bana tilsim yapmayi ogret

Bana Tılsım Yapmayı Öğret

kozmik sihirKozmik Sihirler bir çeşit talisman değil meditatif içerikli bir dizi çalışmadır.

Osmanlı Tılsımı bir çeşit vefk değil, içeriğinde en az 3 ayrı çalışma bulunan bir dizi uygulamadır.

Bu çalışmaları meditatif çalışmalara yatkın olmayanlar yapamaz. Her çalışma kişinin kendisi tarafından yapılır.

Nevşehirden hemşire N. arıyor:

-“Sizin gozmik sihirleri okudum da feyste ben diyom ki bana da ööretin! Çevremde gocası terk etmiş çok garı var bende onlara yapcam!”

…..

Yozgatın merkeze bağlı bir köyünden çiftçi Y.. arıyor:

-“ Hocam şu Osmanlı tılsımını bana da öretseniz! Beni burada hoca diye bilirler bari hocalığımız bi işe yarasın!

…..

Mersinden S. bu kadar cesur ve açıksözlü değil. Zaten daha gizli kapaklı iş yapmayı seviyor ve gördüğü duyduğu, para ödediği her şeyden kendisinin de para kazanabileceğini sanıyor. Son derece sabırla bütün kozmik sihir dvd.lerini topluyor önce. Tıpkı Kıbrıslı E. gibi. Çevresine önce gizliden, biraz para kazanınca açıkça satacak. Bütün cümleleri ezberledi. Neyi nasıl tanıtacağına dair çılgın fikirleri bile var. Fakat bilmediği şeyler var: mesela kozmik sihirlerin tüm telif/ yayın ve patent hakkı bende! Eski ve yeni versiyonlarının. Şimdilik henüz yolun başında olduğu şifa öğretisini başkalarına öğretip en azından ordan para kazanmanın dersinde ama o uzun yolu kat etmeden, öğrenmeden öğretmenin mümkün olmayacağını bile bilmiyor!

Kozmik Sihirlerin eski versiyonları 2007-2015 arasında aldıklarınız. Yeni versiyonlar 25 Ocakdan İtibaren yeni malzemeler ve yeni içerik ve yepyeni bir isimle sizlere sunulacak. Eskileri versiyonları yenilemek isteyenler (nasıl cep telefonlarını, arabalarını, buzdolaplarını yeni model almak istediklerinde yeniden ödeme yapıyorlarsa ) yeniden başvurmalı ve yeni versiyondaki tüm çalışmaları yeniden edinmeliler.

………

Tarot öğrencilerimin çoğunun aklındaki ise bir an önce başlangıç seviyesini bitirip tarot eğitimcisi olmak. Oysa ileri aşama bitirilmeden ve deneyim kazanmadan öğretici olunamaz. Sertifikasını eline aldığı gün facebook sayfasına İngilizce olarak “tarot teacher” yazan, İngilizce bilmeyen öğrencim ilk günlerde çuvalladı. Biriyle cinsel içerikli konuşmalar yapma gafletine düşüp tehdit alınca sayfasını kapatmak zorunda kaldı. Şimdi eşin dostun tanıdıklarına tarot yorumu yaparak para kazanmakla yetiniyor.

…….

İzmirden S. şifa sanatı Shamballayı başkalarına uyumlama yapabilmek için öğrenmek istedi. Evinden çıkmıyor asosyal. Aynı zamanda aşırı saldırgan bir kişiliği var. Antisosyal yani. Dayak yiyerek büyüdüm, dışarı çıkarmadılar şimdide kendim çıkmak istemiyorum diyor. Evden uyumlamalar yapıyor, melek kartlarıyla kendince fal bakıyor. Nadiren dışarı çıktığı anları fotoğraflayıp yayınlıyor. Müşterileri ödeme yaptığında bankadan kesilen paranın kendisinden kesileceğini düşündüğü için fiyatların üstüne 5 lira daha ekliyor. Ve fiyatları özellikle yüksek tutuyor ki kendisini çok uzman, çok iyi sansınlar. Pazarlama tekniklerini böyle anlatıyor.

“İnternette çok dolandırıcı var” diyenlerin kast ettikleri sanırım yukarda anlattığım gibi örnekler. 2016 keşke tüm “bu köylü kurnazlarının geride kalacağı” yıl olsa. Ama kalmayacaktır.

2017’nin 2. yarısından itibaren insanların daha erdemli bir yaşam geçeceğini biliyorum. Düzen değişecek. Plüton Kova burcuna yaklaşacak ve Uranüs’ün yıkıcı markajından çıkacak. Artık Kova burcuna özgü; humanist, erdemli, eğitime ve bilgiye, akla ve zekaya önem veren bir dönem başlayacak. Oğlak –Plüton etkisini ne yazık ki para canlısı, kendine kariyer yapıştıran, orta halli ve ortalama zekaya sahip kişilerin yükselişiyle deneyimledik. Biraz daha sabır! Bu arada uyanık kalmakta fayda var.

Su Karakuş

İletişim : astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59