Gezegen Tılsımları Nasıl Mucize Yaratıyor?

Ne yapılıyor ki olumsuzluklar giderilebiliyor?

Ne oluyor da tılsımlar çabucak işe yarıyor?

Nasıl bir uygulama yapılıyor diye merak edenlerin sayısı da epeyce kabarık.

Bir Arkadaşım Başka Yerde Okumuş Uygulamış, başına olmadık işler gelmiş!

Bir arkadaşım web sitelerinden birinde okumuş ve başına olmadık şeyler gelmiş uygulamayı yaptığında diyenler de var. Uyumlanmadan tılsım yapmış da sevgilisini kaybetmiş biri.

Gezegen tılsımları ak büyüdür. Hiç kimsenin yararına veya zararına yapılamaz ve kişi eğer uyumlanmışsa, doğru dileklerle ve niyetlerle uygulamasını yapıyorsa (bu konuda yol gösteriyorum) zarar görmesi imkansız. Her hangi bir yerdeki yalan yanlış uygulamaları sadece ücretsiz diye denemek isterseniz başınız ağrıyabilir. Kaderinizin ve şansınızın bedelini ödeme cesaretini göstermelisiniz.

İyi Niyet ve Dürüstlük Tılsımın İlk Kapısını Açar.

Tılsım uygulamasının en başından küçük hilelere kaşı koyamıyorsanız, ordan buradan okuduklarınızla yol almak istiyorsanız zarar görmeniz kaçınılmaz. Bu iş bir keskin bıçaksa zarar görmekle yarar bulmak arasındaki çizgi iyi niyetten, dürüstlükten geçiyor.

İnanmasanız bile tılsımlar mucizeyi size getirir.

İkinci aşama inanmak değil. İnanmasanız bile tılsımlar yaşantınızı bir anda değiştiriyor çünkü evrene bu güne dek verdiğiniz mesajı kendiniz değiştiriyorsunuz. Çünkü gezegenlerle doğru çalışmayı öğreniyorsunuz hem de 1 saat içinde.

Ne Dilediğiniz Çok Önemlidir.

İkinci aşama kendinizi iyiye, daha iyiye yöneltecek bir dileğe sıkı sıkı sarılmak. Kimseye zararı olmayacak bir dilek. Hayırlı bir evlilik mesela, şu önemli sınavı kazanmak ve tatmin edici maaşla işe başlamak mesela.

Tılsıma Uyumlanmadıysanız Boşa Kürek Çekebilirsiniz.

Bunlar tamamsa sıra uyumlanmaya gelir. Tılsıma uyumlanmak gibi birkaç dakika süren, sizi rahatlatan ve meditasyon kıvamına getiren bir çalışmadır. İster uzaktan ister yüz yüze tılsımlara uyumlanabilirsiniz. Uzaktan uyulmamalar da yüz yüze olanlar kadar başarılıdır.

Her Tılsım Kendi Özel Gününde Yapılır ve Bu Günleri Siz Seçemezsiniz.

Tılsımlar kendi özel günlerinde yapılır. Bugünler dışında aklımıza estikçe veya ihtiyaç duydukça ya da müsait oldukça uygulamamız mümkün değildir. Bir ay içinde birkaç özel gün varsa açıları en güzel olanını seçerim.

Hangi Tılsımı Ne Zaman Uygulamalısınız.

Tılsımlar kişinin ihtiyacına uygun olarak belirlenir. Bu uygunluk kişisel horoskopunuz incelenerek belirlenir. Hangi tılsıma ihtiyacınız olduğu belirlendikten sonra ne zaman ihtiyaç duyarsanız o gün randevu almak için çırpınıyor olursunuz. İşte o gün tılsım uygulamasına katılmak için doğru gündür.