Ay Tılsımı

Tılsımların atası dedik ama net bir şekilde sevgilinizi sizin ayağınıza getirir, para kazanmanızı sağlar, ev alırsınız, iyi olursunuz demedik!

Oysa Ay tılsımı bunların hepsini sağlar.

Ay tılsımı hedefe giden yolun adımları, merdivenin basamaklarıdır. Kişisel haritanızda Ay olumsuz açılar altındaysa mutsuz, huzursuz, negatif, elde ettiğine değer vermeyen, verse bile elinde tutamayan biri olursunuz.
Yeniay zamanlarında Ay tılsımını yapmak son derece etkileyici sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Uygulamaya katılırsınız ve bittiğinde- o kısacık zaman diliminde- siz artık başkası olursunuz. Daha sevecen, daha anlayışlı, daha şefkatli. İçinizdeki melek canlanır. İyilik periniz ortaya çıkar ve size “şimdi ve bundan sonra yanındayım” der. Bunu hissedersiniz o anda. Ve sonraki günlerde yaşarsınız. Yaşama güven duyarsınız. Sezgileriniz açılır, algılarınız inanılmaz şekilde netleşir.

Tılsım ön çalışmada ihtiyacınız olan tılsımlar belirlendiğinde Ay bunlardan biriyse en az bir kez Ay tılsımını uygulamalısınız. Ay burcu Balık olanlar ise mutlaka katılmalı. Ne kazandığınıza inanamayacaksınız. Yaşam boyu yanınızda olacak koruyucu meleğinizle ilk kez tanışacaksınız.

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59