Sihir – Ak Büyü

Web sitemi henüz tıklayanlar ve benimle yeni tanışanlar için gezegen sihir çalışmalarının ne olduğunu tekrarlamak istedim.  Gezegen Sihir Çalışmaları yazılı, çizili bir talisman değildir.

GezegenSihirleri, haritanızdaki olumsuz açılardan korunmanızı ve olumsuz açıların kötü etkilerini olumluya çevirmenizi, engelleri kaldırmanızı sağlayacak mucize çalışmalardır. Bir çeşit motivasyon egzersizleridir.

Kendi başınıza kolaylıkla yapabileceğiniz bu uygulamaları sizin için hazırlanan dvd.lerden izleyerek yapabilirsiniz. Benim önerim en az bir kez benimle birlikte bir uygulama yaptıktan sonra dvd. den uygulamaları tekrar yapmanız. Her tekrarda yeni bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Gezegen Sihirlerinin nasıl uygulanacağı kadar, öncesinde yapılacak çalışmalar da önemlidir. Tam bir konsantrasyonla yüzde yüz başarı sağlayabilmeniz amacıyla sihir çalışmasından önce uyumlanma aşamasını atlamamalısınız. Uzaktan uyumlanabilirsiniz. Uzaktan uyumamaları zamanı olmayan, mesafeleri aşıp gelemeyen katılımcılar için planladık. DVD. siparişi verecekseniz en az bir kez uyumlanmanız, dürüst ve iyi niyetli kalmanız bu ak büyülerin sonuçlarını daha hızlı ve daha net görmenizi sağlayacak.

Özetle Sihir Çalışmaları 3 aşamadan oluşuyor.

*Kişisel haritanızdaki olumsuz açıların ve gezegen etkilerinin belirlenmesi.
*Uyumlanma ve ön hazırlık çalışması.
*Sihir uygulaması ( dvd siparişiyle veya seminerlere katılarak).

Sihir uygulamarında başarılı sonuç alanların geri bildirimlerini sık sık yayınlıyorum, inceleyebilirsiniz.

GEZEGEN SİHİRLERİNİN İŞLEVLERİ

Venüs Sihiri: AŞK VE ÇEKİCİLİK KAZANMAK İÇİN

Uzun zamandır bir ilişkiniz yok. Ya da birileri yaşamınıza girerken her şey bozuluyor. Tam oldu derken olmuyor. Kendinizi yeterince güzel ve çekici bulmuyorsunuz. Bir kez güzel bir söz ya da seni seviyorum cümlesi duymadınız. Nedense karşı cinsten hoşlandığınız kişiler sizden korkuyor. Veya kendini sizinle bir ilişkiye hazır hissetmiyor.. Ya da sizin Venüs sihirine ihtiyacınız var. Kısaca doğum haritanızda Venüs’ün olumsuz etkilerini taşıyorsunuz. Bu sihirler hiç olmadığınız kadar güzel ve çekici görüneceksiniz.

Jüpiter Sihiri: ŞANS, BOLLUK, BEREKET, EVLİLİK İÇİN.

Şansınızı açmak, evlenmek, para kazanmak, bir ilişkiye başlamak, maddi, manevi her türlü dileğiniz için en az bir kez Jüpiter Sihirini yapmalısınız. Doğum haritanızda Jüpiter’in açıları mükemmelse bile bu sihirle kazanımlarınızı 2 kat arttırabilir, beklenmedik sürpriz kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu sihir çok çabuk bir şekilde mucizevi etkiler yaratmaktadır. Şimdiye kadar katılanlardan kimileri pahalı hediyeler kazandı, kimileri ertesi gün banka hesaplarında 30.000 lira buldu, kimileri evlendi. Dileğiniz ne olursa olsun Jüpiter sihiri yapabilirsiniz.

Mars Sihiri: GÜÇ VE KARARLILIK KAZANMAK İÇİN

Güçlü, cesur, azimli ve kararlı davranmak istiyorsunuz, başaramıyor sunuz. Kilo veremiyor, hayır diyemiyor, fobilerinizle başa çıkamıyorsunuz. Öfkenizi sağlıklı bir şekilde ortaya koyamıyor ya da orta yolu bulamıyorsunuz.    Ya da kişisel horoskopunuzda Mars’ın olumsuz etkilerini taşıyorsunuz. Bu ak büyü çok güçlüdür. Bir başkası üzerinde dolaysız güç kazanma düşüncesini aklınızdan geçirmeden, kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratacaksınız.

Merkür Sihiri: ZEKA AÇMA VE İLETİŞİM BECERİSİ KAZANMAK İÇİN

Zekisiniz ama unutkanlık probleminiz var. Çok çalışıyor ama sınavlarda başarılı olamıyorsunuz. Satış kotasını hala tutturamadınız. Ya çok konuşuyor ya da suskun olmakla suçlanıyorsunuz. Ne kadar konuşsanız da kimse sizi anlamıyor. Sevgiliniz O’nu anlamadığınızdan dert yanıyor veya bu nedenle terk edildiniz. Yazdıklarınızın değerini sizden başka kimse fark etmiyor.

Ya da sizin Merkür tılsımına ihtiyacınız var: Doğum haritanızdaki Merkür sorunlu! Bu sihirle hem sorunlardan kurtulacak, hem de başarı grafiğinizi yükselteceksiniz. Ne kadar anlayışlı olduğunuzu tanıdığınız herkes vurgulayacak.

Ay Sihiri : FARKINDALIK, SEZGİ VE ANLAYIŞ KAZANMAK, BAŞKALARININ DÜŞÜNCELERİNİ DOĞRU OKUMAK İÇİN

Partnerinizin ne düşündüğünü ne hissettiğini anlamak, başkalarının aklından geçenleri algılamak, O’nu daha iyi anlamak ve en doğru şekilde anlaşılmak için Ay Sihiri yapmalısınız. Anlayışsızlıktan şikayetçiyseniz, empati kurmakta zorlanıyorsanız, yanlış anlaşılıyor ve anlayamıyorsanız, Ay Sihirini en az bir kez uygulamalısınız.

Aysihiri anlayışınızı arttırır. İlk etapta bu cümle çok anlamlı gelmese bile bir olayın gerçek yüzünü hemen anladığınızı, kişilerin düşüncelerini okuyabildiğinizi düşünebilir misiniz? Bunlar Ay Sihirinin size sağlayacaklarından küçük birer örnektir. Farkındalığınızı birkaç basamak yükseltecek bu tılsımla empati yeteneğinizi geliştirerek, ilişkinizdeki tüm soru işaretlerinin yanıtını bulursunuz.

Ay; ak büyülerin, sihirlerin babasıdır ve her ne konuda sihir yapmak istiyorsanız öncelikle Ay sihirini yapmalısınız.
Bir ilişki başlatıyor ancak yeterince yakınlaşamadan ayrılıyorsanız, neden terk edildiğinizi bir türlü kavrayamıyorsanız Ay Sihirine ihtiyacınız olabilir.

Satürn Sihiri: SABIR KAZANMA VE ENGELLERİ AŞMAK İÇİN

Kişisel horoskopunuz da ki olumsuz Satürn açılarını fonksiyonel hale getirmek Satürn’ün güncel, olumsuz, engelleyen durağanlaştıran fakirleştiren, hastalık ve depresyon getiren, ölüme yaklaştıran etkilerinden korunmak. Disiplin sağlamak, engeller karşısında güç kazanmak, başarı ve zenginliğin korunması, aşk acısına direncin artması, sabır kazanmak, ilişkileri sürekli kılmak.

Güneş Sihiri: SAĞLIK VE CANLILIK KAZANMAK İÇİN

Sık sık hastalanıyorsunuz veya müzmin bir hastalıktan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Cansız ve neşesizsiniz. Düşünüyor ama harekete geçemiyorsunuz. Egonuzun ve sağlığınızın tek kaynağı Güneş problemli bir andayken doğmuş olabilirsiniz. Güneş tılsımı hem sağlığınızı koruyacak hem de sağlık sorunlarınızın çözümünü sağlayacak. Unutmayın en kıymetli hazinemiz sağlığımız ve ne yazık ki kaybedince değerini kavrıyoruz. Yılda bir kez Güneş tılsımı uygulamasına katılmalısınız.

Sihir çalışmalarınızdan başkalarına bahsetmediyseniz, dilekleriniz ve evrensel dileklerinizle dvd.leriniz sizde sır olarak kaldıysa başarınız % 100 olacaktır. Bir başkasıyla paylaşılan dileklerin, dvd.lerin ters tepmesi, size zarar vermesi, başkasına zarar vermesi veya tam tersi doğrultuda çalışması kesindir.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59