Özgüven Eksikliğinin İlacı Regresyon Therapy

Özgüven Eksikliğinin İlacı Regresyon Therapy

ÖZGÜVEN VE ÖZDEĞER EKSİKLİĞİ

Kendinizle barışık mısınız? Genel yaşamınızda mutlu musunuz?

özgüven eksikliğinin ilacı regresyon therapyYoksa, keşke doğmasaydım, kız olmasaydım, diyenlerden misiniz? Annenizin istemediği, isteyip sonradan vazgeçtiği çocuk musunuz? “Sen sus sen anlamazsın, senin aklın ermez, senin gücün yetmez!” diye ebeveyn sesi hala kulağınızda mı? Sizden küçük bir kardeşiniz var mı? Veya en büyük çocuk musunuz? Aniden öfkeleniyor, kendinizi anlatırken çok sinirliyim diyor musunuz? Kendinizi sürekli bir şeylerden şikayet ederken buluyor musunuz? Adam yerine konulmadığınızda öfkeniz zarar veren boyutlara ulaşıyor mu? Sevgisiz mi yetiştiniz? Yoksa annenizin babanızın biriciği misiniz? Ya da ebeveynden birinden nefret mi ediyorsunuz? Erken kayıp ettiğiniz bir ebeveyniniz mi var? Bunlardan birine evet diyorsanız özgüven eksikliği kaçınılmazdır.

Birçok insan kendisini sevdiğini, kendisiyle barışık olduğunu iddia ediyor. Mutlu olduğunu kendisini seven arkadaşları, iyi bir ailesi olduğunu düşünüyor. “Sadece ikili ilişkilerde sınıfta kalıyorum” diyor. Ancak karşı cinsle ilişkilerimizi de, ebeveynle ilişkimizi de aynı şekilde yaşıyoruz.

“ Geç şuraya otur”, “kapıyı kapat”, “yemeğini doğru ye”, “elbiselerini ortada bırakma” diyen sert ses, yüzünüze tokat atan o acımasız el sevilmediğiniz duygusu hissettiriyor. Ve çoğunlukla sevgisizlik duygusu anne karnında başlıyor. Annesizlik, babasızlık boşluk oluşturuyor ve o boşluk ya hapishaneye ya hastaneye düşürüyor.

özgüven eksikliğinin ilacı regresyon therapyGeçmiş Yaşam Terapisi seanslarının çoğunda, anne karnı ve doğum sonrası ilk yılda sevgisizliği net şekilde hisseden danışanlar çıkıyor karşıma. Öncesinde mutlu bir çocuktum dese de, seansın ilk yarım saatinde bambaşka bir gerçekle karşılaşıyorum. Danışan da benim kadar şaşırıyor nasıl olup da üstünü örttüğü anıları hatırladığına. Hatıraları hatırlamak değil elbette amaç. Şifalandırmak, travmaları temizlemek, iyileştirmek ve özdeğere hak ettiği saygıyı vermek. Ki özgüven gelişsin.

Ne kadar değerli olduğunuzu öğreneceğiniz, kendinizi yeni doğmuş gibi hissedeceğiniz, yaşamı seveceğiniz bir çalışma Geçmiş Yaşam Terapisi. Çoğunlukla ilk soru ” kaç seansta çözülür, kaç seans katılmalıyım” şeklinde olsa da, her seans danışanın kendi seçimi olduğu için tekrarlarına koşa koşa gelinen bir iyileştirici.

Anneyle barışacağına inanmayanlar barışıyor, sevgiliyi asla affetmediği için öfkesinden kurtulamayanlar dinginleşiyor ve affediyor. Üstelik terapi seansını danışan Alfa boyutundan yönetiyor. Güvensizliklerin kaynağı bulunuyor. O kaynağı danışan kendisi gösteriyor. Kaynak temizleniyor, parlatılıyor. Kinden, kuşkudan, tüm travmalardan arındırılıyor. Ve tekrar şefkatli bir ana kucağı haline getiriliyor. İşte o noktada özdeğerini keşfetmiş, kendisini seven biri olarak gözünü açıyor danışan.

Enerjiniz değiştiğinde gidenlerin geri dönmesi de zor olmuyor. Özdeğeri keşfettiğinizde o değeri paylaşmak isteyen iş arkadaşları, sevgili adayları, yöneticiler veya arkadaşlar, eski eşler, eski sevgililer etrafınızı sarıyor. Başkalarından kıymet veya saygı görmeyi beklemek yerine kendi kendinize o kıymeti ve saygıyı siz vermeye başlıyorsunuz. Kendinizle zaman geçirmek daha keyifli hale geliyor. Siz kendinizi sevdikçe, kendinize güvendikçe başkaları da sizi daha çok seviyor, daha çok güveniyor.

Sevilmeyen çocuk musunuz? Kendinizi sevin ve en azından 1 seans Geçmiş Yaşam Terapisi hediye edin! Uzaktan görüntülü konuşma ile veya yüz yüze yapılan çalışma yaşam akışını değiştirecek.

Su Karakuş

Her hakkı saklıdır.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59