Bu e-postalar sizin için

Gezegen Tılsımları Şaka Değilmiş!

Sevgili Su Hanım,

İnternette dolaşırken tesadüfen sitenize rastladım. O gün hayatımı değiştirecek bir kapıdan geçeceğimi tahmin bile edemezdim. Gezegen tılsımlarıyla bir şaka gibi ilgilendim. Uzaktan uyumlandım. İhtiyacım olan tılsımları bir güzel açıklamışsınız. O ana kadar benim niyetim sadece Venüs tılsımını yapmak ve ayrıldığım sevgilime tekrar kavuşmaktı. Meğer benim ilacım Venüs değilmiş! Sizin önerdiğiniz Ay, Satürn ve Mars tılsımlarını yine önerdiğiniz gibi eski sevgilimin adını bile aklımdan geçirmeden hakkımda en hayırlı olanı dileyerek yaptım. Birlikteliğimize karşı çıkan annesiydi. Önce bu engel kalktı Satürn sayesinde. Annesi beni kendi öz kızı gibi görmeye başladığını söyledi. Sonra ben ilişkimizde ne kadar çok hata yaptığımı fark ettim. Bunu da Ay sağladı. Kararsızlıklarımın sebebinin sevgilimin davranışları olduğunu sanıyordum yanılmışım. Mars uyguladıktan sonra daha kararlı oluşum sevgilimde hayranlık uyandırdı. Şimdi evlenme tarihi belirliyoruz. Binlerce teşekkürler.

Aylin.Ç
…………………………

Su hanımcığım,

Çok zor günlerden geçerken bir arkadaşım sayesinde varlığınızdan ve internet sitenizden haberim oldu. İşsiz, mutsuz, karamsar hayattan kopmak üzere biriydim. Tılsımların Altın Kurallarını harfiyen okudum uyguladım. Uzaktan uyumlama aldım. Renkli ışıklar görmedim ama enerjiyi hissettim. Başarısızlık burada da beni buldu derken önerdiğiniz Uranüs ve Satürn tılsımlarınızı uyguladım. Hayatım tam anlamıyla değişti. Önce sevmediğim o kentten İstanbul’a taşındım. Düzenli bir iş bularak tabii. Tam istediğim gibi her şey. Maaşımı tılsımlardan önce hayal bile edemezdim. Size hayatımı borçluyum. En kısa zamanda diğer tılsımlarıda uygulayacağım. İhtiyacımız yoksa bile şans getirecek biliyorum. Sizi çok seviyorum. Jüpiter bekle beni diyorum. Bu maili size sevinçle gururla yazıyorum. Lütfen yayınlayın ama ismimi yayınlamazsanız sevineceğim.
Z.O
…………………

Alex ve Su hanım benim meleklerim siniz.

İyi ki sizi tanıdım. Tılsım yaparken Alex kimin yanına yanaşırsa o kişinin dilekleri mutlaka oluyor diye duymuştum. Doğruymuş. Evimi aldım hemde inanılmaz kelepir bir fiyata. Kredi çekmeme gerek bile kalmadı.

Sadece bu kadar da değil aile içi sorunlarımız bitmek bilmiyordu. Ay tılsımından sonra kavgalar bıçak gibi kesildi. Ben çok değiştim bilmem ondanmı oldu. Huzur içindeyim.

Satürn ve Güneş sağlık problemlerimi çözecek demiştiniz. Yıllardır çektiğim ağrıların küçük bir sebebi olduğunu, kolayca çözümleneceğini Satürn ve Güneş sayesinde öğrendim. Kısa zamanda 8 kilo verdim. Bütün bu olanlar rüyamı diye düşünüyorum bazen. Mucize buymuş. Teşekkürler
Ayşe Sarar

……………………….

Su Hanım merhaba,

Bir erkek okuyucunuz olarak seminerlerinize katılmaktan çekindiğimi hatırlarsınız. Öneriniz üzerine dvd.den uygulama yaptım. İnancım çoktur bu tür şeylere. Fakat sonuçta piyasanın en iyi bir firmada konumumu yazmak istemem ama bana göre iyi bir konumda işe başlayacağım, maaşımın ikiye değil üçe katlanacağı inançla olacak şeylerde değil. Jüpiter şans getiriyormuş bana da getirdi. Şansımın hemen her konuda açıldığını hissediyorum. Jüpiter tılsımını tekrar yapacağım. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Kendime söz vermiştim. Geri bildirim yazanlardan biri olacağım dileklerim gerçekleşirse demiştim. Tuhaf bir mutluluk içindeyim.

Savaş K.
……………..

Su ablacığım sana ve Neptün tılsımına bravo. Ya bu şakamı.

Okulu bitiriyorum. Hayal kırıklığı dolu bir dönem geçiriyordum. Son anda Merkür tılsımı yapayım dedim. Hem Merkür hem de Neptün tılsımını yaptım. Ablacım notlarım yükseldi. Sana da bana da bravo. Eski başarılı halime geri dödnüm ben. Seninle paylaşmak istedim. Öpüyorum ablacığım. Ablacığım okuldaki arkadaşlarımda seni tanıyor okuyor. Dileklerimizi saklamamız, kimseye söylemememiz lazım demiştin. Adımı yaz ama soyadımı yazma lütfen.

Özlem V.