Tılsımlar’la Hayatına Mucize Katanlar

Mucize neydi? Su hanım mıydı yoksa tılsımlar mıydı?

Bence asıl tılsım Su hanımın kendisi bu geri bildirimi yazmak için hiç beklemedim aslında belkide herşey gibi bunun da zamanı şimdi şu andı. Sizin Satürn, Jüpiter, Reiki ve Altın Üçgen eğitimlerinize katıldım. İyi ki katılmışım, hayatımda kendim için yaptığım en iyi karar oldu. Su hanım tılsım uyumlama esnasında ellerini taç çakrama koyduğunda Reiki almak istemeniz çok doğru bir karar dediğinde hala bazı şeylerin farkında değilmişim.

Çok değil bir kaç gün sonrasında değişim başlamıştı hayatımda ve ben şaşkınlıkla izliyordum. Satürn’ün mü yoksa Jüpiter’in mi Reiki nin mi Altın Üçgenin mi hangisinin hediyesiydi yaşadıklarım bilemiyorum.

En çok zorlandığım Satürn tılsımıydı.

Çok kilit bir noktada olan iki adet konut projem ne yaptıysam sonuçlanamayan beni çok üzüp yıpratan hayatımda travmalara yol açan bir konu birbirine bağlantılı bir şekilde sonuçlandı. İnanamıyordum kimselere söyleyemiyordum ama sebebini sadece ben biliyordum. İçimde durmadan taşan bir enerji akımı vardı. Sanki sihirlenmiştim elimi dokunduğum herşey ama herşey sonuçlanıyordu. son dakika mucizelerini normalde de yaşardım ama şimdi daha fazla yaşıyorum. Kendimle ilgili yapmak isteyip de yapamadığım hep korktuğum şeyleri de aniden yapmaya başladım mesela hep saçlarım uzundu hep tüm renkleri denememe rağmen hiç göze alıp kestirememiştim. Ve kestirdim şimdi çok mutluyum. Şimdi daha sakinim, daha mutlu. Hayatımda beni yıpratan üzen herşey sanki benden uzaklaştı. Tüm gereksiz kişi ve olaylar sanki yok oldu. Hayatımda kabullenişler başladı olayları ve kişileri oldukları gibi kabul etmeye başladım. Eskiden olduğu gibi sorgulamalarım yok artık “neden…neden..neden..” demiyorum. İçimdeki acılar da yok oldu. İnanılır gibi değil di. Belki tılsımların hediyesi doğru olan buydu dediğim ama aksinin olmasını çok istediğim bir olay daha oldu çok ama çok değer verdiğim çok sevdiğim uğruna çok emekler verdiğim ve hep yanımda olmasını istediğim gerçekten beni sevmesini çok dilediğim bir insanı hayatımdan yıldırım hızı ile çıkardı şimdi onunla düşman bile değiliz. Oysa hep yanımda olmasını dilemiştim. Belki de olması gereken buydu. tek üzüldüğüm de bu oldu. ama belkide tılsımların hediyesiydi bu olayda. İşimle ilgili gelmez dediğim halledemem dediğim para sorunlarımda farklı farklı sebeplerden dolayı farklı yollardan çözüldü.

Hala çok istediğim şeyler de var. Altın üçgeni görmek gibi. Reiki yi hayatımın merkezi haline getirmek gibi. Çocuklarımın reiki ve altın üçgeni öğrenip hayatlarına uygulamaları gibi.

Ve hayatımın MUCİZE si, HAYATIMA RESET ATAN sil baştan değişmeme sebep olan sesi ve gözleri bir an olsun aklımdan çıkmayan elimi uzatsam tutacağım kadar yakınımda olan Sevgili Su hanım İyi ki varsınız. Sonsuz teşekkürler…