Temmuz Kozmik Sihir Ajandası

Hangi Kozmik Sihir Ne İşe Yarar ?

KOZMİK SİHİR NEDİR?

Doğduğunuz anda bir veya birkaç gezegen sert açı yapıyorsa, geri gidiyorsa hayatınız bloke olabilir.

İşleriniz ilerlemez, aşk yaşamınızda bir türlü mutlu sona ulaşamazsınız, elinizi neye atsanız kuruyormuş gibi olur. Yarım kalır hayatınızda her şey. Ucuna kadar gelen işler olmaz, nişanlansanız evliliğe dönüşmez. Fakat bunlar kader değildir düzeltilebilir.

Kozmik Sihirler doğum anınızda hayatınızı bloke eden gezegenlerin etkisini pozitife çeviren, yararlı hale getiren, gezegenlerinizi aktive eden çalışmalardır.(Büyü ya da vefkle veya olumlama çalışmalarıyla, mantralarla ilgisi yoktur.)

Kozmik Sihirler Nasıl Yapılır ? öğrenmek için linki tıklayınız…

https://www.sukarakus.com/kozmik-sihir-calismalarina-nasil-katilabilirim/

Kozmik Sihirler dürüst ve bedelini ödemeye/ sorumluluk almaya hazır olduğunuzda hediyelerini verir. Ruhsal çalışmalar, şifalar, teknikler bedeli ödenmediğinde kişiye yarar sağlamaz. Evrensel adalet kazanılanın karşılığını vermeniz prensibine dayalıdır.

HANGİ KOZMİK SİHİR NE İŞE YARAR ?

  • Jüpiter Kozmik Sihri (Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)

Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.

Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şan açma çalışmasıdır.

Jüpiter’iniz düzeltildiğinde neler olur?

Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacakları dır. “Bütün bu dileklerimin gerçekleşmesi için neye ihtiyacım varsa bana onu ver” diye sonlandır malı, evrensel dileğinizi unutmamalısınız.

  • Neptün Kozmik Sihri ( Hayallerinizi gerçekleştirmek için)

Aşırı fedakarsınız hatta belki herkes sizi kullanıyor ve siz bu durumu son ana dek anlayamıyorsunuz, parasızlık, işsizlik, doğru aşkı bulamamak, sıkıntı, sorun yaşamınızın parçasıysa, suda boğulmak gibi korkularınız varsa, hastanelerden veya hapishane benzeri yerlerden yakanızı kurtaramıyorsanız, depresyon ve  ruhsal hastalıklardan kolaylıkla kurtulamıyorsanız, sanatçı yönünüzün hiç kimse farkına varmıyorsa, Değeriniz bilinmiyorsa! Neptün haritanızı bloke etmiş olabilir.

Neptün düzeltildiğinde neler olur?

Neptün kozmik sihir çalışması Neptün’ü size yararlı bir hale getirir, gerçekçi bir bakış açısı kazanmanızı, sorunsuz bir yaşama geçmenizi, ruhsal  hastalıklarınızı kendi kendinize tedavi etmenizi, yaratıcılığınızı kullanmanızı, değer kazanmanızı sağlar. Neptün bir hayalinizi yüzde yüz gerçekleştirir.  Neye dilediğinize dikkat edin!

  • Mars Kozmik Sihri (Kararlı olmak ve güç kazanmak, kilo vermek için)

Doğum anınızda Mars sert etkiler aldıysa neler olur? Kilo veremez, güçlü ve kararlı davranamaz, cesur adımlar atamaz, enerjinizi doğru kullanamazsınız. Ya aşırı kararsız  ya da aşırı korkak bir izlenim yaratırsınız. İradeniz üzerinde hakimiyetiniz yoktur. Bu nedenle önce kendi kendinizi küçümsersiniz sonrada başkaları sizi küçümser. Başarmak ve güçlü bir duruş için Mars Kozmik Sihir Çalışması ideal çözümler getirir.

Mars düzeltildiğinde neler olur?

Mars kozmik sihiri ile diyetsiz bir şekilde kilo vermek çok kolay. Çünkü iradenizi ve kararlılığınızı güçlendirir. Bu kozmik sihir çok güçlüdür. Kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratır. İlişkilerde daha cesur ve kararlı davranabilmek için, iş yerinizde daha güçlü görünmek, para kazanmak, biriktirmek ve genel yaşamınızda her alanda güç kazanmak için en az bir kez uygulayın. Ve mucize sonuçları izleyin.

  • Venüs Kozmik Sihri ( Aşk ve çekicilik kazanmak için)

Fiziksel olarak kendinizi yeterince güzel veya çekici bulmuyorsunuz. Veya hırçın tepkilerinize engel olamadığınız için partnerlerinizden ya ayrılıyor ya da terk ediliyorsunuz. Venüs kozmik sihri sizi daha çekici kılmakla kalmaz, doğru aşka rastlamanıza ve ilişki kurmanıza yardım eder. İlişki kurma, ilişkiyi yaşatma ve sevgiyi alıp verme yeteneğimiz Venüs’le biçimlenir. Kişisel zevklerimiz, değer verdiğimiz kişiler ve nesneler hatta öz değerimiz bile Venüs’le var olur. Sosyal ilişkilerimiz den karşı cinsle ilişkimize kadar her türlü ilişkimizi Venüs sorgular, Venüs yaşatır. Kendimizi sevme halimiz, duygularımızı dışa vurma ve paylaşma şeklimiz de Venüs’ümüzle ilişkilidir. Aşk, çekicilik ve finansal avantaj kazanmak için mutlaka bir kez yapın. Bu çalışmayı kendi başınıza değil bir kez benimle uygulamanızı tavsiye ediyorum. Bunun için uzakta olanlar için skype/ facetime gibi görüntülü bağlantılar kullanıyorum.

Venüs düzeltildiğinde neler olur?

Yeni ve doğru bir aşkı kendime çekmek, en hayırlı olan aşkın yolumda olması, evlenmek, finansal konularda avantajlı olmak, alışverişlerde ihtiyacınız olanın en uygun fiyatla karşınıza çıkması, sevmek, sevilmek, beğenilmek, daha çok gülümsemek.

  • Güneş Kozmik Sihri ( sağlık, canlılık ve ilişkileri canlandırma çalışması)

Güneş: ego, karakter, canlılık, sağlık ve yaşam enerjisi demek. Doğum anınızda Güneşiniz bloke olmuşsa kendinizi ortaya koyamaz, gergin veya korkulu olursunuz. Sağlığınız en küçük üzüntülerde bozulur. Sık sık hastalanırsınız.

Güneş düzeltildiğinde neler olur?

Sağlıklı kalmak, sağlığınızın korunması, ruh sağlığınızın korunması ve ruh sağlığınız bozan her türlü kötülüğün engelin ortadan kalkması. Beden ve zihin sağlığınızın korunması.  Bir ömür boyu sağlıklı, dinç ve diri kalmak ve var olan hastalıklarınız dan tamamen kurtulmak. İlişkilerinizde sağlıklı seçimler yapmak ve sağlıklı ilişkiler kurabilmek.

  • Merkür Kozmik Sihri (Başarı kazanmak ve zekayı açmak, derslerde sınavlarda başarılı olmak için)

Zeki olabilirsiniz ama akıllı olmak ayrı bir beceridir. Zekanız akılla desteklenmezse körelir.

Satış ve başarı grafiğim yükselsin, partnerimle birbirimizi anlayalım, sınavlarda zekam açık olsun/ algılarım açılsın ve başarılı olayım, iyi ilişkiler kurarak başarı/para kazanayım, arabam olsun, cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olayım diyorsanız Merkür kozmik sihrine ihtiyacınız var demektir.

Merkür bloke olduğunda düşüncelerinizi toplayamazsınız, başarısız, dilinin kemiği olmayan, sözleri veya yazamadıkları yüzünden sıkıntı çeken birisinizdir. Sınav, satış, kazanç başarınızı Merkür sağlar. Eşinizle, çevrenizle, ailenizle, üstlerinizle, iletişiminizi Merkür sağlar veya sağlamaz!  Merkür’ün desteğinden mahrumsanız en az bir kez bu uygulamayı yapmalısınız.

Merkür düzeltildiğinde neler olur?

Bu sihirle hem sorunlardan kurtulacak, hem de başarı grafiğinizi yükselteceksiniz. Ne kadar anlayışlı olduğunuzu tanıdığınız herkes vurgulayacak. Partnerimle en mükemmel iletişimi kurabilmek, sınavlarda zekamın açılması/ algılarımın açılması  ve başarı göstermek, yazdıklarım sayesinde başarı/para kazanmak, araba tv. cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olmak.

  • Ay Kozmik Sihiri (Farkındalık, Sezgi ve Anlayış Kazanmak, Başkalarının Düşüncelerini Doğru Okumak için)

Partnerinizin ne düşündüğünü ne hissettiğini anlamak, başkalarının aklından geçenleri algılamak, O’nu daha iyi anlamak ve en doğru şekilde anlaşılmak için Ay Sihiri yapmalısınız. Anlayışsızlıktan şikayetçiyseniz, empati kurmakta zorlanıyorsanız, yanlış anlaşılıyor ve anlayamıyorsanız, Ay Sihirini en az bir kez uygulamalısınız.

Ay Kozmik sihri tılsımların atasıdır ve mutlaka ihtiyacınız yoksa bile en az 1 kez yapılmalıdır.

Ay düzeltildiğinde neler olur?

Ay sihiri anlayışınızı arttırır. İlk etapta bu cümle çok anlamlı gelmese bile bir olayın gerçek yüzünü hemen anladığınızı, kişilerin düşüncelerini okuyabildiğinizi düşünebilir misiniz? Farkındalığınızı birkaç basamak yükseltecek bu tılsımla empati yeteneğinizi geliştirerek, ilişkinizdeki tüm soru işaretlerinin yanıtını bulursunuz. Güvenlik, özgüven kazanma, bol maddi kazanç, iyi bir eşe ve yuvaya sahip olmak, farkındalık kazanmak, şefkatli bir çevreye, dostlara ve eşe sahip olmak, başkalarından anlayış ve yardım görmek. Bunlar Ay Sihirinin size sağlayacaklarından küçük birer örnektir.

  • Plüton Kozmik Sihri ( Yaşamınızı kökten değiştirmek, istediğiniz değişiklikleri kolayca yapmak için)

Yıllarca aynı iş yerinde, aynı evde veya aynı işte, aynı kişiyle değişmeyen bir ilişkiye tıkılıp kalmış gibi hissederek mi çalıştınız? Plüton kozmik sihrine tılsımına ihtiyacınız var demektir. Yaşamınızda gizli ve gizemli olaylar bitmiyorsa, merak ettiğiniz sorular aydınlanmıyorsa, bir çok şeyi kökten değiştirmek isteyip değiştiremiyorsanız, yıllarca katlanarak kendinizi aciz hissederek zaman öldürüyorsanız, etkileyici ve güçlü olamıyorsanız doğduğunuz anda Plüton geri gidiyor veya sert etkiler almış olabilir. Köklü değişim ve dönüşümü ancak güçlü gezegen Plüton sağlayabilir.

Plüton düzeltildiğinde neler olur?

Plüton çalışmasıyla kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Plüton’un yüce gücüne siz de ulaşabilirsiniz. Plüton sihir çalışması hayatınızdaki sırları perde arkasındaki olayları bir anda açığa çıkarır ve değişmek istediğiniz her konuda hızlı, mucizevi bir değişim yaratır. Bu kozmik sihirlerin en güçlüsüdür.

  • Satürn Kozmik Sihri (Tüm engellerden ve olumsuzluklardan kurtulmak için)

Favorim. Önce engelleri kaldırın sonra diğer her şeyi düzeltirsiniz. Her işiniz engelleniyor ve son ana dek hiçbir çözüm üretemiyorsanız, başınıza olmadık işler geliyor, zorluklarla mücadele ederek hayatınızı geçiriyorsanız, geç yaşınıza kadar evlenemiyor veya doğru bir kişiye rastlayamıyorsanız, para kazanamıyorsanız Satürn sizi bloke etmiş demektir. Engellerden kurtulmak için en az bir kez Satürn kozmik sihrini uygulamalısınız. 28-30 yaş aralığında iseniz bu tılsımı mutlaka yapmalısınız. Her konuda, her türlü engelden kurtulmanız için Satürn yeterlidir.

Satürn düzeltildiğinde neler olur?

Amaçlarınıza ulaşmanız için karşınıza çıkan bütün engellerden kurtulmak. Bu engellerin sizden kaynaklananların dan da kurtulmak.  Evlenmek, işe girmek, para biriktirmek. Kurtulmak istediğiniz durumlardan, olaylardan, kişilerden kurtulmak. Satürn bloke olan alanlarınızı enerjiyle donatır. İşsiz, aşksız geçen yıllara son verebilirsiniz.

  • Uranüs Kozmik Sihri  (Değişim ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür.  Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor  demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkinizin ilerlemesi, bir adım atılması, İşlerinizin durgunluktan kurtulması, Projelerinizin sponsor veya kaynak bulması, maaşınızda yükseltme yapılması, iş değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği. Neye ihtiyacım varsa bana onu ver diye sonlandırmadan önce evrensel bir dileğe de odaklanmalısınız.

 

ÖNEMLİ : Sihir çalışmalarınızdan başkalarına bahsetmediyseniz, dilekleriniz ve evrensel dileklerinizle dvd.leriniz sizde sır olarak kaldıysa başarınız % 100 olacaktır. Bir başkasıyla paylaşılan dileklerin, dvd.lerin ters tepmesi, size zarar vermesi, başkasına zarar vermesi veya tam tersi doğrultuda çalışması kesindir.

HER HAKKI SAKLIDIR. ALINTI YAPILAMAZ. KAYNAK GÖSTERİLEMEZ.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59