Sevip de Sevilmeyenler Bir Şansınız Var !

Venüs bir sevgiliye kavuşmaktan daha fazlasını yapacak, kendinizi sevmekle başlattığı sevgi yolculuğunda en üst düzeyde sevgiliye, tanrısal sevgiye ulaşmanızı sağlayacak yegane gezegendir.

Çekicilik, güzellik, estetik, zerafet, para, şirinlik, gönülçelenlik, ilişki, ortaklık, müzik, sanat gibi kelimeler literatürde yer alamazdı Venüs olmasaydı.

Yaşamımızın her anına damgasını vuran Venüs, varlığını olabildiğince yoğun hissettiriyor. Adeta ondan yararlanabilmemiz için ışığını olanca gücüyle yeryüzüne aktarıyor.

Samanyolundaki bütünlük yeryüzündeki dileklerimizi gerçekleştirmek için bir çeşit enerji kaynağı niteliğinde. Modern çağın en büyük gereksinimi olan aşk Venüs’le gelebiliyor, güzellik Venüs’ün ışıltısıyla oluşabiliyor. Venüs aşk ve çekicilik dileklerimize yardımcı olabilir tabii bu dilekler yürekten, samimi ve içtense.

Küçük bir ayrıntı Venüs’ü çok kızdırabilir. Ve bu zarif gezegen bir anda adalet dağıtıcısına dönüşebilir. Belirli bir kişinin sizi sevmesi, daha çok sevmesi, size aşık olması, sizinle evlenmek istemesi gibi başkası üzerinde hür iradeyi yok etmeye dönük dilekler Venüs’ün adalet anlayışına sığmaz. Her işte bir hayır vardır, her şerde bile! Biri o istediğiniz kişi size evrensel anlamda uygunsa Venüs kavuşmanız ve daha çok sevgi üretmeniz için elinden geleni yapacaktır ama evrensel hataları ve adaletsizliği affetmeyecektir.
Venüs tılsımı çekicilik ve aşk kazanmanızı sağlar. Kurallara uyarsanız kesinlikle sağlar. Venüs tılsımı sayesinde niceleri aşkı buldu niceleri evlendi geribildirimlerde okudunuz. Hepsinin ortak bir noktası vardı kimseyi işaret etmeden kendisi için hayırlı olanı diledi. Ve hepsi biliyordu ki işaret edilen kişinin etrafında pervane misali aşıklar oluşur.

Venüs tılsımını uygulamayı öğrenmek istiyorsanız öncelikle gerçekten ihtiyacınız olduğuna emin olmalısınız. Horoskopunuzda Venüs’ün konumu ve açıları önem taşır. Bu konum sizin doğru bir aşka rastlamanıza engel olabilir. Veya sık partner değiştiren biri haline gelmenizi sağlayabilir. Aşk yaşamında mutsuz, sürekli veren ve almayan, hayal kırıklığına uğrayan, kendini beğenmeyen, sevildiğine asla emin olmayan biriyseniz Venüs’ün adil olmayan tutumuna maruz kalmış olabilirsiniz.

Bu kez kendiniz için bir şey yapın ve Venüs’ün gerçek yüzüyle tanışın. Venüs’ü aynada görün!

Su Hanım,

Size şu anki mutluluğumu borçluyum. Kendimi sevmiyordum. Bedenimi hiç bir zaman sevmedim. Bu nedenle hiç evlenmedim. Bir kaç kez aşık oldum. İlişkilerim oldu ne yazık ki hep kullanıldığımı düşündüm veya kırıldım.

Venüs tılsımı yaparken amacım doğru aşka rastlamaktı. Sonuç pek umduğum şekilde gelişmedi. Önce kendimi gerçekten beğenmeye başladım. Saçımı, giyim tarzımı değiştirdim. Meğer ne kadar demodeymişim. Kendi güzelliklerimi gördüm. Bakımlı bir kadın olmanın bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemişim. Akıl zeka önce gelir derdim. hepsi eşit olmalıymış. Bu yaşımda sayenizde bunuda öğrendim.

2 ay sonunda tanıştığım kişi eski ben olsam asla bana bakmaz diyebileceğim konumda ve karakterde biriydi. Bu sürede kendime güvenim arttığı için hoş sohbet davranabildim. Böylece bir yakınlaşma başladı hala inanamıyorum. Adım atabildiğime, çekinmeden konuşabildiğime, rahat davranabildiğime gerçekten değiştim ben.

İlişkimiz başlayalı 1.5 ay oldu. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum.  Geçmişi geride bıraktım. Şu an aşkı doyasıya yaşıyorum. Dün gece evlenme teklifi alana kadar bu yazıyı size göndermek paylaşmak istemedim. Nazar değmesinden korktum. Tarot yorumu alıp da davetiye gönderenlere özenirdim. Bende Venüs tılsımı yapıp da davetiye gönderen olmak istiyorum. Nikahımızda sizde aramızda bulunursanız mutluluk duyacağız. Sevgilerimle, teşekkürlerimle. N.Ç/İstanbul