Uyumlamam, satürn tılsımı ve sizin güzel enerjili reikileriniz sonucu iş teklifi aldım bütün aşamaları geçtim ve ayın birinde hayırlısı ile işe başlayacağım. Bunun için size çok teşekkür ederim. Tılsımlar gerçekten mucize gibi iyi ki bu deneyimleri yaşadım.

Sizlerden Gelen Geribildirimler-2

Merhaba Su hanım,

Uyumlamam, satürn tılsımı ve sizin güzel enerjili reikileriniz sonucu iş teklifi aldım bütün aşamaları geçtim ve ayın birinde hayırlısı ile işe başlayacağım. Bunun için size çok teşekkür ederim. Tılsımlar gerçekten mucize gibi iyi ki bu deneyimleri yaşadım. Astroloji haritama göre önce satürn tılsımı önermiştiniz onu dvd den yaptım. Sonrasında Plüton, Neptün, Uranüs ve son olarak Venüs tılsımı önerdiniz…Su hanım, ben yıldız ve gezegenlere Allah’ın mucizeleri olarak bakıyorum ve gerçekten doğru insanla yorumlanan astroloji bilimine saygıyla yaklaşıyorum. Siz en doğru insansınız bu alanda. Kendim her zaman Allah’ın sevgili kuluyum ben demişimdir çünkü şanslıyım hayatta, sizde haritama sorunsuz dediniz. Ancak son dönemde çok dua etmeme rağmen işsizliğim beni korkutuyordu herşey çok güzel gidiyor fakat son noktada olmuyordu, ben kendimde hisleri kuvvetli biriyim “bir tıkanıklık var” diyordum ve ben bu konuda sizin enerjileriniz ve tılsımlarla bu tıkanıklığı giderdim. İnanmayacaksınız belki ama iş ararken kriterlerim vardı gelen iş beklentilerimin de üstünde oldu. Ve iş bana geldi. Ben uğraşmadım. Saturn tılsımımı sizin istediğiniz özenle ve titizlikle yaptım. Diğer tılsımları da yapınca dört dörtlük olacak inşallah. İsmimi yayınlayabilirsiniz.

Sevgilerimle.

SEDA D.

…………..

Su hanım tılsımlara uyumlanalı ve önerinizle Venüs ü yapalı henüz 1 ay dolmadı. Uzun zamandır ayrı olduğum sevgilimle barıştık. Ben onu değil önerinizle hayırlı olanı dilemiştim o geri döndü. Şu anda her şey çok yolunda, çok mutluyum. Kalıcı olması için Satürn’ü mü yapmalıyım. Birde para durumum için öneriniz nedir?

Teşekkürler. D.T

……………

Selam Su hnm
Ben A. dergisinde çalışmaktayım daha evvel sizinle 1 kere tarot yorumunuz için konuşmuştuk yorumlarınızın aynısı harfi harfine çıkmıştı A. dergisine geldiğinizde ayak üstü herşeyin çıktığını söylemiştim size.. Herhalde hayatıma kamera taksanız bu kadar net söylemeyez kimse:)

Sevgiler
S.T

…………..

Su hanım merhaba,

Son çare olarak gezegen tılsımlarını denedim. Hayatımda her şey tepetaklak olmuştu. Ne iş hayatımda dikiş tutturabilmiştim ne aşk yolunda gidiyordu. Standartlarımın çok üstünde bir işe başlamam tılsımları yaptıktan 3 ay sonra mümkün oldu ve iş yerimde çok mutluyum. İş arkadaşlarımda sizi takip ediyor. Tılsımları nasıl yaptığımı ne dilediğimi söylemedim ama tılsımlarla tanışmalarını mutlaka tavsiye ettim. Aşk  hayatıma gelince. Hayırsız dediğim sevgilim aşk için gerekli tılsımlarımı ve tekrarları yaptıkta sonra geri döndü. Ben onu dilemedim hayırlı bir aşk mutlu bir evlilik diledim. Eski sevgilim evlenme teklifiyle döndü. Ailelerimiz tanıştı nişanımızı yaptık. Evlilik için gün aldık. Nişanlımda iş ve para durumu için tılsımları yapmak istiyor. Size kendisi mail yazacak. Sizi çok seviyoruz.

A.Y