Kozmik Sihirler Geribildirimleri-3

Merhaba Su hanımcığım

Dileklerim için yapmaya başladıktan sonra inanılmaz bir hızla ne istediysem olmaya başladı. Su hanım 38 yaşındayım, hayatım boyunca doğru aşkı aradım. Haritama göre sorun Satürnmüş. Satürnden sonra sanki tüm engeller yolumdan çekildi. Her şeyi yavaş olan veya olmayan ben gitti yerine şanslı, engelsiz ben geldi. Ruh eşimi buldum. Seviyorum hem de çok. O da beni seviyor. Geçen ay birlikte tatile gittik. Yunanistan da bana evlenme teklif etti tabii ki kabul ettim. Merkür tılsımımı yaptıktan sonra imzamızı atacağız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Gezegen tılsımları övgüyü hak ediyor.

Almanya’dan kucak dolusu sevgiler.

G.S.

…………

Su hanım

çekindiği için seminerlerinize katılamayan erkek danışanlarınızdan biriyim. İyi ki skype ile çalışmaya başladınız. Sizinle birebir Jüpiter tılsım çalışmasını yapma şansı buldum. Kendi başıma yapıyordum ama sizinle konsatrasyon daha kolay oldu ve ardından bilin bakalım ne oldu! Hem kredi buldum, hem güvenilir bir ortak buldum, borçlarım artık beni korkutmuyor. Yeni ortağım yaptığımız iş hakkında oldukça deneyimli. Satışları şimdiden 2 ye katladık. Ben Kozmik sihirlerden başka çalışma, hacı-hoca vs. yaptırmadığım için kazancımın Jüpiter sayesinde olduğunu biliyorum.  Daha önce Ay Satürn ve Mars da yapmıştım. Şimdi ofisi taşımamız lazım. Köklü bir değişiklik için sırada Plüton var. Bunu da sizinle uzaktan yapmak mümkün mü?

E.P

………………….

Su hanım merhaba,

size başvuralı çok kısa bir zaman oldu. Maddi sorunlarım vardı ve kilo veremiyordum. Kozmik Sihirler ve Shamballa uyumlama aldım. Borçlarımı ödeyebilmek için tam tabiriyle bir mucizeye ihtiyacım vardı. Hiçbir banka bana kredi vermiyordu. İlk kozmik sihir çalışmamdan ve Shamballadan sonra bir mucize oldu. Uzun yıllardır görmediğim bir tanıdığıma rastladım. Bana ortaklık teklif etti. Aslında yaşlı olduğu için amacının çalışmak para kazanmak değil beni incitmeden yardım etmek olduğunu biliyorum. Kabul ettim başka çarem yoktu. Borçsuz bir hayata uyanmak ne kadar güzel bir duyguymuş unutmuşum. Şimdi işime dört elle sarılıyorum ve daha çok kazanacağımı biliyorum. Söylediğiniz gibi artık elimde bir sihirli değnek var.

D.E

……………………

Su hanım iyi günler

size yazmak için çok bekledim. Tam 1 yıl bekledim Su hanım. Kozmik sihir listem uzundu. Hepsini yapmam tam 1 yılımı aldı. Bu süre içinde bazen ihmal ettim bazen umudumu kaybettim. Herkes geri bildirim yazıyor ben hala niye bir gelişme sağlayamıyorum diye ağladığım oldu. Dileklerim bir türlü gerçekleşmedi. Umutsuzluklara rağmen uygulamaları özellikle Jüpiter çalışmasını bırakamadan yaptım. Bir geri bildirimde okumuştum. Bazı kişiler hepsini tamamladığında sonuç alıyormuş. Benimde aynen böyle oldu. En son Merkür çalışmamı tamamladıktan sonra dileklerim gerçekleşmeye başladı. Ruhen, bedenen değiştim. Pozitif ve mutlu biri oldum. Kilo verdim. O günlerde sevdiğim adam aradı. Beni hiç unutamadığını itiraf etti. İş yerinde terfi aldım ki bu gündemde bile değildi. Tabii ki maaşım arttı. Binlerce teşekkür Su hanım. Yeni dileklerim için kozmik sihirleri yapmaya devam ediyorum. Ay tılsımına ihtiyacım yoktu ama Ay’ım doğum haritama göre evlilik alanında. Onu da yapsam olur mu?

Sizi sevgiyle kucaklıyorum.

…………………….

Gerçekten şaşkınım, öylesine katıldım. Denemek için uyguladım. Hayatım bir anda değişmeye başladı. Şaka gibi. Önce tam istediğim standartlarda bir işe başladım hem de yüksek sayılabilecek maaşla. Sonra yeni işimin ilk haftasında hayatımın anlamıyla( sevdiğim) tanıştım. Evleniyoruz. Bütün bunlar 6 ay içinde gerçekleşti. Düğünümüze davetlisiniz. Mutlaka bekliyorum. Sevgilerimle..

E.D

…………….

Su hanımcığım en zor anımda size başvurdum son umudumdunuz, çok mutluyum umutlarım boşa çıkmadı. Memleket olarak zor günler geçirirken tek mutlu benmişim gibi geliyor. Kozmik Sihirlerden herkes yararlansın istiyorum. Size başvuralı 7 ay oldu. Kozmik Sihir ihtiyaç listemin çoğunu yaptım. İlk Satürn’le başladım engellerimin kalkması için. Yaşım 39 hala bekarım. Satürn’ü yaptıktan 15 gün sonra çok dürüst, samimi, iyi bir işi olan A. ile tanıştım. Kısa sürede Jüpiter, Ay ve Venüs’ü de yaptım. 1 ay önce Evlilik kararı aldık. Çok iyi anlaşıyoruz. Sanki bugüne kadar ben Onu beklemişim. Sizin de ne muradınız varsa olsun.

S.A.K

…………………

Merhaba Su hanım. Hatırlarsanız sizinle Ocak ayında irtibata geçtim. Yıllardır iş arıyordum. İşsizlik özgüvenimi kaybetmeme neden olmuştu. Mart da çok istediğim bir şirkette boşluk olduğunu öğrendim başvurdum ve alındım. İnanın mutluluğumu anlatmaya kelimeler yetmez. O kadar çok bekledim ki. İşimi ve iş arkadaşlarımı  seviyorum. Uyumluyuz. Tabii arada sivriler, kıskançlar çıkıyor. Yine de eğlenceli bir ortam. Birde aşk için yapacağım hangisinden başlamalıyım? Kucak dolusu sevgiler.

Y.Ö

…………………

Selamlar Su hanım. Bugüne kadar birçok çalışmaya katıldım, kuantumlar, meditasyonlar, çekirdekler, haralar..Her birini inanarak severek yaptım ama bir sonuç aldın mı derseniz hayır alamadım. Size geldiğimde artık tüm güvenimi kaybetmiştim. Tek şans verdim. Jüpiter’i yapacaktım ve sonuç almazsam diğerlerine hiç başlamayacaktım. Jüpiter’i yaptıktan 1 ay sonra yurt dışından yüklü bir sipariş aldım. Çok büyük risk aldım ve teslim ettim. Şimdi evim arabam her şeyim var borçlarım bitti. Yeni siparişler geliyor ve ben Kozmik Sihir listemi tamamlamak üzereyim. Direnç sayılarım bitse bile devam etmek istiyorum. Her yeni çalışmada yeni dilekleriniz gerçekleşecek dediğinizi okudum. Yinede sormak istedim. Devam edeyim mi? Saygılar.

O.G

………………….