Gezegen Tılsımı Giden Sevgiliyi Nasıl Getirir

Merhaba ben B,

Sitenizi tesadüf google dan buldum tılsımlarınızı uygulamayı denedim. Ne yapabildim yapamadım bilmiyorum ama bu bana hoş bir neşe heyecan keyif verdi ? sıradan fizik kanunlarının dışına çıkabilmeyi hissetmek çok güzel eğer öğretmekten zevk alırsanız sizden bir şeyler öğrenmeyi çok isterim seminerler olursa ve davet ederseniz çok sevinirim.

…..

Merhaba Su Hn.

Bende Jüpiter tılsımını (sihirini) uyguladım. Ve inanılmaz şeyler oldu hayatımda. Eski erkek arkadaşımla uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldik. Çok iyi bir firmadan iş teklifi aldım ve şu an görüşmelerimiz devam ediyor. Evimde Venüs büyüsünü de uygulayacağım:) Umuyorum bundan da çok güzel sonuçlar alacağım ?

Su Hn. Yardımlarınız için bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Bende sizinle paylaşmak istedim duygularımı. İnanın sayenizde astroloji ile ilgili çok şey öğrendim. Özellikle haftalık yazılarınızda, nasıl davranmam gerektiğini, acil kararlar vermemem gerektiğini, daha sakin olmam gerektiğini. Sayenizde hayata daha farklı bakıyorum, gerçekten. Olgunlaştım sanırım :)))

Kendinize çok iyi bakın, görüşmek umuduyla.

……

Su Hanım merhaba,

Jüpiter tılsımı İzmir seminerinize katıldıktan sonra uzun zamandır işsiz olan eşim bir ortaklık kurdu, oğlum işe başlıyor ve benim sağlığım düzeldi. Teşekkürler paylaşımınız için.

……

Su hanim selamlar.

En son Venüs sihiri uygulamasına katılmıştım sizinle. Uygulamalar çok basitmiş gibi görünmesine rağmen sanırım sembollerin bilinçaltındaki etkisi çok büyük, çünkü ilginç gelişmeler oluyor hakikaten. Belki de inanmakla alakalı bilmiyorum ama çok teşekkür ederim böyle bir paylaşım fırsatı için.

…….

Su hn,

İzmir Jüpiter Sihir seminerinize katılmış ve mucizenin bu kadar çabuk gerçekleşeceğini beklememiştim. Beklemediğim bir şekilde yüklüce bir miktar para yarın hesabıma geçiyor. Önerilerim sayesinde çok kazanan bir arkadaşımın hediyesi. Hala inanamıyorum. Çok sevgiler

……

Su Abla merhaba,

Jüpiter SİHİRİNİ uyguladıktan sonra istediğim üniversiteye başvurmam kesinleşti ve kız arkadaşımla inanılmaz bir şekilde barıştık. Şimdi mutlu ve sevgi doluyuz gibi geliyor bana. Jüpiter sihiri için binlerce teşekkürler.