Kozmik Sihirlerin Altın Kuralları

Uygulamalar bir hayli kolay görünse de ‘KOZMİK SİHİRLERİN  VE TILSIMLARI’n olmazsa olmaz, altın kuralları vardır. Bu kurallara uyulduğu sürece sonuç başarılı olur. Kozmik Sihir uygulamalarını ciddiye almalı son derece saygıyla, sessizce ve tamamen negatif enerjilerden korunarak yapmalısınız.

1.ALTIN KURAL: Sihirleri başkalarının yararına ya da zararına asla yapamazsınız. Bu niyetiniz kendinize zarar vermekten öteye geçemez. Düşlediğiniz kişi düşlerine kavuşur. Siz de bakakalırsınız. Kendiniz ve evrenin hayrına olanı yürekten dilemek bizim için doğruyu çağırmaktır.Kısaca sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini dilemek, onu daha çekici ve başkaları tarafından arzulanır hale getirmekten başka bir işe yaramaz.

2.ALTIN KURAL : Sihir çalışmaları çok özel ve gizli kalması gereken uygulamalardır. Sihir yaptığınızı ve sonuçlarını paylaşsanız da dilekleriniz ve uygulama yöntemi siz de gizli kalmalıdır. Sessiz ve huzur duyabileceğiniz, negatif enerjilerden arınmış bir ortam ve loş ışık daima tercihiniz olmalıdır.

3.ALTIN KURAL: Sihirleri doğru uygulama yöntemi; doğru ve eksiksiz malzeme ile doğru tarihte ve yerde uygulamalısınız. Eksik malzeme, yanlış tarih ve yanlış mekanda yapılan tılsımları işe yaramamış kabul edebilirsiniz.

4.ALTIN KURAL : Sihirleri, hiç konuşmadan yoğunlaşarak, saygıyla yapmalısınız. Sadece denemek için yapıyorsanız başarılı olamazsınız. Uygulama anında kendinizle, dileklerinizle değil, ortamdaki kişilerle, başkalarıyla ilgileniyorsanız tılsımları yapmamış kabul edebilirsiniz.

5.ALTIN KURAL: Başkalarını düşünerek onlardan daha başarılı, daha yetkin, daha güçlü, daha çekici vs olmak için yapamazsınız. Bu karşınızdaki kişiyi sizden güçlü hale getirir. Kişinin görüntüsüne, hayaline ve kişi adına odaklanmadan duramıyorsanız kozmik sihir çalışmalarını yapacak yetkinlikte değilsinizdir.

6.ALTIN KURAL: Uygulamaya başlarken neşeli, keyifli ve sakin olmalısınız. Rahatlamak için Reiki, Shamballa veya meditasyon çok işe yarar. Ön çalışma ve uzaktan uyumlama KOZMİK SİHİR uygulamasına hazırlanmanız için mutlaka gereklidir. Önceki hazırlıklarınız ve uyumunuz ne kadar kuvvetli olursa  çalışmalarınız da o kadar hızlı sonuç verir.

7.ALTIN KURAL: Sihir çalışmaları Ay’ın hareketlerine göre yapılır. Belirtilen özel günlerde 24  saat içinde yapılmalıdır. Canınız isteyince uygulama yapamazsınız. Uygulama günlerine uymalısınız.

8.ALTIN KURAL: Kozmik Sihir uygulaması öncesinde hangi çalışmaya ihtiyacınız olduğunu belirleterek kendiniz için en doğru sihiri seçmelisiniz. Kozmik Sihir uyumlaması sizin başarınızı kesinleştirecek bir anahtardır. Uzaktan uyumlamlar son derece başarılı sonular vermektedir. Doğru Kozmik Sihir yerine aklınıza yatan Kozmik Sihiri seçmek işe yarasa bile sizi tam sonuca götürmeyebilir ve kendinizi başarısız hissedebilirsiniz. Öncelikle doğum haritanızın incelenmesini isteyin.

Kozmik Sihir uygulamaları ‘ALTIN KURALLARI’ bilmenize, sadık kalmanıza, doğru zamanda, doğru yerde, iyi niyet ve dürüstce, inançla ve dingin ruh haliyle yapmanıza bağlı olarak 1 saat ile 1 yıl içinde sonuç sağlar. Doğru olup olmadığını bilemediğiniz çalıntı kaynaklardan tılsım uygulamak size ve başkalarına zarar verebilir ve uygulamaya katılmadan, dvdleri izlemeden yapacağınız uygulamaların sonuçlarından sorumlu olmadığımızı hatırlatırız.

HER HAKKI SAKLIDIR. NOTER ONAYLI MAKALEDİR İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59