Tılsıma Uyumlanmak Ne Demek?

Uyumlanmak genel anlamda bir şeyi kullanabilir hale gelmek, o durumla uyumlu hale getirilmek demek. Tılsım çalışmalarına katılabilmek ve yararlanabilmek için öncelikle uyumlanmanız dileklerinize ulaşmanızı garantiler.

Uyumlamalar uzaktan veya yüzyüze olabilir. Uzaktan uyumlamada e-posta ile randevu alarak belirlenen gün ve saatte hazır olmanız yani sessiz ve yalnız kalabileceğiniz bir mekanda oturarak veya uzanarak gözlerinizi kapatmanız gerekir. Bu sırada ne zaman uyumlama başlar ne zaman biter kendiliğinden hissedersiniz.

Bu ilginç bir deneyimdir. Katılımcı bu kendiliğinden hissedişin olabileceğine önce inanamaz. Sonra şaşkınlıkla olup biteni algılamaya çalışır ve bizimle paylaşır.

Su Karakuş

Shamballa master

İletişim : astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Son uyumlamalardan harika bir örneği ben de sizlerle paylaşmak istedim:

“TEKRAR MERHABA;

AZ ÖNCE TILSIM UYUMLAMA ALDIM … ÇOK İLGİNÇTİ… AÇIKCASI ŞAŞKINIM VE BU HARİKA BİR ŞEY … BÜYÜK BİR HEYECANLA NE OLACAK ACABA NASIL HİSSEDECEĞİM BEKLENTİSİYLE UYUMLAMANIN BEŞ DAKİKA ÖNCESİNDE YATAĞIMA UZANDIM… BİR SÜRE SONRA SAĞ BACAĞIM ADETA KÜTÜK GİBİ OLDU ,SONRA O HİS SOL BACAĞIMA GEÇTİ BİR SÜRE BÖYLE DEVAM ETTİKTEN SONRA ( ELLERİM KARNIMDAYDI ) SANKİ BİRİ ELLERİNİ AÇ DEDİ ELLERİMİ DE AÇTIM , İÇİMDEN DE SÜREKLİ BİTTİ Mİ ACABA BU KADAR MI DİYE GEÇİRİYORDUM Kİ ,BİTMEDİĞİNİ HİSSETTİM ,BACAKLARIMDA HİSSETTİĞİM AĞIRLIĞI ELLERİMDE HİSSETTİM… ELLERİMİN ALTINDA YATAK DEĞİL DE SANKİ BALON VARDI … ADETA YATAĞA YAPIŞTIM VE GÖZLERİMİN ÖNÜNDE BİR GİRDAP OLDU İÇİNE GİRDİM VE YAVAŞ YAVAŞ BİTTİ… BAŞLADIĞINI VE BİTTİĞİNİ ANLADIM… İNANILMAZDI VE ÇOK KEYİFLİYDİ… MÜMKÜN OLABİLİYORSA AYNI DENEYİMİ TEKRAR YAŞAMAK İSTERİM …ŞİMDİ ALTIN ÜÇGEN İÇİN TALEPDE BULUNACAĞIM…SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM … ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…ARZU EDERSENİZ MAILIMI İSMİMİ VERMEDEN PAYLAŞABİLİRSİNİZ … SEVGİLER…