Uzaktan Uyumlanırken Bakın Neler Oldu!

İstanbuldan uzakta yaşıyorsunuz veya tılsımlara katılmak için zamanınız yok. Bu durumda Uzaktan Tılsıma uyumlanabilir ve dvd.lerden izleyerek kendi başınıza tılsım uygulama yapabilirsiniz.

Uzaktan uyumlama deneyimini paylaşan katılımcımızın amacı sizleri bilgilendirmek ve bizlere teşekkür etmek. Tılsımlara ihtiyaç duyduğunuzda benzeri bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

SU HANIM

SİZDEN TILSIM UYUMLAMASI ALDIM. SAAT TAM 20:00 DA YATARAK BEKLEDİM.

ÖNCE SOL AYAĞIMIN ALTINDA SICAKLIK HİSSETTİM. SANKİ BİRŞEY AYAĞIMIN İÇİNDE GEZİYORDU. DİZİMİN ÜST KISMINA ÇIKTI. ORADA KALDI. ELLERİMDE AĞIRLIK OLDU. SONRA RAHATLADIM. GÖZLERİM KAPALIYDI. BİRAZ SONRA UYUDUM. SANKİ BİRİSİ DOKUNDU UYANDIM. GÖZÜMÜ AÇMADAN BEKLEDİM. 2 KEZ SU HANIMIN YÜZÜNÜ GÖRDÜM. ÇOK YAKINIMDAYDI GÖZÜM KAPALIYDI. SONRA SAĞ AYAĞIMDA SICAKLIK HİSSETTİM. BİTTİ. BENDE SAKİNLİK VE RAHATLAMA OLDU. HARİKAYDI.UZAKTAN UYUMLAMA BÖYLEYSE SİZİN YANINIZDA YAPILAN TILSIM ÇOOK DAHA GÜZEL OLUR BENCE. DAHA ÖNCEDE SİZDEN UZAKTAN UYUMLAMA İLE REİKİ 1 VE ALTIN ÜÇGEN ALMIŞTIM. SU HANIM SİZE ÇOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. HAKKINIZI HELAL EDİN. SU HANIM SEVGİLER

S.Ş.