Satürn Tılsımı-1

Satürn olmasaydı hayat bilgisi edinemeden aynı hataları tekrar tekrar yaparak, disiplin duygusundan yoksun bir yaşam sürerdik. Satürn olmasaydı çalışmak, kazanmak, hayattan keyif almak, hayatın kıymetini bilmek, ömrü tüketmek yerine ömrü yaşamak gibi kavramlar hakkında en küçük fikrimiz olmazdı. Satürn olmasaydı ne baba sevgisi, ne otoritelere saygı ne de diploma olmazdı. Bu kadar olmazın arasında içgüdülerimizle yaşayan diğer canlılardan farkımız da olamazdı. Satürn olmasaydı hayatta kalma, zorluklarla baş etme gücümüz de olmazdı.

Satürn bütün olurları sağlarken yoklukla terbiye etme yöntemini kullanıyor. Ve bu yöntem çok ama çok acı veriyor. Depresyon, melankoli, fakirlik, yalnızlık , boşanma, ayrılık, işsizlik, evsizlik, aşksızlık, terk edilmek, platonik aşka mahkum olmak Satürn’ün zorlu derslerinden.

Bu dersleri hayat boyunca alıp sınıfı bir türlü geçemeyenlerse Satürn’ün olumsuz açılarıyla doğanlar. Satürn çarpması bir kader değil. Saürn’ün olumsuz açıları altında doğduysanız bile bundan sonra dersleri hafifletebilir, ayrılık ve engel yaşamak yerine tam tersine dayanma ve direnme gücü geliştirebilirsiniz.

Satürn gerilerken doğanlardanım. En az sizler kadar zorlu bir yaşamım oldu ama Satürn’ün olumsuz açılarını olumluya çevirmeyi öğrendiğimden beri engeller yerini direnme, dayanma, disiplinle yaşama odaklanma gücüne bıraktı. Satürn tılsımını uyguladığım günden beri karşıma çıkan her engel kendiliğinden ortadan kalktı.

Satürn tılsım çalışması belki de bu nedenle en keyif aldığım çalışmadır. Benimle aynı keyfi paylaşmak istiyorsanız :

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59