAYAL ETTİKTEN SONRA içinde  kendinizi ve sosyal ilişkide bulunduğunuz kişileri mutlu, kahkaha atarken, birbirinize sevgiyle saygıyla bakarken hayal edin. Bu prizmaya Altın Üçgen sembolünüzü çizip enerji gönderin. Ek olarak Reiki sembollerinizden uzaklarla bağ kurma ve duygusal sembolünüzü de kullanıp enerji gönderebilirsiniz. Altın Üçgen ile Reiki’yi birleştirmenizde sakınca yok, yarar var.

-Altın Üçgen enerjisi imajinasyona dayalıdır. Olmasını istediğiniz görüntüyü her zaman şeffaf prizmanın içinde hayal edip o hayale enerji göndermeniz yeterli. Mucize gibi bir şey yaşarsanız şaşırmayın. Altın Üçgen hızlı çalışır.

-Reiki ile ilgili kurgulamayı yapacaksanız en kolayı bir kağıda dileklerinizi yazmak, bu kağıdı ahşap veya karton kutuya koyup her gün en az 1 saat bu dileklere Reiki göndermek, 1 saat vaktiniz olmadığı için 10 dakika elinizde tuttuğunuz kutuyu “21 gün boyunca kutuma ve tüm dileklerime saat 10.00-11.00 arasında 1 saat Reiki gitsin” diye kurmaktır.

-Reiki gönderirken üzerinizde metal olmamasına dikkat etmelisiniz.  Altın Üçgen gönderirken metal olmasının sakıncası yok. Reiki 1 ve Altın Üçgen de birer sembolünüz var. Bunları ezberlemeyi, öğrenmeyi unutmayın. Reiki 2 düzeyinde 3 sembol daha öğreniyorsunuz. Altın Üçgen ise tek seviyeli bir eğitimdir.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA YERDE BAŞKA İSİMLE YAYINLANAMAZ.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59