Bedava sihir hayatınızdaki en değerli şeyi alıp götürebilir.

Gezegen Sihir çalışmalarını yapmak istiyorsanız sorun bakalım kendinize meleklerle mi çalışıyorsunuz  yoksa şeytanla mı?

Hayatta her şeyin bir bedeli var. Aldığınız ekmeğin, içtiğiniz suyun ve hatta kullanıp kirlettiğiniz suyun sizden uzaklaşmasının. Dünyevi döngü böyle çalışıyor. Kimse kimse için karşılıksız bırakın bir tek günü bir saat bile çalışmıyor. Yok ben fazla mesai yapıyorum beş kuruşda almıyorum diyorsanız mecbur olduğunuz içindir. İşten atılmamak, yöneticilerinizin gözünde puan kaybetmemek içindir.

Hepimiz kendimizin çok iyi insan olduğumuzu düşünüyor, olumsuzluklarla karşılaştığımızda “ neden ben ?” diye sormadan edemiyoruz. Çünkü hepimiz görünmeyen bir evrensel adaletin var olduğunu biliyoruz. Dünyevi döngünün dışında hak gözeten birde ruhani döngü var. İster Allah, iter Tanrı isterseniz evren deyin orda bizi izleyen büyük bir göz var. Her adımımızı gören.

Kendi yararınız için Gezegen Sihir çalışması( tılsım) yapmak istiyorsanız, bununda bir bedeli var. Ruhani döngü almadan vermenin Allah’a mahsus olduğunu bildirmiş. Evrene bir şey vermelisiniz ki karşılığında sizin dileklerinizle ilgilensin. Hiçbir şey vermem ama benim dileğim gerçekleşsin diyorsanız da olur. Gerçekleşir ama karşılığında ödeyeceğiniz maddi bedelden daha fazlasını, hani o kadar para verseniz bile tekrar elde edemeyeceğiniz bir şeyinizi alır götürür doğal döngü. Birkaç gün önce peş peşe gelen özür telefonları iyi birer örnek. Daha önce defalarca yazdım: tılsımları sadece kendiniz yapmalısınız ve başkasıyla ne dileklerinizi ne uygulama yöntemlerini paylaşmamalısınız. Altın Kurallar başlıklı yazımızda geçiyor. Bu hem size hem başkalarına zarar verir. Bedavaya elde ettiğinizi sandığınız büyük sihir karşılığında hayatınızdaki en değerli şeyi alıp götürebilir.

İşte güya iyilik yapan kötü arkadaşların arkadaşlarından gelen özür telefonları ve e-postaları:

– Su hanım bir şey itiraf etmek istiyorum.

– Buyrun!

– Bana arkadaşım Jüpiter dvd.si verdi. Yaptım bende orda anlatılanları, 2 gün sonra sevgilim benden ayrıldı. ….Çok özür dilerim. Şimdi sipariş verdim kendim alacağım dvd.yi. Lütfen hakkınızı helal edin.

Sesi gerçekten üzgün. Hala sevdiği belli. Belki öylesi bir sevgiyi çok geç bulmuştu. Daha çok sevilmek istemişti, evlenmek istemişti. Ama sihirli dünyanın karanlık kuyusunda almadan vermek yoktu. Önce aldı.Kötü düşünceyi, kötü niyeti aldı. Bu sırada yanına çok sevilen birini de aldı.

Bir başkası e-posta yazmış.

“ Öğrenciyim Su hanım. Tılsımlara katılamazdım daha doğrusu ve açıkçası para ayırıp katılabilirdim ama o ay kıt kanaat yaşamak yerine internetten birkaç siteden buldum Venüs tılsımını aynen yaptım. Sizden sadece “uyumlama” aldım. Bunu bir sürü insan yapıyordur denemekten bir şey çıkmaz diye düşündüm. Bilemezdim hayatımın bu kadar mahvolacağını. O kadar çok sahtekar var ki para tuzağıda olabilir diye geliyor insanın aklına.

Venüs tılsımını yaptım 4 gün sonra biriyle tanıştım. Okuldan değildi ama kantinde tanıştık. Her gün görüşmeye başladık. Ben mutluydum, hoşlanıyordum, umutluydum. Çok şık bir arabayla geliyordu, babasının şirketleri olduğunu söylüyordu. Birkaç gün çıktık onunla evlenme hayalleri bile kuruyordum. Sonra bir gün bir arkadaşının evine gittik. Biraz içtik aklıma kötü bir düşünce gelmedi. Sonrasını hatırlamıyorum. Sonrasını yazmak da istemiyorum. Ben hayırlı bir aşk dilememiştim, zengin biriyle mutlu bir evlilik yapmayı dilemiştim. Bu tılsımı internetten alıp yapmanın bedeli çok çok ağır oldu. Lütfen beni affedin. Olup bitenlerin etkisinden hala kurtulamıyorum. Herşeyi düzeltmek için Venüs tılsımını tekrar yaparsam olur mu? Beni bu durumdan ancak sizin kurtaracağınızı biliyorum. Yardım edin.”

Bu tür geri bildirimlerin son dönemde artması dikkat çekici değil mi? Çünkü pek çok basın-yayın organında gezegen tılsımlarıyla ilgili haberler yer aldı. Türkiye’de sadece benim tarafımdan, birde sihir cenneti Afrika’da uygulanan gezegen tılsımlarının nasıl yapıldığı hakkında internette bol bol bilgi bulabilirsiniz. Uyumlanın veya uyumlanmayın tılsımları bedavaya yapabilirsiniz. Sonuçlarına katlanmak koşuluyla!

Arkadaşınıza “ al bendeki dvd.den sende yap bak neler oluyor” derken kendi dileğinize ket vurduğunuzu çünkü yasak olan meyveyi yediğinizi unutmayın. Arkadaşınıza “ gel ben sana anlatayım şunları böyle yap” derken ona aslında çok büyük bir bedel ödemek zorunda kalacağı, hayatının kötülüğünü yaptığınızı unutmayın. Bu sırada sonsuza dek kendi dileğinizden vazgeçmişsiniz demektir çünkü asla gerçekleşmeyecek.

Bir e-posta daha;

“ Su hanım ben 39 yaşındayım, özel sektördeydim. Harika bir işim vardı. Hatırlarsanız yazışmıştık sonra ben tılsımlarınızı çok pahalı bulduğumu söyleyip vazgeçtim. Doğrusu internetten buldum Jüpiter yaparım kendim diye düşündüm. Yaptım da. 5 gün sonra iş yerinde büyük bir olay yaşandı, tek suçlu ben görüldüm ve işten uzaklaştırıldım. Haftalardır karakollar, savcılıklar, ifadelerle uğraşıyorum. Lütfen yardım edin. Bir arkadaşım sizin çalışmalarınıza katılmış çok memnun kalmış. Bana tılsımlar için bedel ödenmediğinde böyle olduğunu söyledi doğru mu? Hemen uyumlanmak ve sizinle tılsımları yapmak istiyorum. Beni affedin.”