Hangi Tılsımı Uygulamalısınız?

Dileklerinize uygun ve ihtiyacınız olan tılsım horoskopunuzla belirlenir.

Bir kez profesyonel horoskopunuza, yani doğum haritanıza sahip olup, yüzeysel bilgi edinerek hangi tılsıma ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Profesyonel ve mutlaka eğitimli bir astrologdan edineceğiniz doğum haritası ihtiyaçlarınız, eğilimleriniz ve tökezleyeceğiniz alanlar hakkında bilgi verir. Örneğin Venüs doğum anınızda Plüton’la sert açı altındaysa sevgi ilişkilerinizde sorun yaşarsınız. Çözüm için Venüs tılsımını uygulamalısınız.

Ya da Satürn-Venüs olumsuz açısı altında doğmuşsanız ilişkilerinizde engellerle karşılaşır, bir türlü evlilik kararınızı uygulayamazsınız. Bu durumda hem Satürn, hem de Venüs tılsımını yaparak ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. İnternet sitelerinden ücretsiz çıkardığınız doğum haritaları genellikle yanlış sonuç verir. Bir kez edineceğiniz kişisel horoskopunuz ise gerçekten de bütün düğümleri çözen güçlü bir rehberdir.

Tılsım Ön çalışmasının konularından biri de doğum haritanızın incelenerek hangi tılsıma ihtiyacınız olduğunun belirlenmesidir. Uzaktan tılsım uyumlamasına katılacaksanız, hangi tılsıma ihtiyacınız olduğunu anlamak için doğum bilgilerinizi göndermelisiniz.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59