Gezegen Tılsımlarıyla İlişkinizde Mutluluk

Aşk paradan önce geliyor. Duygusal insanlarız.
Türkiye’nin horoskopunda Güneş aşk ve çocuklar alanında. Aşka ve çocuklarımıza çok önem veriyoruz.

Genellikle ilişkilerde sınıfta kalıyoruz. Bunun psikolojik, sosyo-ekonomik, kültürel pek çok nedeni var. Güneş’in, Kör Nokta dediğimiz Black Moon ile yaptığı o karşıt açı yanılgılara sebep olmakta. Ah o kör nokta! Gözleri kör eden, yanlış kararlar almamıza, yanlış ilişkilerde yol almamıza, zaman kaybına, para kaybına, sonunda aşkın kaybına neden olan kör nokta.

Aşkınızı kurtarmanın öncelikli yolu Güneş tılsımından geçer çünkü gerçek bir aşkı sağlıklı bir beden ve sağlıklı bir ruhla yaşayabiliriz.

Aşkınızı kurtarmanın yolu Venüs den de geçer. Özgüven eksikliği aşkı baltalayan en önemli unsurdur. Özgüveniniz tamsa bile Venüs çekiciliğinizi, etkileyiciliğinizi zirve noktaya getirecektir. Bazen birkaç kere uygulama yapmanız gerekir. Güzellik bir kerede oluşamayabilir.

Aşkınızı evliliğe dönüştürmenin yolu Jüpiter’den geçer. Her şey birazda şans işidir. Doğru kişiyle karşılaşmak, O’nu seçmek, seçilmek, şansa da bağlıdır. Bunu kim inkar edebilir?

Aşkınızı kurtarmanın olmazsa olmazı Merkür’dür. Zira anlaşılmama, yanlış anlama, bir türlü kendini doğru ifade edememe yani iletişim biz Türklerin esas sorunudur.

Türkiye’nin haritasında Satürn’ün baskısı altında kalan bir Merkür olunca sonuç da duygu ve düşüncelerini kalbine gömmek zorunda kalan, hep güçlü görünmeye çalışan bireylerin çoğunlukta olması şaşırtıcı değil. Merkür’ü ve Merkür’ünüzü kurtarmak zorundasınız. Baskı yerine açık ve net bir iletişime geçtiğinizde partneriniz sizi daha kolay anlayacak ve daha çok sevecektir. Anlaşılmak ne düşündüğünüzü söylemek değil bazen az konuşmak, çokça sıcak davranmaktır. Bu dengeyi Merkür sağlar.

Aşkınızı kurtarmanın yolu Neptün’dür. Hayal kırıklığına karşı şerbetlenmek gerekir. Türkiye’nin haritasında aşk gezegeni Venüs’ü ezen Neptün, aşkı ezen birinin yaşadığı hayal kırıklığını tekrarlatır durur. Oysa ek hamlede kendinizi yaratıcı ve ilham veren birine dönüştürebilirsiniz. Neptün tılsımı ile bunu sağlayabilirsiniz.

Aşkınız yoksa ruh eşinize rastlamanın yolu Jüpiter, Venüs ve Ay üçlüsünden geçer. Şans, çekicilik ve anlayış! Anahtar kelimeler e dikkat!

Aşkınızı kurtarmanın en önemli yolu O’NU ÖZGÜR BIRAKMAKTIR! Yani hangi tılsımı yaparsanız yapın:

– ” o bana geri dönsün”

-” O beni sevsin, evlenmek istesin”

-“o yeni sevgilisinden, karısından ayrılsın” gibi başkaları adına ve başkasının duygusuna müdahele edecek dileklerde bulunamazsınız.

Bu tür dilekler ters teper ve o başkalarının sevgi seliyle sizden vazgeçer. O’nu daha şanslı, daha çekici ve evliliğe daha yakın biri haline dönüştürürsünüz farkında olmadan. En doğrusu birini değil hayırlı olanı dilemektir. Evet evliliğinizi, ilişkinizi mucizevi bir şekilde kurtarabilirsiniz. O’nu düşünmeden yapacağınız tılsım size hayırlı ise O’nu getirecektir. Değilse daha çok seveceğiniz birini..

Doğum haritanızda hangi tılsıma ihtiyacınız olduğu belirlidir. İhtiyacınız olmaya tılsımları da uygulayarak kendinize daha mükemmel bir gelecek yaratabilirsiniz.

Not:Hangi tılsıma ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi için doğum bilgilerinizi gün ay yıl mümkünse saat ve doğum yeri olarak iletmeniz yeterlidir. Bu servis ücretlidir.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59