Tılsım ve Uyumlama Deneyimleri

Su Hanım; Merhaba.

Ben bu deneyimi böyle tanımladım, hafifleten büyülü rüya…Az önce reiki ve tılsım uyumlama gönderdiniz, yaşadıklarımı anlatabilmem çok kolay değil ama, bu kadar yoğun olmasını beklemiyordum.
Sözleştiğimiz saatten önce uzanarak beklemeye başladım, başladığını anlamam sanıyordum ama öyle güçlüydü ki…
Hiç ışık görmedim ama tılsım uyumlama da sonsuz bir hafiflik, reiki de ise korkunç bir ağırlık hissettim, kollarım kopacak sandım,başıma bir bıçak saplandığını hissettim, bittiğini de başladığı gibi çok net hissettim.Şu an beş yıldır her parçası ağrıyan bedenim, kollarım, boynum, omuzlarım kuş gibi, ben de öyle…
Bu eşsiz deneyim için size çok teşekkür ederim.

ASLI G.

……………………….

MARS VE DÜNYALAR İYİSİ SU HANIMCIM,
Bana yine güzelliklerinizi yaşattınız. 1 Yıl önce karın gerdirme estetik ameliyatı olmuştum sizin Jüpiter Tılsımı sayesinde doktorum kesinlikle kilo alma demişti fakat 10 kilo aldım ameliyattan sonra hatta size geldiğimde “sakın üzülme Mars yaparsın çok rahat verirsin” demiştiniz….Evet mucizeler yine oluyor 60 günde 10 kilo verdim 85 kilodan 75 kiloya indim hiçbir diyet yapmadan sadece işten sonra eve gitmeden önce 30-40 dakika mağazaları dolaşarak gezinti yaptım…mucize hala sürüyor evde DVD den Marsı tekrarlayacağım…sağlık problemlerimden dolayı en az 20 kilo vermem gerektiğini söyledi doktorlar…inşallah 20 kilo ulaştığımda yine size yazacağım….Su hanım Güneş Tılsımına’ da teşekkür ediyorum bendeki bütün hastalıkları ortaya çıkardı ve erken teşhis konmasına sebep oldu…
Yelda Uysal
Yayınlayabilirsiniz
Sevgiyle kalın…en kısa zamanda görüşmek üzere….
…………………………………………….

Su hanım hiçbir sağlık sorunum yok sanıyordum ama haritamda Güneş’in olumsuz açılarını gördünüz ben de Güneş tılsımından başladım. Bir özel hastanede chekup’a girene kadar Güneş tılsımını unuttum. Bu chek up hediye edildi bana. Ben sonuçları alınca şok oldum. Ne kadar çok hastalık saklanmış bedenimde. Allah tan hemen hepsi başlangıç döneminde. Kalıcı bir rahatsızlık oluşturmayacak. Güneş tılsımı mükemmel her yıl yenileyeceğim. Şimdi sırada Venüs var. Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorum. Gezegen tılsımlarının hızına inanmak zor ama doğruymuş. Size minettarım.

Serpil G.
………..

Sevgili Su hanım,
Sizi bir arkadaşımdan duyup aramıştım. İyi ki aramışım. Tam 10 kiloyu 2 ayda verdim. Sağlıklı beslenmeye başladım ve onun dışında hiçbir diyet yapmıyorum. Mars tılsımının sonunda yapılması gereken alıştırmayı yaptım o yeterli oldu. Ardından Venüs yaptım, kilo verirken vücudum forma girdi. Venüs tılsımından sonra saçım bakışım duruşum her şey değişti inanamıyor görenler. Neptün için sabırsızlanıyorum. Hayal kırıklıklarıma veda etmek istiyorum. İyi ki varsınız. Alex’e öpücükler. Yayınlayabilirsiniz..

Pınar Irmak
………………..

Bir yerde tılsım sizsiniz diye okumuştum. Katılımcılar tılsımların değil sizin özel enerjinizin işe yaradığını düşünüyorlarmış. Açıkçası ben de öyle düşünüyorum. DVD aldım. Uygulamamı kendim defalarca yaptım ışığı göremedim. Sizinle bir kez uygulamaya katıldım ışığı da gördüm dileğim 1 hafta içinde gerçekleşti. İnsanlara özel bir enerji kullanarak yardım ediyor olmalısınız. Hele uzaktan uyumlamada yaşadıklarım anlatılamaz.

Hayranım size Su Hanım teşekkürler.
Ç.Ç.