Vefk ve Tılsım Farkı

Gezegen Tılsımları her çeşit vefk, büyü ve tılsımdan oldukça farklı uygulamalardır. Bir çeşit motivasyon çalışmasıdır. İçeriğinde kullanılan sihirsel semboller dileklerinizi bir anda gerçeğe dönüştürecek güçtedir.

Vefk, büyü gibi çalışmalar başkasına zarar vermekten kaçınmaz ve kişiye de geri dönüşü korkunç olabilir. Oysa “Gezegen Tılsımları” sadece kendi yararınıza yapacağınız uygulamalardır. Kimseye zarar veremezsiniz hatta birinin yararına olduğunu düşünerek yapacağınız gezegen tılsımlarından kişide yararlanamaz. Ancak ve ancak kendiniz adına tılsımlarımızı yapabilirsiniz.

Okuyucularımızdan gelen  maillerin bir kısmını aydınlanmanızı sağlayacak düşüncesiyle paylaşıyorum.

iyi akşamlar su hanım sitenizi inceledim herkese bir yararınız olmuş inşallah bana da yardımcı olursunuz. nisan ayında bir vefk yaptırmıştım,sevgilimle evlenelim bir işim olsun diye,1 hafta içinde çok güzel bir işim ve sevgilim evlilik düşüncesiyle gelmişti bana.sonra annesi daha erken 30 yaşınıza kadar bekleyin demişti (bu arada 28 yaşından gün aldım) ama bu arada da oğluna zengin kızlar bakıyormuş bunu sonradan öğrendim.Ben oğluyla 2 yıldır birlikteydim çok mutluyduk benı cok sevdıgıne ınanıyordum 24 saat neredeyse telefonla konusurduk,5 dk konusmasak olay olurdu, çok şey yaşadık ben ona inandım güvndim şimdide terk edip gitti ,benimle öyle güzel oynadı ki,canım çok acıyor.yaptırdığım vefk 3 ay sonra ters tepti,işimi kaybettim 2 aylık maaşımı alamadım hala,bunun üstünede borç batağının içindeyim, sevgilimide kaybettim şimdi benden nefret ettiğini istemediğini söylüyor ayrılma nedenimizde benm ondan espiriyle karısık bır yüzük istememdi.Çok kötü durumdayım hocam nefes alamıyorum gogsumde bır agrı,kasıklarımda hep bır sıskınlık ve agrı,uyanınca sol elımde ve kolumda uyusmalar,yemek yıyemıyorum,sabaha kadar uyuyamıyorum,ınsanlarla gorusmek konusmak ıstemıyorum,halsızlık ve tembellık,hıcbırsey yapmak ıstemıyorum insanlarla iletişim kuramıyorum.Gülmeyi unuttum.üzerimde büyümü var cok guzel gıden bır ılışkım ve işhayatım nasıl bu hale geldı.Canıma kıymayı bıle dusundum,elimi neye atsam kurutur oldum.Sevdiğim insanla evlenmeyi istedim sadce mutlu yuva kurup cocugum olsun ıstedım.Ondan başka birşey düşünemiyorum onu hala çok seviyorum ve benimle evlensin istiyorum yine bana dönsün çok mutlu olalım nasıl kı ben onsuz dünyaya küstüm nefes alamıyorum o da benim gibi olsun.Çok kötü durumdayım.annemin benim için ağladığına kaçkere şahit oldum kendimi toparlayım diyorum yapamıyorum elim kolum bağlı,annemin üzülmesine dayanamıyorum artık son çare sizi gördüm,,sizden yardımlarınızı istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz.Lütfen bana yardım edin dualarınızı benden esirgemeyin.

………………

merhabalar su hanım;

sanırım bir ay olmadı sizinle jupiter tılsımını gerçekleştirdik.
o günlerde beklediğim iki kurum sınavı vardı. ancak ikiside aynı gün ve aynı saattı.
hangisine gireceğimim bilemezken o gün tılsımda birini seçtim ve kpss puanım sıralamaya yetsin de adımı yazılıya girmeye hak kazananlar listesinde göreyim demiştim. yazılıyı nasılsa geçerim diyordum , okadar güveniyordum kendime … ve jupıterden istedim mucizemi….

şöyle oldu : ilk sınavda kpss puanım sıralamaya yetmedi…içim rahat öbür sınavı bekledim, o sınavda adımı listede gördüm. allaha ve jüpitere bolbol şükrettim. kıskıs da gülüyordum:) bir mucize idi , sıralamaya giremeyen bir çok insan vardı…
o gün benim giremediğim diğer sınav iptal edildi…şaibe karıştı… gerçekten mucize dedim. iyiki ona girememişim…yoksa istediğim kurumda da hakkımı yitirecektim.

ama ben girdiğim sınavda yazılıyı geçemedim ve elendim…canım öyle yandıkı…
ben yazılıya girebilmeyi istemiştim… kadroya atanmayı istememiştim ki… ve dilek net olmayınca , jupiter de istendiği kadarını vermişti…

gelelim ikinci hayal kırıklığıma :  o gün evlilik planları yaptığım ve eylülden beri aramın kötü olduğu kişi için dilek diledim. Aramızda ki iletişimin düzelmesini beni aramasını istedim. ama içimden de onunla olmayacaksda bu konuda bir işaret istediğide bilinç altımdan geçiyordu .

ve ben o süreçte zor günler geçirirken aramadığı gibi , dünde başkaları ile görüşmeye başladığın ı gördüm…internette böyle bir arayışa girmişti. 3 aydır, mesleği icabı geçridiği zor günleri olduğu için, alttan alıp bir tek kötü söz etmeyen ben , onu yakaladığımı yüzüne vurdum ve artık gerçekten bitti dedim.

bunları paylaşıyorum çünkü , başkaları bu tılsımı yaparken ne istediklerini net söylesinler. yoksa jüpiter mucizesini yapıyor yine ama bize ders vermek şeklinde…

sevgi ve selam ile.

……….

Merhaba Sayın Su Karakuş,

45 yaşında üst düzey yöneticiyim. Sizinle birkaç tılsımı içeren çalışmalarınızdan yararlanmak üzere iletişime geçmiştim. İşimi ve bütün servetimi kaybetmek üzereydim. Eşimden ayrılmıştım. Buhranlı bir dönemden geçiyordum. Saürn, Jüpiter ve Mars tılsımlarınızı dvd. alarak uyguladım. Erkek olduğum için katılımcılarınızın çoğu kadındır ve yadırganırım diye seminerlerinize katılmak istemedim.

Su hanım en derin saygılarımı gönderiyorum. Herşey yoluna girdi. Birkaç ay içinde tılsımların sayesinde mucizevi gelişmeler yaşadım. Yakın çevremde tanınan bir insanım benim çevremdede sizi takip eden çok kişi var. Lütfen adımı yayınlamayın.

………………

Su ablacığım,

Askerden geldim geleli iş bulamıyordum. Jüpiter yaparım bulurum diye size başvurmuştum. Ay ve Neptün tılsımlarına ihtiyacım varmış. Siz nasıl uygun gördüyseniz öyle yaptım 1 hafta içinde kurumsal bir işe yerleştim. Hala inanamıyorum. Çok teşekkür ediyorum.

……………

Su hanım selam,

Ben Venüs’ün kudretini size bildirmek için yazıyorum. Son 5 yıldır yalnızdım ve kimseyi hayatıma almadım. Karşımada dişe dokunur biri çıkmadı. Birkaç kişiye şans vermek istedim ama bir  kaç buluşma sonrasında beğenmediğimi anlayıp uzatmadım. Venüs tılsımını uyguladım. Şu anda hayatımın aşkını bulduğuma inanıyorum. İkimizde çok mutluyuz. Şimdi bu ilişkimin kalıcı olması için Satürn tılsımı, onu daha iyi anlamak için Ay tılsımı yapmalıyım değil mi?

Sevgiler,