Tılsımlar Hangi Durumda Başarısız Olur?

“Tılsımların başarılı olması için dileklerinizi ve uygulama yöntemini hiç kimseyle paylaşmamanız gerekli. “

Ana cümle bu! Ana felsefe bu! Ana kural bu!
Gezegen Tılsımları özünde sihir olduğu için paylaşılınca sihir bozulur. Kural bu kadar basit.
İkinci kural samimi, dürüst ve sıkıştırılmamış bir enerji ile uygulamalara konsantre olmak ve en az 2 saat öncesinden sadece dileklerinize odaklanmak. Bunun için tıpkı ermişlerin yaptığı gibi hiç kimseyle konuşmadan içinize dönmek. Bu iki basit kuralı uygulamak zor gelir çoğunlukla. “Bana bir şey olmaz, o kadardan bir şey olmaz, niyet önemli” gibi pozitif paranoya cümleleri dilekleri deler geçer. Niyetiniz en gerekli anda gerçekleşemeden siz neden başarılı olamadım diye düşünürken ters döner.
Arkadaşını bir başka tılsım seminerine gönderip sonra uygulama yöntemini öğreneceğini hayal eden, arkadaşına bir başka tılsım dvd.si aldırıp dvd değişimi yaparak başarıya ulaşacağını sanan çokça katılımcı tanıdım. Ne yazık ki hem kendileri yararlanamadı, hem öteki kişiye zarar vermiş oldular. Tılsımlar söz konusu olduğunda bir taşla iki kuş vurulamadı. Her seferinde onlar için üzüldüm. Ön çalışmada anlattığım halde kendi bildiğini okuyan ve dileklerinden daha önemlisinin sohbet etmek olduğunu düşünenlere sadece üzülebildim.

Tılsımları sadece kendi yararımıza yapabiliriz. Yararımıza ama çıkarımıza değil!

İyi niyet, samimiyet ve dürüstlük işte bu yüzden önemlidir. Tılsım bilginizi paylaşırken ve bir yakınınızdan aynı bilgiyi paylaşmasını isterken yarar ve çıkar kelimelerinin tam anlamıyla tanışırsınız. Sizi daha zorlayıcı bir yaşama ve yakınınızı da dileklerinin gerçekleşemeyeceği daha kötü koşullara atarsınız. Sadece bu nedenle 1 yıl boyunca arınamadığı için dileklerine ulaşamayan çokça katılımcı tanıdım. Evrensel kurallar çerçevesinde öncelikle gereken bilgiyi verip sonra müdahele etmeden izlerim. Ve bu tür durumlara sadece üzülürüm. Yararlanmak isterken çıkarını öne alıp kaybedenlere üzülürüm.
Yorucu Ankara seminerimin ardından küçük bir balkon sefası yapmaya vakit bulabildim. Uygulamalarda son derece başarılı çalışmalar yapan ve kendisine dvd. hediye ettiğim bir katılımcım bütün dürüstlüğü ve samimiyetiyle sordu: “bu dvd içindeki bilgileri kent dışına çıktığımda yakınlarımla da paylaşabilir miyim?”
Kural basit ne dileklerinizi ne de uygulama yöntemlerini paylaşamazsınız. Tılsımlara uyumlanmamış kişilerin zaten yararlanmak adına şansı azalır. Bir de konu hakkında bilgisi niyeti yokken sadece sizin önerinizle uygulama yapılması çok da yararlı olmaz ama daha önemlisi bilgiyi paylaştığınız anda kendi tılsımınız bozulur.
En ideal olan gerçekten ihtiyaç duyduğu anda-tıpkı sizin gibi- kendiliğinden veya bir dost tavsiyesi ile gezegen tılsımlarını uygulama konusunda kişinin kendi kendine niyetlenmesi. Öncelikle ilk elden uygulamayı öğrenmesi. İhtiyaç duyması başarıyı arttıran bir faktör. Arkadaş veya akraba bile olsanız dilekleriniz ve uygulama yöntemleri hakkında hiçbir paylaşım içine girmemelisiniz. Ne dvd. değişim yapmak ne de tılsımlarda nasıl bir uygulama yaptığınızı anlatmak sizi başarıya götürmez tam tersine eski konumunuzdan daha zorlayıcı bir koşulla boğuşurken bulursunuz kendinizi.
Tılsımların kuralları çok basit ve ne kadar çok kural delerseniz o kadar başarısız olursunuz. Ne kadar gönüllü ve içten bir yürekle kurallara sadık kalırsanız başarınız o kadar kolay ve kısa zaman alır.
Dileklerinize hemen şimdi ulaşmanız yarar ve çıkar arasındaki o ince çizgiyi aşmanıza bağlı.
Kendi başınıza veya benimle uygulama yaparken ilk kural uygulamaya gelmeden önceki 24 saat içinde dileklerinize odaklanmanız, son saatlerde hiç kimse ile konuşmadan sadece dileklerinize konsantre olmanız. Bu temel kurala uyamadıysanız sil baştan uygulamanızı yapmalısınız. Seminer çıkışında “hemen bir başkasına çok basit bak şöyle yapılıyor ama cümleler zor unuttum, neyse niyet önemli biz kendi cümlelerimizle yapalım, ben Merkür dvd.si aldım sende Venüs al değişelim” diyorsanız hem O’nun hem kendinizin yaşamında kocaman bir çentik daha açıyorsunuz demektir.

KURALLARI DELDİYSENİZ UYGULAMANIZI SİL BAŞTAN YAPMALISINIZ.

Tılsımlar gerçek mucizeler. Ve siz küçük kötü alışkanlıklarınız nedeniyle bu mucizeleri kaçırmamalısınız. Gerçekten ihtiyacınız varsa, milyonlar kazanmak, evlenmek, işe başlamak gibi hayati dilekleriniz varsa, uygulamanız başarısız olduysa kendinizle sert bir biçimde hesaplaşın ve sil baştan tertemiz bir sayfa açarak yeniden uygulamanızı yapın. Basit kurallara uyarak.

GERİ BİLDİRİM SAKLAMAYIN UYGULAMA YÖNTEMİNİ SAKLAYIN

Bol mucizeli günlere evreninde yararına olan dileklerinizle birlikte ulaşmalısınız. Geri bildirim saklamak yerine niyetinizi ve uygulama yöntemini saklamalısınız. Böylece geri bildirimi paylaştığınızda daha çok insanın yararlanmasını sağlayarak iyi niyetinizi ortaya koyma şansı bulursunuz. Tılsımlarla kazandığınız başarıyı saklamak sizi daha uğurlu ve başarılı yapmaz. Sonuç bildirmenizin hiç bir sakıncası yok sadece dileklerinizi ve yönteminizi saklamanız yeterli. Bu tür uyarılarıma rağmen ne yazık ki yöntemi paylaşıp kazanımları saklayan yani yapılması gerekenin tam tersini yapan bir gurup katılımcı da var. Oysa başarınızı paylaşmak sizi güçlendirir. Bu nedenle ben sık sık kendi başarılı çalışmalarımı anlatırım seminerlerimde.
Gezegen tılsımlarıyla nice mutlu dileklere…

Su Karakuş

Shamballa – Reiki master

İletişim : astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59