Dol İçimize, Isıt, Yak Bizi Güneş

Güneş kişisel haritamızda sağlık ve canlılık kazandıran eril güçleri ifade ediyor. Güneş’ imizin olumsuz açılarında ruh, zihin ve beden sağlığımız bozulabiliyor. Sinirlilikten tutunda, halsizlik, isteksizlik, aşırı deri reaksiyonları veya tümör yatkınlığı Güneş’in olumsuz açılarının eseri.

Günümüzde yaygın olan kanser çeşitlerinden adı bilinmemiş salgınlara ve grip çeşitlerine kadar pek çok hastalıkla mücadele etmek zorundayız. Başta kanser olmak üzere obezite, kilo, kalp, beyin rahatsızlıklarından kan dolaşımı bozukluklarından korunmalıyız.Bağırsaklarımızı hızlı çalıştırmayı öğrenmeliyiz. Selülitlerden bile korunmalıyız.
Yaşlı bir şoför her yıl grip aşısı olduğunu buna rağmen henüz kış gelmeden 3 kez grip olduğunu söylüyordu geçenlerden. Gencecik kızların göğüslerinde tümörler oluşuyor sık sık. Çocuklukta başlayan obezite ABD. de olduğu gibi yaygınlaşmaya başladı. Genç nesli kalp, damar ve iç organların çürümesi gibi rahatsızlıklar bekliyor gelecekte.Selülit her yaşın problemi.

Sağlık için yaptığımız harcamayı başka hiçbir şey için yapmamakla birlikte sağlığımızı kaybetmeden riskin ne de tehlikenin farkında olmuyoruz. Korunmak adına yaptığımız hemen hiçbir şey yok. Taze sebze ve meyve yemek konusunda bile isteksiziz.

Güneş tılsımı sağlığınızı yeniden kazanmanızı ve korunmanızı sağlayacak kadar kuvvetli bir büyüdür. Her yıl tekrar tekrar aşı yaptırmak yerine en az bir kez Güneş tılsımı yapmak hem var olan farkında olmadığınız hastalıkların erken teşhisini sağlar hem de gelecek hastalıkları önler. Haritanızda Güneş’in hiçbir olumsuz etkisi yoksa bile 365 gün içinde Güneş’ inizin en az 66 kez olumsuz açı altına gireceği bilinciyle Güneş tılsımı uygulaması yapmalısınız. Selülit oluşumundan, kanserden, kalp ve damar rahatsızlıklarından, şişmanlıktan kurtulmak, korunmak için öncelikle Güneş’le barışmalısınız.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59