Tılsım mı? Büyü mü?

Kelime anlamıyla üzerinizde taşıdığınız koruma amaçlı materyaller.

“Light Büyü” adıyla tanıştınız gezegen tılsımlarıyla. Sonra isim değişikliği yaptık. Dini argumanların büyü ile ilişkilenmesi ve kötü amaçlarla kullanılması pek çok kişinin “büyü” kelimesinden korkmasına sebep oluyordu. Gezegen Tılsımları dedik.

Gezegen Tılsımları sadece kendiniz, kendi yararınız için yapacağınız ve korunmada sağlayan mucizevi etkiler. Gezegen tılsımları bir çeşit “Ak Büyü” olarak da açıklanabilir. Gizemli çalışmaların tamamında olduğu gibi dilekleriniz, niyetiniz ve uygulama yönteminiz sizde saklı kaldığı sürece inanılmaz sonuçlarla karşılaşırsınız. Bu güne dek yüzlerce insanın- ben de dahil- yaşadığı mucizelerden birini de siz yaşarsınız.

Bu çalışmanın bir benzerinin yıllar önce Alman bir astrolog tarafından yapıldığı biliniyor. O’nun dışında Türkiye’de ve Dünya da şu anda Gezegen Tılsımı çalışmalarının benden başka öğreticisi yok. Öğrenmek için zamanınız yok ama para durumunuzun ve ilişkinizin düzelmesi için gerçek bir tılsıma ihtiyacınız varsa ve hatta çok uzaklarda yaşıyorsanız DVD.lerimizi izleyerek uygulamanızı kendi başınıza yapabilirsiniz.

Bir şekilde benimle bir kez uygulama yapmanızı tavsiye etmekle birlikte, uygulamaya katılsanız bile tekrar tekrar kendi başınıza yapmaya devam etmeniz her defasında anlamlı ve olumlu başka bir getiri sağlar. Bu nedenle dvd.leri bir kez edinip sürekli uygulama yapabilirsiniz. Pek çok katılımcı özellikle Jüpiter uygulamasını her seminer gününde kendi başına tekrar yapar. Her tekrar yeni bir gelir kaynağı olabilir çünkü.

Dileklerimin hepsini gerçekleştirdim. Satürn bana çok şey öğretti. Öncelikle engellerden kurtulmayı. Ay duygularımla daha derin bir bağ oluşturup başkalarının duygularını doğru tanımlamayı öğretti. Geçmişteki bağlarımdan kurtulmayı ve aşka farklı bir açıdan bakmayı da. Mutlu olmayı özetle. Jüpiter’in her defasında şaşmaz bir saat gibi kazandırdıklarına ben bile inanmakta zorlandım. İsteyebileceğim finansal kazanımların tamamını sağladım, hedefime ulaştım. Şimdi yeni hedefler koyuyorum.

Eski katılımcılarımız tılsım geri bildirimi anlatmak istiyor ama yazmıyor. Uğuru kaçacak düşüncesiyle bir kaçınma hali oluştu bugünlerde. Evlenenler, zengin olanlar, iş fırsatları yakalayanlar çoğunlukta. Ama ofisimize sırf geri bildirimi anlatmak ve bir sonraki dileğini gerçekleştirmek için gelen katılımcılarımız var. Sadece geri bildirimini anlatmak için telefon edenler var.

Uygulama yöntemi ile dileklerinizi gerçekleşene dek kendinize saklamanız bütün sihirsel uygulamalar için bir kuraldır. Dileğiniz ve nasıl yaptığınız sizde saklı kaldığı sürece gerçekleşir. Sonrasında dileğinizin gerçekleştiğini anlatmanızda veya yazmanızda bir sakınca yok. Tılsım uğuru kaçacak basit bir teknik değil. Gezegen Tılsımlarını uygularken evrensel güçleri harekete geçiririz. Başarı size bağlıdır. Büyük güçler ve gezegenlerin doğru etkileri size bir kez ulaştıktan sonra geri döndürülemez.

Kurallardan biri dürüst ve samimi olmak. İkincisi başkasının kötülüğünü istememek. Üçüncüsü başkasıyla kıyas yaparak kıskançlık duygularıyla hareket etmemek. Sadece para, sadece iş, sadece iyi bir evlilik dilemenizin hiç kimseye bir zararı olmaz. İşlerinizin yoluna girmesi, evliliğinizin düzelmesi veya iyi bir eş bulmanız doğru dilekler olabilir. Gezegen tılsımlarından binlerce insan yararlandı. İnkar edilemez sonuçlarını hep birlikte gördük. Birlikte diledik birlikte gerçekleştirdik kimilerini. Tılsımın bir parçası da ben oldum. Birlikte yaptığımız çalışmalar sırasında tüm enerjimi dileklerinize yönlendirdim. Başka türlü bir gücüm olduğunu biliyorum. İyi iyetli hiç kimseden esirgemedim. Birlikte başardık.

Şimdi kalbinizi sıkıştıran ve yolunda gitmeyen konuları koyun masaya ve bir tılsım denemesiyle başlayın. Sizde çokları gibi sadece bir kez deneyin ve sonrasını izleyin.

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ, ALINAMAZ, BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59