Geçmiş Yaşam Terapi mi? Kozmik Sihir mi? Shamballa mı?

Kozmik Sihirler, Shamballa, Geçmiş Yaşam Terapisi hakkında bilgi ve detay almak için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

ichuzuruÇOK UZAKLARDAN YAZMIŞ  İ.Y.

….Ben de iki gundur duzenli olarak shamballa gonderiyorum, yeniden ellerimde o karincalanmayi hissetmek cok heyecan verici.

..hoş, ne güzel iyi hissetmeye başladım derken, esimin is durumuyla ilgili olumsuz bir haber aldık, canımız sıkıldı. Ama bunda da bir hayır vardır, daha iyisine, daha hayırlısına yer açmak için böyle olmuştur diye hissediyorum. Belki hatırlarsınız, sizden ilk shamballa uyumlanması aldığımda hayatımda başka birisi vardi. Shamballa’ya baslar başlamaz pat diye çıktı gitti..Allah Allah niye böyle oldu dediğimde “shamballa, sonu hayırsız olacak, oyalayacak olan isleri hızlandırır, yeni ve hayırlısı için yer acar” demiştiniz.. Birkaç ay sonra da esimle tanıştım.  İnşallah bu sefer de benzer bir güzellik yapacak bize shamballa :))

D.F KISACA ANLATMIŞ.

Geçmiş yaşamımda kim olduğumu öğreneceğimi sanırken, sırf meraktan katıldığım terapide 7 negatif, kalıntı temizlendi. Elena hanım kim bilir daha kaç tane var dedi. Bende eminim daha çok taşıdığıma. 1 hafta içinde çok uyumlu ve rahat bir insan oldum. Unutamadığım eski sevgilimin beni araması bir tesadüf mü bilemiyorum. Ama bendeki değişimi terapiye borçlu olduğumu biliyorum. Bir sonraki seansımı da Elena hanım gitmeden almak istiyorum.  Mümkün mü?

………………………

Y.U LÜTFEN YAYINLAYIN DİYE YAZMIŞ

MERHABA BİTANE SU HANIMCIM,

İYİ HAFTALAR DİLİYORUM.

HAYATIMA GİRDİĞİNİZ 2005 YILINDAN BU TARAFA KOZMİK SİHİRLERİNİZ VE SİZİN SAYENİZDE O KÖTÜ GÜNLERDEN KURTULDUM TUTTUĞUM ARTIK PASLI TENEKEYE DÖNÜŞMÜYOR.

MARS TILSIMINIZ SAYESİNDE 2 AYDA 10KG VERDİM BENİM İÇİN BU BÜYÜK BAŞARI OLDU ŞEKER VE TANSİYON HASTASI OLDUĞUM İÇİN.

JÜPİTER SAYESİNDE TELEVİZYONUM ARIZA YAPMIŞTI YERİNE 140 EKRAN ULTRA HD ARÇELİK TELEVİZYON HEDİYE GELDİ, YANINDA DA  TÜRK KAHVESİ KAHVE MAKİNASI HEDİYE GELDİ.

SİZ VE KOZMİK SİHİRLERİMİZ HEP HAYATIMDA OLUN GÖNLÜ YÜREĞİ VE BEYNİ GÜZEL İNSAN  SU HANIMCIM.

SEVGİYLE KALIN.

 ……………………..

ruhesi4SHAMBALLA VE GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ

Bir birinden değerli bir çok ruhsal ve kişisel gelişim tekniği ile çalışıyorum. Tabii okuyucu için hangisini seçeceğine karar vermek zor.

Benim favorim her zaman SHAMBALLA. Bu her konuda, sağlık, para, iş, aşk, ümitli, ümitsi, iyi, kötü her alanda işe yarayan hem de çok hızlı çalışan bir şifa tekniği. Ancak bir kişi ya da olayın daha iyisini evren size sunmaya hazırlanıyorsa o olayı ya da kişiyi yaşamanız mümkün olmuyor. Fakat acı da çekmiyorsunuz çünkü hızla yeni mutlulukları yaşamınıza katıyor.

“Ben yaptım olmadı!” diyen pek yok. Nadiren kişilerin, uyumlama alıp  çalışmaları yapmadıklarını, uyumlama almadan kendi kendilerine deneme yaptıklarını, istiyorum dediği şeyi bilinçaltında hiç ama hiç istemediklerini, birbiriyle çelişen veya birbirine engel olan dileklerle enerjiyi karıştırıp yönsüzleştirdiklerini, bir yandan hırsızlık yapıp diğer yandan zengin olmak gibi bir dileğe enerji göndermeye çalıştıklarını, bir yandan sevgisiz cümleler kurup başkalarını suçlarken diğer yandan çok sevilen, kimsenin onlar hakkında konuşmayacakları kişiler olmayı dilediklerini biliyoruz. Shamaballa almak istiyorum diye başvuran kimilerinin ilk görüşmede ”ağza alınmayacak laflar ettiklerini” sonra “ben bunu nasıl yaptım, çok özür dilerim” dediklerini ve Shamballa’nın onları kabul etmediği için bu tür olayların yaşandığını defalarca gözlemledik.

Evrensel adalet SHAMBALLA ile daha hızlı işliyor. Shamballa sadece geçmişinde Shamballa ailesinden olanları kabul ediyor. Yaşama içinde mertebesi yükselecek ve yaşamlarında iyileşme olacak kişiler için Shamballa bir sihirli değnek.

Geçmiş yaşam travmalarını ve karmanıza, geçmişinize işlenen travmaları, acıları, o acıların bugüne etkilerini kendiliğinden temizliyor.

Bir başka temizleyici de Geçmiş Yaşam Terapisi. Bu terapide sizin şikayetleriniz ve sizin belirlediğiniz konular esas. O alanlarda temizlik ve arınma sağlıyor. Gözle görülür nedenler ve sonuçlar üzerinde çalışıldığı için katılımcıyı son derece memnun ediyor.

Shamballa’da ise temizlik kendiliğinden veya yine sizin belirlediğiniz konularda yapılıyor. Gözle görülür sonuçları almanız Geçmiş Yaşam Terapisi kadar kısa sürede olmuyor ama kesinlikle kalıcı oluyor. Geçmiş Yaşam Terapisi geçmişinizdeki negatif, sıkışmış ve bilinçaltına kazanın enerjiyi temizleyip yaşamınızı iyileştirirken, Shamballa aynı anda bir çok konuda birden iyileştirme ve temizleme yeteneğine sahip. Geçmiş yaşam terapisini haftada 1 gün alabilirsiniz. Daha sık olmaz. Shamballayı ise her gün her an istediğiniz sıklıkla yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Çünkü sizi düşünmeye sevk etmez. Çaktırmadan temizlik yapar.

evlilik3KOZMİK SİHİRLER NE YAPAR?

Kozmik Sihirlerin geçmişi temizlemek gibi bir işlevi yok. Geçmişi fark etmek ve geleceğe hatasız, sorunsuz şekilde ilerlemek, dilekleri gerçekleştirmek ve gezegenlerinizden maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlamaktır işlevi. Doğum haritanızdaki blokajları çözmek dolayısıyla hayatınıza engel olan blokajları çözmektir amaç. Yol uzun ama sonuç her zaman memnuniyet verici, her zaman mutluluktur. Yeter ki önerilen çalışmaları gününde, özenle ve dikkatle yapın. Birini yapıp mükemmel sonuç beklemek yerine ihtiyacınız olanların tamamını yapın ve ne istiyorsanız o olsun.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.