Venüs Tılsımı Kaç Günde İşe Yarar?

20 Kasım akşamı Venüs gezegeni tılsım çalışmasına katıldım eve geldikten sonra da dvd de tekrarlar yaptım evde defalarca denedim..hatta çok heyecanlıydım..Bu süreci sizinle sürekli paylaşmıştım sizde bıkmadan dinlemiş ve sorularıma cvp vermiştiniz..ışığı gördüm göremedim ay yanlış mı yaptım galiba gibi bir panik halindeydim:)ama bir tek şey vardı çok inanmıştım ve doğru dileğe odaklanmıştım..

Benim dileğim bozulmuş olan tüm ilişkilerimin tarafların ve benim hayrıma olacak biçimde düzelmesi için fırsatlarımın olması affetmek ve affedilmekti..10 gün sonra ailemle aram düzeldi 18 aydır düzelmeyen aile bağım…böylece para sıkıntımda gitti..

Erkek arkadaşımla da henüz yeniden sevgili değiliz ama görüşmeye başladık normal arkadaş gibi..dileklerinizin gerçekleşmediğini düşünenler önce şunu düşünsünler sorunu puzzele parçaları gibi gibi ele alsınlar mesela evlenmek isteyen bir kişi bence hemen evlilik dilemesin önce hayrına olacak biçimde ilişkinin düzelmesini dilesin adım adım basamak basamak..her tılsımda bir dilek, bir merdiven olsun…..hatta tüm dileklerde aynı mantık uygulanmalı diye düşünüyorum..adımı vermeden bunu yayınlayabilir siniz. Ö. S.