O bir Tılsım Zengini

Gezegen Tılsımı Katılımcı Vakaları

Bayan S. 40 lı yaşlarında. Bir zamanlar ünlü ve tescilli bir kişiyken, evlenip çoluk çocuğa karışınca çalışma yaşamına son vermiş. Oğlu büyüdükten sonra eşiyle anlaşmazlıklar artmış, boşanmışlar. Bir süre eski eşin yardımlarıyla geçinmiş. Son yıllarda eski eşinin de işleri eskisi kadar iyi olmadığı için külüstür arabasını bile tamir ettiremez hale gelmiş.

Bu süreçte çeşitli zamanlarda karşısına şans vermek istediği başka insanlar çıkmış ama bir şekilde onların ya evli olduğunu öğrenmiş ya da sebepsiz yere çekip gitmişler, bir anda telefonlara bile cevap vermez olmuşlar.

Kirasını zar zor ödeyen bayan S. Sonunda tılsımları uygulamaya karar vermiş ve randevu almış.

S.’nin kişisel doğum haritasını incelediğimde müthiş bir Satürn baskısı altında olduğunu fark ettim. Satürn hem burcunun yöneticisiydi, hem haritasında çok sayıda olumsuz açı yapıyordu hem de transit( yani şimdilerdeki) Satürn konumu bayan S.nin haritasında bir çok gezegeni tetikliyordu.

Venüs’ün de tekrarlayan olumsuz açılarının sayısı bir hayli kabarıktı. Jüpiter’in de. Yani hem aşk hem şans konusunda engelleri vardı.

-Umutsuz vakayım değil mi? diye sordu, ben açılardan bahsederken. Anlamaya çalışıyordu.

-Ooooo ben ne umutsuz vakaların hayatında her şeyin düzeldiğini gördüm dedim inançla. Bu doğru; öyle çok yaşama sihirle dokunduk, öyle çok yaşamı iyileştirdik ki.

Bayan S. Gezegen tılsımı seminerlerine katılmak üzere ayrılırken onun tekrar geleceğinden kuşkuluydum ama geldi. Üstelik belirtilen sayıda belirtildiği şekilde tüm tılsımları  uyguladı. İnancını hiç kaybetmedi.

Aradan 2 yıl geçti. Şu anda harika ve çok para kazandıran bir işi var. 40’lı yaşların sonuna gelirken bir iş bulabilme umudu bile yokken, sektöründe tanınmaya başladı. Bir kaç Venüs tılsımı uygulamasından sonra heyecan veren biriyle tanıştı. Önceleri umutsuz olduğu bu ilişkide epey yol kat etti ve ilişkisini anlayış, sevgi, saygı temellerine oturdu. Yeniden evlenmeyi düşünüyor.

Hala işlerinin yolunda gitmesi, ev almak, arabasını yenilemek gibi dilekleri için Jüpiter tılsımı yapıyor. Kimseye gerçekleşene dek dileklerinden bahsetmiyor. Yılda bir kez Satürn tılsımı yapıyor yıl içinde karşısına çıkabilecek engellerden kurtulmayı diliyor. Gezegenlerin konumunun ona zarar verip vermediğini öğrenmek üzere yılda bir kez astroloji haritasının incelenmesini istiyor, yıllık analiz alıyor. Bu şekilde gelecek olumsuzlukları önceden biliyor ve gerekli tılsımları yaparak engellerini kaldırıyor.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59