Gezegen Tılsımı (Light Büyü) Nedir?

Gezegen Tılsımı (Light Büyü) Nedir?

Gezegenler yaşantımızı etkiliyor. Ve astroloji bu inanış üzerine yapıyor araştırmalarını. İstatistiki çalışmalar gezegenlerin olumlu ve olumsuz etkilerinin hem doğum anında, hem de gelecekte ve şimdiki zamanda ki önemini pekiştiriyor.

Doğum anımızda bazı gezegenler olumsuz açı yapıyorsa yaşamımızda aksaklıklarla, engellerle, hastalıklarla, işsizlikle ve aşk-ilişki problemleriyle karşılaşıyoruz. Sürekli aynı hataları tekrarlıyor ve benzeri kayıplarla karşılaşıyoruz. Ne olduğunu anlayamadığımız için olayların akışını nasıl değiştireceğimizi ve nasıl düzelteceğimizi de bilemiyoruz.

Gezegen tılsımları doğum haritamızda bize engel yaratan, hayatımızı bloke eden gezegenlerin belirlenmesi ve olumsuz açı etkilerini tam tersine çevirmeyi hızla başaran motivasyon çalışmalarıdır. Tılsım yani talisman kelime anlamı ile üzerimizde taşımamız gereken bir nesneyi anlatır. Gezegen büyüleri yani Light Büyüler büyü kelimesinin yanlış algılanmasından korunmak üzere tılsım olarak adlandırılmıştır.

Light Büyüleri uygulayabilmek için öncelikle sizin yaşamınızda hangi gezegenin sorun yarattığının tesbit edilmesi gerekir. Diyelim ki Merkür sorun yaratıyor. Muhtemelen iş, arkadaşlık, kariyer veya aşkta yanlış anlaşılıyor, söylediklerinizle kendinizi ifade edemiyorsuuz veya sizi kimse anlamıyor, partneriniz kendisini bir türlü anlamadığınızı iddia ediyordur. Bu böyle sürüp gider ve acı çeken taraf siz olursunuz. Öte yandan 1 saatlik Merkür tılsımı uygulaması ile birkaç haftada iletişim ustası haline dönüşürsünüz.

Önce tılsım uygulamasına uyumlanmalı ve tılsım meditasyonunu öğrenmelisiniz. Bu sadece yarım saatinizi alır. Uzaktan uyumlama ve teknik destek sağlıyoruz. Sonra sizin için hazırladığımız dvdv.lerimizden izleyerek veya bizzat seminerlerimize katılarak tılsım uygulamayı öğrenmelisiniz.

İnanmasanız bile!

Sadece denemek için uygulamaya kalkışsanız bile!
Altın Kuralları doğru uyguladığınız sürece tılsımların mucizeleri sizi de şaşırtacaktır. Daha önceki katılımcılardan birkaç geri bildirim bu konuda aydınlanmanıza yardımcı olacaktır.

Su Hanım merhaba,
Geri bildirimimi yazmakta çok geç kaldım. Düğün hazırlıkları içindeydim. 1 hafta önce evlendim. Koşuşturmamız bitti. Ben size yaklaşık 1 yıl önce Jüpiter tılsımı yaparak evlenmek ve şansımı açmak için gelmiştim. Benim Mars ve Venüs tılsımlarına ihtiyacım olduğunu söylediniz. Mars yaparsam daha kararlı davranabilecek Venüs ile kendimi daha çekici hissedecektim. Akla yatkın gelmedi. Ama tılsım uygulaması sırasında gördüm ki bu uygulamalar gerçekten o anda kişiyi tamamen değiştiriyor. Oradan ayrılırken son derece kararlı, inanamayacağım kadar güzelleşmiştim. Bir ay sonra eşimle  tanıştım. Çok mutluyuz. Ben evlenmekten tamamen ümidimi kesmiştim. Binlerce teşekkür. B.U.Ö
…………………

Sevgili Su Hanım,
Dünyayı dolaştım yaşım 60. Böyle bir uygulama yapan kimseyi tanımadım. İnanırım, meraklıyım, gezdiğim ülkelerdeki çalışmaları incelerim. Çok faydasını gördüklerimde oldu. Gezegen tılsımlarından Jüpiter ve Merkür’ü dvd.den izleyerek yaptım, seyahatlerim dolayısıyla uzaktan uyumlandım. Uzun zamandır süren miras davamız vardı. 2 Ay sonra sonuçlandı hem de hiç beklemediğim şekilde. Şans artık bana güldü. O gün bugündür evrenin en şanslı kişisi benim. Size uzaklardan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. A.Y
…………

Su ablacım,
Venüs tılsımını tekrar tekrar yapmam gerektiğini söylemiştin. Birincide ilk eşimi tanıdım ve evlendim. 2 yıl sonra anlaşamadık ayrıldık. Bu arada ben Venüs tılsımını tekrar yapmadım. Ayrıldıktan sonra aklıma geldi. Yeni bir evlilik için yeniden tılsım uygulamasını dvd.den yaptım. Şimdiki eşimle tanıştım. Bu kez evliliğimin uzun sürmesi, ölene kadar bitmemesi için Satürn tılsımı da yapacağım. Seni çok seviyorum. 1 yıllık gelecek analizi yorumu almak, mutluluk enerjisi altın üçgene uyumlanmak, bütün servislerinden yararlanmak istiyorum muhteşemsin. E.S
……………..

Su hanım,

Eşimin ısrarı ile gezegen tılsımlarınızı inceledim. O dönemde iş durumum bozulmuştu, iflasın eşiğindeydim. Bu tür şeylere inanmam. Eşim de mantıksız olan hiçbir şeye inanmaz ama sizin tılsımlarınızın işe yarayacağına nedense inanmıştı. Benim doğum haritamı inceledikten sonra Jüpiter tılsımına ihtiyacım olduğunu yazmışsınız. Bir de uyumlama yapıldı ki o gün hissettiklerim inanılmazdı. O gün anladım tılsımların bildiğimiz şeylerden çok farklı olduğunu. Jüpiter tılsımını eşimle birlikte dvd.den izleyerek yaptık. Uzak bir piknik alanında çamların arasında inanmadan ama inansak mı acaba diye düşünerek yaptık.

2 gün sonra yurt dışından bir iş teklifi aldım. O sırada kendi işimi düzeltmemi sağlayacak yüklü bir sipariş de aldım. Kararsızdım. Hangi yöne gideceğimi bilemiyordum. İkinci Jüpiter uygulaması için kente uzak ama çok güzel manzarası olan bir alan seçtim. Yine 2 gün sonra yurt dışından bana iş teklif eden firma benim şirketimi de satın almak istediğini belirten bir mail gönderdi. Bu gerçek bir mucize. Size bir gün geri bildirim yazacağım aklıma gelmezdi. Yeniden doğmuş gibiyim. Eşim ve ben teşekkür ediyoruz.

E-C.Y 

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.

Su Karakuş

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59