Tılsımlarla Neler Başardılar

Merhaba Su Hanım,

Henüz 2 hafta önce uyumlandım ve 1 tılsım yaptım. 2 yıldır işsizdim iş buldum. Tılsımların bu kadar çabuk çalıştığına inanamadım. Sonra geri bildirimleri tekrar kontrol ettiğimde ertesi gün bile yararlanmaya başlayanlar olmuş. Hayal ettiğim gibi bir işe girmeme sebep olduğunuz için yüz kere teşekkür ederim. Bunları büyü ve safsata sanıp yıllarca kaçındığım için kendime ne kadar kızıyorum bir bilseniz. A.

………..

Selam yine ben

“Eski sevgilinizi düşünüp tılsım yapmayın” diyorsunuz. “Onu getirmeye çalışmayın hayırlıysa kendisi gelir siz yapın uygulamanızı ama hayırlı olanı dileyin” diyorsunuz. İlk okuduğumda bana çok saçma gelmişti ama yüz yüze görüşmemizde nedenlerinizi çok iyi anlattınız. Bende ikna oldum. Sizinde önerdiğiniz gibi uygulamamı sizinle yüz yüze yaptım. Yalnızdım benden başka kimse yoktu tüm güzel enerjiniz bölünmeden benimleydi sanki. Eskiden yazmıştınız asıl tılsım sizsiniz bunu o an çok net hissettim. Tam 8 gün sonra eski sevgilim aradı. Beni çok özlediğini söyledi yeniden denemeye karar verdik. Şimdi anladım ki o benim için hayırlı kişi. Bu yüzden birbirimizi unutmamışız. Saçma sapan bir dilekle hayatımı mahvetmeme engel olduğunuz benimle yakından ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. Mutluluğumu size borçluyum. Kim bilir benim gibi kaç kişiyi daha kurtardınız. Dualarımız sizinle..

Y.:)

……………….

Değerli Su Hanım,

Tılsım geri bildirimlerini yıllarca okudum durdum ve onlardan biri olmayacağımı düşünerek umutsuzca bekledim. En sonunda limitlerimin tükendiği gün bende denemeye karar verdim. Son paramla uyumlamaya katıldım ve bana gereken 2 tılsımı önerilerinizle aldım, uyguladım. Depresyondan bozulan ruh halimle sarıldığım son daldınız. 1 ay geçti hiçbir şey değişmedi. İkinci ayda artık intiharın eşiğinde borç içinde kıvranıyordum. Batmakta olan bir iş yerine ortak bulmak çok zor. Hele benim yaşadığım küçük kentte. Fakat tam 2. Ayın sonunda tesadüfen tanıştığım biri sırf benden hoşlandı bana yardım olsun diye ortaklık teklif etti. Ciddiye almadım önce. Sonra bu durumu düzelteceğine garanti verdi. Hiç inanmadım, umursamadım. Fakat olaylar hızla gelişti. Birkaç ay içinde ortaklık kuruldu işler toparlandı ve inanılmaz bir hızla yükselişe geçtik. Tüm borçlarımı kapatamadım henüz ama hızımız bana kısa sürede birikime geçeceğimi düşündürüyor. Bu arada ortağıma gerçekten aşık oldum. Evlilik planlarını yapmaya başladık. Bir gün geri bildirim yazabileceğimi sanmıyordum ama çok istiyordum. Listemdeki tüm eksik tılsımlarımı bir an önce tamamlamak istiyorum. Size çok teşekkürler. Harikasınız. Ç.

…………………………………….

Su Hanım Merhaba,

Sizinle Ankara da tanışmıştık ilk defa.Bana söylediklerinizi bir an bile unutmadım, sürekli değiştirdiğim iş yerlerinden sıkılmış ne olacağını sormuştum size, çünkü her başladığım iş yerinde yaşanan durum aynıydı. Yalnız kalıyordum ve kimse orada olduğumu farketmiyor gibi davranıyordu.(Bu bir tesadüfmü yıldız haritamda nedenleri çıkar mı merak etmiyor da değilim)

Siz bana iş değiştireceğimi, ama esas olarak kendi işimi kuracağımı ve bunların kısa sürede gerçek olacağını söylemiştiniz.Ve demiştiniz ki daha önce niyet ettiğin ama bir şekilde gerçekleştiremediğin bir iş olacak kendi işin.

Sizinle tanıştıktan 2 ay sonra iş değiştirdim, hemde sizin söylediğiniz gibi kendim ayrıldım .Ve şu anda çok istediğim hayalini kurduğum kendi işimle ilgili adım atmak üzereyiz..Çok heyecanlıyım.

Sizinle tekrar yorumlarınız için temasa geçeceğim.

Siz gerçekten bir harikasınız.

Sevgiler,

A.

…………………

Su hanım siz bir harikasınız. Osmanlı Tılsımını denemek istedim. Çok sevdiğim ama bir tülü evlenmeye yanaşmayan sevgilimle ömür boyu mutlu olmayı diledim. Benim özel Osmanlı Tılsım çalışmam uzun sürdü. Bittiğinin ertesi günü sevgilim evlenmeyi düşünmediğini bana mani olmak istemediğini söyledi ayrıldı. Ben yanlış bir şey mi yaptım diye çok korktum hatırlarsanız hemen size yazdım. Tılsım yapmakla hata ettiğimi düşündüm. Kaybetme korkusuyla ağlayarak 1 hafta geçirdim. 1 hafta sonra yeniden beni aradı, buluşmak istedi ve çok düşündüğünü bundan sonraki yaşamını bensiz geçirmek istemediğini söyledi. Yanında getirdiği yüzüğü çıkarıp önümde diz çöktüğünde gözlerime, kulaklarıma inanamadım. 10 gün sonra kına gecem yapılacak çok heyecanlıyım. İçten içe Osmanlı tılsımının ne ona ne bana zarar vermeyeceğini biliyordum ama süreci bu kadar hızlandıracağını tahmin etmiyordum. Sizi çok seviyorum. S.

………………………………

Su hanım beni hatırlarsınız geçen yıl doğum günümde astroloji danışmanlığı almıştım ve köpekler hakkında uzun uzun konuşmuştuk. Benimde bir köpeğim vardı. Ben Yengeç burcuyum. Geçen yıl aldığım yorum çok aydınlatıcı oldu. Doğru zamanda doğru karar vermemi sağladı ve öngörülerinizi aynen yaşadım. Şimdi tekrar randevu almak istiyorum. İndirimlerden yararlanabilir miyim? Didem.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59