Merkür Tılsımıyla Yabancı Dil Öğrenmek

Son Merkür tılsımının katılımcısı soruyor: “Merkür iletişimle ilgili ama siz bana kariyerimle ilgili olarak Merkür tılsımı yapmam gerektiğini söylediniz!”

Açıklıyorum:

Evet Merkür iletişim gezegeni ve biz yaşamımızın her alanında iletişim önemli: aşk hayatımız, kariyer hedeflerimizde ilerleyişimiz, çocuklarımızla ilişkimiz, partnerimizle birlikteliğimiz, yöneticilerimizle ve iş arkadaşlarımızla uyumumuz ve herşey iletişim.  Ve doğru iletişim kuramamak işte o “herşey” e engel oluyor.

İnsanlar konuşa konuşa anlaşıyor!

Veya anlaşamıyor. Kimse sizi anlamıyor, siz parnerinizi anlamıyorsunuz, yöneticileriniz sizinle azarlar gibi konuşuyor, iş arkadaşlarınız dedikodunuzu yapıyor, sevgiliniz beni anlamıyorsun diyor. Bunlar size tanıdık geliyor değil mi? Bizler iletişimi konuşmak sanıyoruz. 5 yaşında mükemmel cümle kurmaya başlıyor ve kendimizi iyi ifade ettiğimizi sanıyoruz. Merkür doğum haritamızda küçük bir ters açı yaptığında kocaman hatalara sebep oluyor, hayati hatalara. Merkür tılsımından dileyeceklerimiz sınırsız ve bana sorarsanız hepimizin en az bir kez Merkür tılsımı uygulamasını yapmaya ihtiyacımız var.

Hocam Merhaba,

Türkçe dışındaki dillerle yayın yaptığınız gün keşke ben de bir e_posta atsaydım; çünkü o gün en az sizin kadar heyecan duydum.

Bana göre ilk ve müthiş bir girişimcilik örneğiydi. Ayrıca aklıma Merkür tılsımı geldi. Yabancı dil öğrenebilmek için merkür tılsımında dilek dileyebileceğimi söylemiştiniz. Gerçekten de müthiş bir öncülük örneği. Sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Sevgilerimle:)

ÖEG