Okuyucudan Al Haberi

Su Hanim merhaba,

Sürekli olmasa da sizi internet sitenizden takip etmeye devam ediyorum. Ama asil yazma amacım bunu söylemek değil tabii ki. Her gecen gün dünyanın daha güzel, daha yaşanabilir, daha güvenli, daha huzurlu olması için dua ediyorum. Var olan tüm canlar, canlılar için. Bunu bilmenizi istedim..

Sevgiler,

Duygu Kotan

…………..

Su hanım,

Size anlatacağım diyordum, benim deprem sonrası yaşayacaklarım yaşanmışlıklara bakarak kendi başıma gelirse ne yaparım korkum vardı. Dr. a gittim, pek tatmin olamadım. Ay tılsımını defalarca yaptım, Farkında olmak istiyordum, bu korkumun da farkında olmak ve korksam bile ona yaklaşmak bana ne anlatmak istediğini bilmek.

Benimde yürütme kurulu üyesi olduğum Lüleburgaz kent konseyi olarak halkı olası bir depreme hazırlamak adına Dr Bülent Önder in eğitmenliğinde kurs başlattık. Kursumuz devam etmekte. Depremlerin, DÜNYA mıza mavi gezegenimize hayat verdiğini anlattı, Venüs de hiç deprem olmadığını bu yüzden yaşamında olmadığını, Merkür de ise; sürekli deprem olduğunu çıkan zehirli gazlar neticesinde yaşam olmadığını, oysa ki; DÜNYA mızda depremler var ki bizler varız, yaşam var diyerek eğitmenimiz korktuğumuz depremin aslında bir anlamda varoluş sebebi olduğundan bahsetti.

İçim rahatladı, korkuyu seviyorum, korktuğum depremi seviyorum, hatta azıcık aşık bile olabilirim kendisine :))

AY Tılsımı, nefes alıyorum ve farkındayım, seviyorum…nice farklı günlere…

İyi ki varsınız… Sizi farklı seviyorum ?

Mine D

………………..

Merhaba Su Hanım,

Sizinle tanışmam erkek arkadaşım sayesinde oldu. Kendisi önceleri Astroloji namına pek bilgisi olmayan, açıkçası çok ilgilenmeyen bir yapıya sahipken çalıştığı iş yerinde değer verdiği bir büyüğü onu sizin yorumlarınız ile tanıştırmış. Gelip bana anlattığında da çok ilgimi çekmişti.

Uzun zamandır burç yorumlarınızı takip ediyorum. Ben Aslan burcuyum ve bu zamana kadar haftalık ya da günlük burç yorumlarına inanmazdım. Ama sizin samimi ve “ha evet ya, gerçekten böyle” dedirten yorumlarınızı okudukça sizi tanımadan aramızda bir samimiyet olduğunu düşündüm hep.

Şimdi Gezegen Tılsımları üzerine yazılarınızı ve aldığınız geri bildirimleri okuyorum. Tabi ki de benim de bir kaç tereddütüm oldu ama bununla ilgili bir başka yazınızı okuyunca da biraz kabullendim.

DVD’lerden bahsetmişsiniz. Bu DVD’ler sayesinde yapılan uyumlamaları siz olmadan mı yapıyoruz orayı anlamadım.

Bir de hangi tılsımlara ihtiyacım olduğunu bana söyleyebilir misiniz?

Cevabınızı merakla bekliyorum.

Çok teşekkürler, mutlu kalın.

K.

………………..

Su hanım merhaba,

Geri bildirimleri okuyorum. Herkes tılsımlardan bahsediyor. Ben astroloji yorumlarınızı okuyarak sizi tanıdım. “Her hafta bu kadar mı isabetli olur” diye düşündüren yorumlarınızdan sonra bireysel terapi almaya karar verdim. Sağlık sorunlarım vardı. Doktor doktor dolaştığım halde çözüm bulunamıyordu. Terapistler ilaç kullanmamı istiyordu bense ilaç kullanmadan, sersemleşmeden tedavi olmaya çalışıyordum. Nihayet bireysel terapinin içinde Reiki ile iyileştirme olduğu öğrendiğimde hemen almaya karar verdim. 21 gün hem yazıştık hem konuştuk hem bana reiki gönderdiniz. Hakkınız ödenmez. Ödenmez çünkü benim milyarlarca lira harcasamda bu kadar çabuk iyileşmem imkansızdı. Verdikleri ilaçlarla yaşam sevinci kazanılmıyor Su hanım. Siz benim yaşam kaynağım oldunuz. Dualarım sizinle. B.Ö

………..

Su hanımcığım,

Venüs tılsımını aşk için yaptık. Ben çok inançlı biri değilim. Benim doğum haritamda Venüs geri gidiyormuş aşk evindeymiş. Birde Mars yaptık kararlı olalım diye. İnançla ilgisi yok dediniz içimi rahatlattınız. Fakat yaptığımız şeylerin bu kadar çabuk çalışacağına hala inanamıyorum. Venüs tılsımından 2 hafta sonra tesadüfen tanıştığım biri ilkokul arkadaşım çıktı. Sonra görüşmeye başladık ve birbirimize sırılsıklam aşık olduk. Ben genelde ilgi görünce kaçarım soğurum. Bu sefer ilgi görmeyede göstermeyede doyamıyorum. Nikah tarihimizi yakında belirleyeceğiz. Mutlaka gelmenizi istiyorum. Mutluluğumuzu size borçluyuz. .. N

……………..

Su hanım merhaba

Ben İzmirden Ç. Dvd alıp tılsımımı evde yaptım. Siz iş hayatımın yeniden başlaması için Merkür önerdiniz. Ben hem Merkür hem Jüpiter uygulamalarını yaptım. Merkür’ü 3 kez yapmam gerekiyordu ama 2. Sinde şu anki işimi buldum. Çok teşekkür ediyorum. İş ortamımdan da, çalışma koşullarından ve verdikleri olanaklardan da çok memnunum. Bunu nasıl başarıyorsunuz bilemiyorum ama uyumlamada tılsımların çalışmaya başladığını hissetmiştim. İhtiyacımı olmasa bile bütün tılsımları yapmamızın sakıncası olmadığını okumuştum. Hepsini uygulamak istiyorum.

Ç.