Neye İhtiyacım Varsa Bana Onu Ver

Su hanım daha öncede sizi rahatsız etmiştim. Çokta aydınlattınız teşekkürler. Şimdi birkaç sorum olacaktı. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bu tılsımlarınızı yapmak istiyorum ama bir seferde yaptıramam. Mesela önce doğum haritamı çıkarttırsam öbür ay önerdiğiniz bir tılsımı alsam, daha sonraki ay başka bir tılsımı alarak devam etsem uygun olur mu? Yani bu doğum haritası yıldan yıla değişiklik göstermez değil mi? Ve son sorum başlangıç olarak doğum haritası ve uyumlama için ne kadar ödeme yapmam gerektiğini bildirirseniz çok sevinirim. sizin seminerlerinize katılmayı çok isterim ama bulunduğum şehir D. katılmam çok zor,uzaktan almam gerekiyor.İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkürler. T

…….

Merhaba T. hanım

Asla rahatsız etmiyorsunuz..Sorularınız gayet makul.

Tılsımları yaptırmak demişsiniz ya önce buradan başlayalım; biz, sizin için bir tılsım yapmıyoruz siz  tılsım çalışmasını (bu bir çalışma) kendiniz yapıyorsunuz.

Doğum haritanızı çıkartıp size ulaştırmıyoruz. Kapsamlı bir harita hazırlamıyoruz. Sadece inceliyoruz. İnceleyip, aksayan noktaları sizin yaşamınızı bloke eden alanları saptıyoruz. Bunları size bildiriyor hangi kısımları ne şekilde tamir edeceğinizi, düzelteceğinizi anlatıyoruz. Uyumlama ve haritanızın incelenerek tılsım gereksinim listesinin size bildirilmesi tek servis. İkisi için tek ücret ödüyorsunuz ve bu ücreti bir kez ödüyorsunuz her seferinde, her tılsım için ayrı uyumlama yapılmıyor.

Doğum haritası yıldan yıla değişiklik göstermez. Doğum haritası: doğduğunuz andaki gökyüzü görüntüsüdür. Ancak gezegenler her saniye, her gün, her ay, her yıl yer değiştirdiği için sizi etkileyişleri, yaşamınızı engelledikleri alanlar değişir. Bu nedenle tüm tılsımları edinip sürekli uygulayan danışanlarımız çok büyük yarar görür. Onlara bende dahilim tabii. Bu yıl beni olumsuz etkileyen bir gezegen normalde doğum haritamda hiç de sorun yaratmıyor olabilir. O yıl mutlaka o gezegen tılsımını yaparım ve olumsuz etkilerden korunurum.

Tılsım ihtiyaç listeniz belirlendikten sonra önceliğiniz olan konudan ve tılsımdan başlarsınız her ay bir tane yaparsınız şahane olur. Hepsini alelacele yapmanızdansa ayda birine yoğunlaşmanız tılsım perisini de çok mutlu eder. Böylece tam bir konsantrasyon yaratmış olursunuz dilekleriniz daha kolay gerçekleşir.

Burada bir ayrıntıyı da belirtmeliyim: dilekleriniz için tılsım yapmadan önce haritanızdaki aksayan noktaları tamir etmek, zarar veren yerleri değiştirip düzeltmek için tılsım yapmalısınız. Örneğin haritanıza göre Jüpiter tılsımını 2 kez yapmanız gerekiyorsa ilk 2 çalışmada “neye ihtiyacım varsa bana onu ver” diyerek dilekte bulunacaksınız. Sonra 3. çalışmayı dileğiniz veya dilekleriniz için yapacaksınız. Dileklerinizin sayısı önemli değil sınırsız hakkınız var ama konsantrasyon açısından ben her seferinde tek dileğe yönelirim. Böylece çabucak oldurur, bir sonraki çalışmada bir sonraki dileğime geçerim.

Tılsım yapmanın altın kurallarına mutlaka uyarım. Evrensel dileğimi asla unutmam. Şimdiye dek gerçekleşmemiş bir dileğim bile yok. Size de tılsımlarla mutlu bir yaşam dilerim.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59