Nerede Hata Yapıyorum Hala Sonuç Alamadım!

Tılsımları özenle ve titizlikle uyguladığını ve ışığı gördüğünü söyleyen samimi bir katılımcım bana şu soruyu yöneltti: bir yerde hatamı yapıyorum neden hala sonuç alamadım?

Ona gerçek gereksinimi olan tılsımı sordum: Merkür dedi. Venüs ve diğerleri gerekmediği halde kendisi uygun görmüş ve tılsımları doğru dileklerle yapmış. Merkür tılsımını da uygulamış.

Merkür, Mars, Uranüs, Satürn tılsımları sonrasında belirli çalışmaları ve alıştırmaları yapmak gerekir. Süreleri vardır. Örneğin Merkür çalışması tılsım uygulamasından hemen sonra başlamalı ve 10 gün sürmelidir. Değerli katılımcımız Merkür sonrası olması gereken çalışmayı yapmamış. Birkaç soru sonunda onun tılsımını eksik bıraktığını anlıyorum.

Asıl blokaj, tıkanıklık yaratan Merkür iken, O Venüs tılsımına odaklanarak mucizeler beklemiş. Oysa Merkür’ün tıkanıklığı çözüldükten sonra diğer tılsımlar son hızla çalışmaya başlayacak. Derman Merkür de. Katılımcımıza detaylı bir şekilde tıkanıklığı giderdikten sonra tılsımların daha işlevsel olduğunu anlattım.

Sıklıkla yazdığım gibi tılsım mucizesinden yararlanmak için öncelikle kişisel haritanızda bloke olmuş gezegenlerin tılsımlarını dikkatle ve hiçbir detayı atlamadan uygulamalısınız.

Ön çalışma ve hazırlık aşamasında kişisel haritanızı inceleyip bloke olmuş gezegenlerinizden bahsediyorum. Hatta X gezegenin tekrarlayan olumsuz açıları var diyorum. Bunun anlamı şu: blokajı çözmek ve ilerlemek, dileklerinize ulaşmak için X gezegen tılsımını birkaç kez uygulamanız gerekir. DVD niz varsa uygulama günlerini hiç kaçırmadan tılsımlarınızı yapmanız her seferinde yeni bir dileğinizin gerçekleşmesini ve bütün blokajlarınızın giderilmesini sağlar.

Benim kişisel haritamda Satürn’ün tekrarlayan olumsuz açıları var ve Satürn geriliyor. Her Satürn uygulamasında o günlerde odaklandığım dileğimle ilgili engellerin ortadan kalkmasını hatta bu engel kendimden kaynaklanıyorsa bunu fark etmemi de diliyorum. Sonrasında Uranüs’le o konudaki değişikliklerin gerçekleşmesini çağırıyorum ve Jüpiter’le o konuda şans diliyorum. Venüs o konudaki avantajları elime geçirmeme yardım ediyor.

Bütün bunlarla birlikte şahsen en keyif aldığım tılsım uygulamaları Satürn ve Ay. Satürn ihtiyacım olan tılsım uygulaması olduğundan kalbime dokunuyor. Ay ise haritamdaki en güçlü faktörlerden biri. Her Ay tılsım uygulamasında yeniden doğmuş gibi aydınlanıyor, tertemiz bir sayfa açıyor hissine bürünüyorum. Uranüs’ün ardından yapılacak çalışma için günleri sabırla sayıyor, bütün alışkanlıkları kırma egzersizlerini zevkle yapıyorum. Benim açımdan tılsım çalışmaları birer mutluluk kaynağı. Zorunluluk veya yapayım bitsin çalışmaları değil. Aynı keyfi aldığınızda aynı sonuçları da kolaylıkla aldığınızı göreceksiniz. Harfiyen uyguladığınızı sanırken zorlandığınız bölümleri atlamamak ve unutmamak koşuluyla!

Tılsım uygulamalarının mucizeleriyle tanışmanız dileğimle.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59