Geribildirim Yağmuru

Sevgili Su,

Senden yıllık astroloji analizimi tam 4 yıldır alıyorum. Her yıl doğum günümde kendime böyle bir hediye alıyorum. Her yıl o yılın benimle ilgili konularını önceden görmek yolumu aydınlatıyor. Önceden bilmek ve ona göre adım atmak harika bir duygu. Planlarımı yapıyorum ve rotayı izliyorum. Su şimdiye kadar hiç şaşmadı verdiğin tarihler. Eminim benim gibi astroloji danışmanlığı alanlar da aynı konforu yaşıyor. Ama herkes tılsımlardan bahsederken niye hiç kimse astrolojinin yararlarını anlatmıyor? Bu konuda bir numarasın. Seni çok seviyorum. Özellikle hayvanlara karşı duyarlı oluşunu. Lütfen mailimi yayınla.

A. D.
………………

Su ablacığım

Ben de Mars tılsımıyla zayıflayanlardanım. Işığı da göremeyenlerdenim ?Mersin de yaşıyorum. Hormonlarımda sorun vardı, tedavi oldum. Sonra zayıflamak için bana Mars ve Venüs tılsımlarını önerdiniz. Doğum haritama göre sadece iki tılsıma ihtiyacım varmış. İkisini de ikişer kere yaptım. Spor yapmıyorum ama Mars tılsımının sonunda önerini dinleyerek her gün 20 dakika yürüyüş yapıyorum. Hayret ediyorum Su abla. Ben bir oturuşta 2 koca tabak yemek yerdim şimdi canım 1 tabakdan fazlasını istemiyor. Kendiliğinden oldu bu iştahsızlık. Ve ben tılsımlarımı yapalı tam 6 kilo verdim. Psikolojik mi diye düşündüm. Kendimi mi şartlandırıyorum? Yoksa bu tılsımlar gerçekten işe yarıyor mu? Bu sırada eski sevgililerim aramaya başlayınca anladım ki psikolojik falan değil. Venüs tılsımında eski sevgililerin arayacağını okumuştum. Diyet miyet hikayeymiş. Mars tılsımıyla zayıflamak çok kolaymış. Binlerce öpücük, teşekkür.

M. M. U.
……………………………

Su Hanımcığım,

Parasız ve ümitsiz bir dönemimde size yazdım. Jüpiter tılsımı önerinize uydum, uzakta bir bahçede uygulamayı yaptım. Işığı göremedim. Bu beni çok üzmüştü.Yaşım ilerlemiş olduğu için işe girme umudum yoktu ama Jüpiter’i uyguladıktan 1 hafta sonra hayal bile edemeyeceğim bir işte çalışmaya başlamıştım. Şimdi Allaha şükür durumum iyi. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu hediyeyi bize verdiğiniz, paylaştığınız için. Gezegen tılsımları bize evrenin bir hediyesi, buna bütün kalbimle inanıyorum.

Son zamanlarda yalnız olmak beni üzüyor. Artık sorunlarımı da çözdüğüme göre bir hayat arkadaşım olmalı diye düşünüyorum. Venüs tılsımı yapmak istiyorum. Ne dersiniz? Jüpiter’le yaşadığım mucize den sonra Venüs bana kimbilir ne getirecek diye çok heyecanlıyım. Lütfen bana Venüs dvd.si gönderin. Mailimi yayınlayabilirsiniz.
Şebnem O.
…………………….

Adı gibi Su olan aziz olan insana..

Reiki ile sayenizde tanıştım. Yaş ilerliyor, sağlıklı olmak için Reiki öğrenmek iyi olacak diye düşünüyordum. Meğer Reiki ne çok marifet içeriyormuş. Huzur, güven, arınma sağlıyormuş. Her şey için çok teşekkür ediyorum bir kez daha. İlişkilerimden tansiyonuma kadar her şey düzeldi, dengeye oturdu. İşallah böyle devam eder. 21 günümü doldurdum. Sizi ne zaman tekrar görebilirim. Güzel sohbetinizi de özledim. Sevgiler

Aliye Y.