İhtiyacınız Olan Sihir Çalışmaları Her Yıl Değişir mi?

Gezegen sihir çalışmalarının yaşamınıza mucize katması için onlardan birine gerçekten ihtiyaç duyuyor olmanız yeterlidir. Ancak bu ihtiyaç duruma, koşula ve yıla göre değişebilir.

Doğum haritanızdaki olumsuz açılar ve gezegen görünüşleri dikkate alındığında birkaç gezegenin işlevinden yararlanamadığınızı görebiliriz. Bu durumda o gezegenlerin sihirsel çalışmaları hayatınızı baştan sona değiştirmenizi sağlayacaktır.

Ancak bir yıl içinde herhangi işlevsel bir gezegeniniz bloke olabilir. Kişisel haritanızda şu sıralar hangi gezegen baskı yapıyor veya işlevlerinden sizi mahrum bırakıyorsa onunla yeniden çalışmalısınız.

Her yıl sorunlardan korunmak dışında yeni dilekler oluşturur, yeni hedefler koyarız. Dilekleriniz tazelendikçe Jüpiter sihir çalışmasını tazelemeniz gerekir. Ben her Jüpiter gününde mutlaka bir dileğim için sihir çalışması yapıyorum ve böylece kolaylıkla sonuç alıyorum.

Elinizde birkaç dvd. varsa bir hazine var demektir. Usanmadan ve içtenlikle her uygulama gününde farklı bir hedef için veya gerçekleşene dek hedefiniz için çalışmanızı tekrarlayın. Mutlu ve korunaklı günlere..

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59