Sihirli Mektuplar

Merhabalar Su Hanım,

Bundan yaklaşık 4 ay önce,Venüs tılsımı DVD’mi sipariş verirken,yakın zamanda bu geri bildirimi yazma ümidinde olduğumu söylemiştim size. İnanın,gerçek olduğuna inanmak hala zor. 4 ay önce hayatımda her şeyin kötü gittiğini,sevgilimden ayrıldığımı,en yakın arkadaşlarımla aramda sorunlar olduğunu ve enerjimin sönmüş olduğunu hissettiğimi söyleyip,size hangi tılsımın bana yararlı olacağını sorup,tavsiyeniz üzerine Venüs tılsımını denemiştim. İlk seferde,biraz tereddütlerim olmakla birlikte;ikincisinde gerçekten inanarak,kendim için hayırlı olanı dileyerek yaptım. Ve üzerinden tam 2 ay geçtikten sonra,o zaman ulaşılamaz gördüğüm bütün dileklerim şu anda gerçekleşmiş durumda. Erkek arkadaşımla yeniden birlikteyiz, üstelik kendisi ölse aramıyacak biridir,ama tam da doğru zamanda benimle yeniden iletişime geçti ve hayatımızda hiç bi şey değişmemiş gibi kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bunun yanında,canımı sıkan her türlü durumun üzerine geçmiş,halletmiş;enerjim yükselmiş hissediyorum. İnanın hayatımda her şey tam tersine döndü. Size nasıl teşekkür edebileceğimi,hakkınızı nasıl ödeyebileceğimi bilmiyorum. Denemekte tereddütü olan okurlarınız,eğer bir şeyi gerçekten isterlerse,inanarak ve hissederek uygulamalarınızı yaparlarsa,tüm dileklerini gerçekleştirebileceklerini akıllarında bulundursunlar. Bu arada,yaptığım tılsımın yan etkileri olarak,sanırım ilk uygulamada yaşadığım tereddütlerden dolayı,odaklandığım dileklerden başka kişilerin de ilgisini çekmiş bulundum. Onun için,tılsımı uygularken,gerçekten kendiniz için hayırlı olana inanmanın önemli olduğunu çok iyi anladım. Doğru zamanda,doğru şeyler sizi gerçekten buluyor. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum,yazılarınızı her zaman takip ediyorum. Umarım sizin de dilediğiniz her şey gerçek olur. İyi ki varsınız.

………………………………….

Sevgili Su Hn,

Sizi tesadüfen keşfettim. İnternette başka bir şey ararken karşıma çıkmanızın bir işaret olduğunu düşündüm. Tılsım ön çalışmasın katılırken aklımdaki Jüpiter tılsımını bir an önce yapıp sonuçlarını almaktı ne yalan yazayım.

Tılsım ön çalışmasında asıl sorunumun Ay olduğunu öğrenince şaşırdım ama haklıydınız, benimle ilgili bütün anlattıklarını doğruydu. Ay tılsımına ve sonra önerinizle Jüpiter’e katıldım. Ay tılsımına katılır katılmaz algılarımın açıldığını, sakinleştiğimi fark ettim. Başka bir dünyaya yada boyuta geçmiş gibiyim. Sakinleştim. Sevgilimin neyi düşündüğünü, neden öyle davrandığını çok net biliyorum artık. Bu şekilde huzurlu ve dingin bir ilişkimin olacağı aklımın ucundan geçmezdi. Huzura kavuştu, kuşkularımdan kurtuldum. Onun nerde ne yaptığını düşünerek tırnaklarımı yemeden, nerede olduğunu hissetmeye başladım. Sonra kendisi de onayladı.

Jüpiter’e katıldıktan sonra bu kadar çabuk sonuç alacağımızı söylemiştiniz buna da inanmamıştım. Dün akşam sevgilim bir çift yüzükle çıkageldi. Beni sevdiğini ve 14 Şubat’ı bekleyemeyeceğini söyledi. Size minnettarım. Diğer tekrarlara da katılacağım. Sizi çok seviyorum.
……………………………..

Su Hanımcığım ben 4 çocuk annesiyim ve çaresizlikten başvurdum size. İş arıyordum. İşsizdim, paramızı dikkatli kullanmak zorundaydık. Kocam bütün paramızı batırmıştı. Sizin çalışmalarınıza katıldıktan sonra Satürn ve Jüpiter tılsımlarını yaparsam sorunlarımın çözüleceğini söylediniz. İkisini de sabırla, inançla yapmaya çalıştım. Bazen inancımı kaybettim. Birkaç gün sonra bana bir ortaklık teklifi geldi, hayal bile edilemez koşullarda. Şimdi kazandığım para gerçek mi yoksa rüyadamıyım bilemiyorum. Bildiğim şu; iyi ki Satürn tılsımını yapmışım, işimin sürekli olmasını dilemiştim. Bu ortaklığın ve bu işin sürekli olması şimdi tek dileğim. Gençliğimden bu yana çok sık iş değiştirdim, ya atıldım ya kendim çıktım. İlk defa mutlu olduğuma, memnun olduğuma şaşıyorum. Size nasıl teşekkürler etsek azdır. Bu tılsımları iyiki bizimle paylaştınız. Ben dvd.de aldım ama sizinle yapmak bambaşkaymış. Tekrar Jüpiter tılsımınıza ve Satürn tılsımınıza katılmak istiyorum.
…………………………

Sevgili Su Abla,

Sevgilimle aram düzelsin diye Venüs tılsımını yapmak istedim siz bana Merkür tılsımını yapmamı tavsiye ettiniz. Tılsımdan önce bize Reiki gönderdiğinizde bir anda gözümün önünde bir ışık kapısı oluştu. O an anlatamadım bunu ne düşüneceklerini bilemedim. O kapıdan içeri girmek için adeta çıldırdım.
Sevgilimle ilişkim Merkür seminerinin arkasından düzelmeye başladı. Önceleri psikolojik olduğunu düşündüm. Değilmiş. Şimdi ses tonumu ve konuşmalarımı çok sevdiğini söylüyor sık sık. Su ablacım sen bize naptın bilmiyorum ama benim sanki aklım açıldı. Tılsımdan sonra sevgilim ilk kez beni sevdiğini söyledi. Su abla ben Venüs tılsımını yapacaktım okuduklarımdan etkilenmiştim ama sorunum Merkürmüş. Ben konuşmak yerine biraz daha çok dinleyince her şey değişti güzelleşti. Tıpkı o ışıktan kapıdan geçişimdeki kadar mutluyum. Güzel ablacım benim yanaklarından öpebilir miyim..
…………………………

Değerli Su Hn,

Neredeyse katılmadığım gezegen büyüsü kalmadı. Hepsini yaptım. Bana sorarsanız 10 kere daha yaparım ama sizinle yaparım. Nedir bu işin sırrı diye merak ettim geldim. Hala merak ediyorum ben sırrınızı çözemedim. Her büyüden sonra bir başka güzellik gelişti hayatımda. Önce annemle ve sevgilimle aramdan gökkuşağı geçti. Bu kadar sevgi dolu anlayışlı olmaya başlayan onlar mı yoksa ben mi oldum. Onları kırmaktan korkar oldum. Hepsini daha iyi anlıyorum, hak veriyorum. Kırgınlıklar unutuldu Su Hanım. Ay’ın hikmeti işte dedim geçtim. Jüpiter bana bir ev birde harika iş kazandırdı. Ev almak ne haddimeydi ama şans geldi çattı işte. İşsizlikte ve krizde iş bulmak hayaldi ama aylar önce başvurduğum bir şirket görüşmeye çağırdı ve hemen başladım. İşimden memnunum. Satürn ve Mars sayesinde iş görüşmesinde içimden geçen ve bana güç veren şeylerin gözlerime yansıdığına eminim. Gece korkularım vardı kayboldu. Karanlıktan bile korkmuyorum. Uykusuzluğum vardı şimdi mışıl mışıl uyuyorum. Bu arada 5 kilo vermişim. Çok seviniyorum. Sizi tanımak en büyük şansım. Tekrar görüşeceğiz.

…………………………….

Su Hanım şakamı bu? DVD.leri aldım tavsiyeniz üzerine hepsini. Ben ne zaman bir uygulama yapsam hayatımda yeni bir sevinç oldu. Şaka gibi inanamıyorum. Ben tılsım dvd.lerine bağlıyorum desem değil hayatta hiçbir işi rast gitmeyen, mutsuz biriydim. Şimdi herkesin sevimli, güzel, canayakın dediği biri oldum. Bu kadar kısa sürede bana bir güzellik mi, nur mu geldi? Ne olur hiç gitmesin. Gerekirse her tekrar edilen günde tekrar yapacağım. İyi ki varsınız hayatımda..

……………………………..

Su Hanımefendi,

Yazmaya çekiniyorum, uğuru kaçar büyüsü bozulur diye. Saklamak lazım dediniz. Dilekleri sakladık, her şeyi sakladık ama içimden sizinle paylaşmak geldi. Ne dilediysem oldu çok şükür. İnanamıyorum. Mutluluktan ağlıyorum şu anda. Sevgi ve saygılarımla.

……………………………..

Sevgili Su Hanım,

Evlenmek istediğim kişiyle sayenizde evlendim. Merkür, Mars blokajlarımı çözdükten sonra Jüpiter sihirini yaptım. Sihiri yaparken şimdiki eşimi düşünmedim hayırlı olanı diledim siz buna çok dikkat etmemi söylediniz.

Nihayet 3 ay sonra evlenme teklifi aldım. 1 yıl sonra evlendik.

Eşim ilk haftalarda işsiz kaldı. Kendisine sizin tavsiyenizle Jüpiter tılsımını dvd.den uygulattım. 3 gün sonra iş buldu. Biz şimdi karı koca tekrar tekrar yapıyoruz. Arabamıza atlayıp şehirden uzaklaşıyoruz, bazen bir sahile bazen yakınlardaki ilçelerden birine gidiyoruz. Bu önemli bir gereklilik oldu hayatımızda. İlk tekrarımızda bir türlü satılmayan eski evi sattık. İkinci tekrarda kelepir bir arazi bulduk o paranın birazıyla satın aldık. Üçüncü tekrarımızda tv.de katıldığı bir yarışmayı kazandı eşim. Bense çok uzun zamandır istediğim golden cinsi bir köpek buldum tesadüfen. Sahipleri de verecek kişi arıyormuş. Eşimden sonra hayatımın en güzel hediyesi. Mutluyuz. Keşke tüm dünyadakilerde mutlu olsa bizim gibi.

…………………………..

Su hanım beni hatırlar mısınız katıldığım Merkür ve Jüpiter sihir seminerlerinden sonra üniversiteyi kazandım. Güzel enerjinize teşekkür ederim. Şimdi okuldan bir kızdan çok hoşlanıyorum. Venüs tılsımına katılmam yeterli mi? Ön çalışmalara başladınız ön çalışmaya mı katılayım.

…………………………….

Su Hanımcık, şeker kadın..

Ben Jüpiter’e katılcam diye geldim kendimi Ay tılsımında buldum. İyi ki katılmışım canımın içi. Problem kalmadı. Problemsiz bir kadın oldum çıktım. Benim başka olumsuz gezegenim yok Su hanımcık. Jüpiter’e katılmak istiyorum, olur mu? Biraz da aşk istiyorum. Venüs uygun mu? Öpüyorum..
………………………..

İlk Jüpiter tılsımı seminerine katıldım hemen işe yaradı. Sonra Satürn seminerine katıldım. Yavaş yavaş sakin, çalışkan biri oldum. Su Hn. ben birine aşık oldum ilişkimin kalıcı olması için Satürn’ü tekrar yapmak istiyorum. Bu adam bana Jüpiter’in bir hediyesi, yürekten inanıyorum.
………………………
Su Hanımcığım, dünya güzelim.

Bu yaşımda seminere gelmek abes kaçar diye size sordum; Venüs alsam, Jüpiter alsam dvd.den kolay mı, yapılır mı nasıl olur indirim var mı dedim. Hepsine saçma sapan yazdıklarıma sabırla cevap yazdınız. Benim Mars ve Jüpiter tılsımlarını yapmam gerekiyormuş. Aldım dvd.lerinizi.
Su Hanımcığım bu bilinçaltının gücü olamaz. Bu sizin tılsımların gücü. Hatta sizin gücünüz.  Mesleğim gereği ( emlakçıyım) çok insanla tanışırım. Nezih bir muhitteyim. Şu zamana kadar gerçek aşkı bekledim durdum. İnsan her yaşta aşık olur buna inancımı katiyen kaybetmedim.
Tılsımları yaptıktan 10 gün sonra tanıştığım, bir süredir ilişkim devam eden hayat yoldaşım, ruhum, canım, her şeyim ile evlilik kararı aldık. Bir insan ötekine bu kadar mı denk olur, bir insan ötekini bu kadar mı çok sever. Birbirimizi anlatılmaz bir duyguyla seviyoruz. Çok şükür. İyi ki size inandım. İyi ki denedim. Haritamda beni engelleyen ne varsa uçtu gitti sayenizde. Sizin çok seveniniz duacınız var Su hanım. Tahmin ediyorum ki sevmeyen kıskanç kişilerde var etrafınızda. Onların kötülüğünden bizim dualarımız koruyor sizi hiç merak etmeyin. Sadece benim tanıdıklarımdan dvd.alıp hayatını değiştiren en az on kişi oldu. Hepsi sizden bahsedilince iyi şeyler söylüyor, Allah razı olsun diyor. (Bir birimize dileklerimizden ve tılsımları nasıl yaptığımızdan hiç bahsetmiyoruz bunun tılsımları bozduğunu biliyoruz. ). Ben sevgilime her baktığımda sizi karşıma çıkaran büyük güce şükrediyorum.
İyi ki varsınız.
……………………………………….

Su Hanim,

Ben Erhan. Yurt disindan senin yazdigin dvd.leri almistim hatirlarsin. Sorunum kiz arkadasimla ayri olmam bir dargin bir barisik olmamdi. O kız arkadasimla baristik ama ne barisma bir daha hic ayrilmadik. Merkurden sonra super anlasiyoruz. Gecen ay nisanlandik. Sizi dugunumuzde gorsek kekse. Davetiye gonderecem. Almanyaya gelsene Su Hanim. Burda cok hayranin var. Gecen Cin den bir arkadas geldi. Orda seni taniyan internet ustunden izleyen tanıdıklari varmis. Sen evrene, butun dunyaya mal olmus birisin artik. Mutlaka Almanyaya bekleriz.
……………………………………………………………………………….
Su ablacım,
Annemle gecen yıl uygulamalarına katıldık. Ondan sonra annem çalışmayı hiç düşünmediği halde super bir iş buldu. Hem de çevresi oldu. Ablacım şu an çok güzel para kazanıyor. Yarı zamanlı çalıştığı halde. Bu arada bize hiç tahmin etmediğimiz bir yerden para geldi ev aldık. İnanamadık. Annemin dileği ev sahibi olmaktı. Benim dileğim mutlu bir aşk yaşamak okulda başarılı olmaktı. Erkek arkadaşımla tılsımdan sonra tanıştık. Evleneceğiz okul bitince. O çok zeki ve başarılı biri olduğundan bende mecburen ders çalışıyorum. Anlamadığım yerlerde bana yardımcı oluyor. Ders çalışmayı onunla sevdim diyebilirim. Bende nerdeyse onun kadar başarılı oldum. Bu şekilde düzenli ders çalışacağımı hiç düşünmezdim , düşünsemde yapamazdım. Bunu da çok dilemiştim ablacım. Binlerce teşekkür. Öpüyorum. Anneminde selamı var lütfen adımız saklı kalsın. Annemi bir sürü arkadaşı seni takip ediyor uğurumuz kaçmasın nazarlar değmesin canım ablacım.

Bu arada astrolojiyle gelecek analizinde anlattıklarını günü gününe yaşadık. İnanamadıklarımızı bu kadarda olmaz dediklerimizi bile. Yeniden gelip  yorumlarımızı almak istiyoruz. Annem, ben ve sevgilim. Haftalık yorumlarında şahane ya bu kadar birebir yaşadığımız tek yorumcuda sensin.
Alex’imizi de öpüyoruz ablacım.
……………………………………………………

Su Hanım bize kızabilirsiniz ama bu maili arkadaşlarla iddiaya girdiğim için yemin ettiğim için yazıyorum.
Sizi sıkı takip eden bir grup arkadaşız. Ben mantıkçıyım. Yazılanların inanılacak şeyler olmadığını söyledim. Yani ne saçma bir tılsım uyguluyorsunuz nasıl yapılacağını internetten bulup yapınca başınıza kötü şeyler geliyor. İnanmadım ben. Ve biz 5 kız arkadaş deneme yaptık. Bakalım başımıza ne gelecek diye çok güldük. Hepimiz yetişkin eğitimli insanlarız. Hepimiz Venüs tılsımını Jüpiteri sizin uygulama gününüzde yaptık. Jüpiteri evde yaptık uzaklara gitme zorunluluğu bile saçma geldi. Yaparkende dedim ki “eğer bize kötü şeyler olsun yemin ediyorum bende yazacağım.”

Bir sonraki hafta 9 yıllık erkek arkadaşım benden sıkıldığını söyleyip ayrıldı. Şok oldum. Konuşmak istedim yüzümü bile görmek istemediğini sert bir şekilde söyledi. Ailesini tanırım, çok iyi anlaşırız, ortak arkadaşlarımız var ama ne olduysa herkes benden sırt çevirdi. Hiç kimse ondan bahsetmeme dahi izin vermedi. Telefonlarını değiştirmiş hiçbir şekilde ulaşamadım. O gün bu gündür sır oldu. Dün akşam bir kız arkadaşım onu başka biriyle görmüş elele. Aklımı kaçıracağım. Herşey aklıma gelirdi de size beni kurtarmanız için yalvaracağım gelmezdi.

Bu iş sadece benim başıma gelseydi yine inanmazdım. Tılsımı yaptığımız arkadaşlardan biri evli. Kocası ertesi gün hiçbir neden göstermeden evi terk etmiş. O size bunları anlatmadan geldi. Uygulamanıza katıldı. Araları tekrar düzelmiş. Çok utandığı için anlatamamış. Bizimki hırsızlığa ortak olmak şimdi iyice anladım. Dalga geçilmeyecek boyumuzu aşan işlere bulaşmışız.

Jüpiteri yapan arkadaşlardan biri işten atıldı. Hiç kimse bir neden göstermeden tazminatını ödeyip artık sizinle çalışmak istemiyoruz demişler.

Diğer arkadaşımızın ne işi ne sevgilisi yoktu. Birinden hoşlanıyordu o kadar. Çok neşeli candan bir yapısı vardı. Nedense o da aşırı sinirli ve depresif davranmaya başladı. Hemen uyumlamaya katıldı, dvd siparişi verdi. O  ruh hali geçti, hoşlandığı kişi ilgisini çok net belli etmeye başladı.

Ben size bunları yazmadan dvd siparişi verip uygulamayı doğru şekilde yapıp durumumu düzletebilirdim. Ama dürüstlük gerekiyor tılsımlar için bunu iyice anladım. Kendime ve arkadaşlarıma ettiğim yemini tutmak istedim. Binlerce kez özür diliyorum size inanmadığım için. Nolur beni affedin. Tılsım dvd.si siparişi vermek istiyorum yüzünüze bakacak yüzüm yok. Oraya gelemem. İsterseniz adımı saklı tutarak mailimi yayınlayın. Bana hangi tılsımlar gerekiyorsa yapayım. Ben tılsım lafını çok hafife almışım. İnternette önceleri bunları yayınlayan bir arkadaşımız iflas ettiğini ve hemen kaldırdığını sonra işlerinin düzeldiğini söylemişti gülüp geçmiştik. Yanlış bir ilişkilendirme olduğunu düşünmüştük. Çok yanılmışız. İnternetten yapınca gerçekten hayatımız allak bullak olabiliyormuş. Dvdler tılsımlıymış ve asıl tılsımın siz olduğunu söyleyenler çok haklıymış. Beni affedin lütfen.
……………………………………………………….

Su hanım inanılmazsınız mükemmelsiniz harikasınız ve iyiki varsınız. Sizi çok seviyoruz. Bir insan elini attığı her işi bu kadar mı iyi yapar. Tarot yorumu aldım birebir yaşadım. 2009’dan beri yıllık astrolojik analiz alıyorum birebir yaşıyorum. Doğum bilgilerimi gönderdim gereken tılsım dvd.lerini aldım bir anda hayatım değişti. Kısaca iş değiştirdim, ev aldım, evlendim. Bütün bunlar çok kısa bir sürede gerçekleşti. Bebek bekliyorum şu an. Eşimde uyumlandı, aynı dvd.yi kullanabilir mi? diye sordum. Haritasına baktınız evet dediniz ona birde Mars gerekiyormuş onuda aldık. Eşimin dilekleri benimkilerden daha çabuk oldu.

İnternette ben tılsım yapan birini görmedim, sizin uygulamaları anlatan bir yazıyada rastlamadım. Bir arkadaşım rastlamış. Onun iş yerinde biri yapmış. Adamı geçenlerde yakalamışlar İş yerinin paralarını zimmetine geçirmiş. Herkes şok olmuş. Adam “ben buradan yaparım ev de alırım arabada alırım” diyormuş. “Niye para vercem nasolsa aynısıdır” diyormuş. Hem size karşı hem iş yerine karşı hırsızlığı açığa çıkmış oldu.

Değermiydi. Hayatını mahvetti. Tılsımları dürütçe yapınca çok faydası oluyor. Dürüstlükten azda olsa uzaklaşırsanız kalbinizi bozarsanız kesinlikle acı bir son yaşanıyor.

Biz dvd lere ödediğimizden kat kat fazla para kazandık. Allah’a şükür. Sizi çok seviyorum Su Hanım. Kucak dolusu sevgiler Mersinden. Buraya bekliyoruz artık.