KARMA VE TRAVMA TEMİZLİĞİ: REGRESYON THERAPY

Regresyon Therapy yaptırmanızın 2 nedeni olabilir. Travmalarınızın temizlenmesi, yani odaklanan, dingin ve sağlıklı bir düşünce biçimine geçmek. Özgüven kazanmak, fobilerden arınmak.

İkinci neden, geçmiş yaşamınızı ziyaret etmek. Şimdiki zamana aktardığınız tüm karmaları, etkileri keşfetmek, onlardan arınmak, kurtulmak.

Her ikisi ayrı ayrı seansla yapılabiliyor ama kimin, hangisini önce yaptırması gerektiğine yine bilinçaltı karar veriyor. Ne ben, ne danışan bu konuda etkili olamıyor. Çünkü bilinçaltı sadece bir sorunun çözümüne odaklanıyor. Bilinçaltı ve regresyon ikilisini bilgisayarınızı ilk günkü haline getirmeyi, tüm arızalardan arındırmayı, en üst seviyede çalışmasını sağlamayı hedefleyen bir tamirci gibi düşünebilirsiniz.

Genellikle ilk hedef gününüze yansıyan, bazen hayatınızı karartan bir sorunun çözümü oluyor. Bazen bir çok soruna neden olan bir kaynağın temizlenmesi önceliğiniz olabiliyor. Her koşulda sizin odaklandığını konuyla bilinçaltının önceliği olan alanlar farklılık gösterebiliyor.

Regresyon Therapy herkese yapılamaz. Bakış açısı yeterince gelişmiş, okumayı çok seven, belli bir entelektüel düzeye ulaşmış kişilerde yüzde yüz başarı sağlanıyor. Tek amacı sohbet etmek, derdini anlatmak olanlara, kendisi de dahil hiç kimseye güvenmeyenlere, “ben uzanınca nolacak siz beni mi izleyeceksiniz? diye düşünen ruh sağlığı bozuk kişilere, ne istediğini bilmeyen, on yıllarca her çeşit sorunu yaşamış, negatif bakış açısından kurtulamamış, kişisel gelişimin hiç bir adımıyla tanışmamış, olumlamalardan, esmalardan başka gelişim aracı görmemiş kişiler için uygun bir seçim değildir Regresyon.  Ne beklediğini bilmeyen, bulduğundan bir şey anlamaz sözünü çok severim. Bu doğru sözü doğrulayan sorular  ” ben regresyon yaptırınca kesin iyileşir miyim, kaç günde sonucunu alırım, bana ne faydası olur?” şeklinde sürer. Bir çok makaleyi inceleyen, belli bir akıl yürütebilen, soru cevaplarla, ikna edilmeye çalışarak değil de kendisi araştırarak sonuç çıkaran kişilerle çalışmayı her zaman sevmişimdir ve tercih ederim. Danışan seçimi konusunda titiz olduğum, herkesle çalışmadığım bilinir. Ancak konu Regresyon olduğunda bu eleme ikiye katlanır. Diğer hizmetler seçimleri kısmen tolere edebilir.

Regresyon seanslarını online yapmak, yüz yüze yapmaktan daha etkili çünkü kişi kendi konfor alanında, kendi yatağında olduğu sürece çok daha kolay odaklanıyor. 1 saat boyunca güvenli bir alanda olduğunu bilerek kendisini serbest bırakabiliyor. regresyonda hipnoz kullanılmıyor bu nedenle girip de çıkamamak gibi bir şey söz konusu değil, ancak 1 saatin sonunda seansın bitmesini istemeyen kesim % 90 lık bir yer işgal ediyor.

Regresyon tam olarak bilinçaltını temizleyen dolayısıyla yaşam kalitesini yükselten, kökeni bilinmeyen hastalıkların nedenini bulan, özgüven sağlayan, kendine sevgi ve saygı duymanızı sağlayan bir çalışma. Bütün bunlarla birlikte bereketsizlik, evlenememek gibi ruhsal yaşla ilgili sorunları da çözüyor. Kendinizi tanımanızı, ana nedenleri saptamanızı sağlıyor. Kanımca kendinle tanışmak benim diyenin yapamayacağı üstün meziyetlerden biri. “Herkes kendisini tanıdığını sanır ama yanlış tanır!- Su Karakuş”

Regresyona ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yaşınız, eğitiminiz, mesleğiniz ve sorunlarınızı yazarak astrolojikulubu@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

Bilinçaltınızın huzurla dolduğu bir gün dilerim.

Whatsapp: 05050107059