TEMMUZ-AGUSTOS 2022 KOZMİK SİHİR AJANDASI

 2022 TEMMUZ/ AGUSTOS KOZMİK SİHİR AJANDASI

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram:

https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos,bulacaksınız.

 

 

-KOZMİK SİHİR NEDİR?

Doğduğunuz anda, DOĞUM HARİTANIZDA bir veya birkaç gezegen sert açı yapıyorsa, retro ise (geri gidiyorsa) veya hem retro, hem sert açılar varsa hayatınız bloke olabilir.

Yaşamınız ilerlemiyormuş hissi, mutsuzluk, engeller, sonuca ulaşamadığınız duygusal yıkımlar, travmatik olaylar, başarısızlıklar, sağlıksız ilişkiler, zararlı ilişkilerle sarmalanır. Yarım kalan her şey yara da açar. Ucuna kadar gelen işler olmaz. Siz de bu tür engelleyemediğiniz olayları tekrar tekrar yaşıyorsanız doğum haritası kader değildir. Dezavantajlar avantaja çevrilebilir.

(Bu çalışmaların; büyü ya da vefkle veya olumlama çalışmalarıyla, mantralarla, meditasyon veya esmalarla ilgisi yoktur.)

 

-KOZMİK SİHİRLERİ NASIL YAPARIM? NASIL KATILIRIM?

Birinci adım: Su Karakuş tarafından ön çalışma yapılması. Ön çalışmada direnç sayılarınız doğum haritanız üzerinden belirlenir.  belirlemek içindir. Sorun kaynaklarınız ve çözüm önerileri ile direnç saylarınız bir rapor halinde iletilir. Ön çalışmaya doğum haritası analizi/danışmanlığı dahil değildir.

İkinci Adım: Kozmik sihirleri uygulamak :  ödemenizi yaptıktan sonra size gönderilen metinlerle kolayca yapabilirsiniz. Veya Su Karakuş’la özel kozmik sihir çalışması tercih edebilirsiniz.

Üçüncü adım: Kozmik Sihirler özel çalışmalardır, uyumlama yapılmadan aktive olamaz. Uyumlamalar  Su Karakuş tarafından yapılır. Bu başarınızı arttıran bir çeşit enerji transferidir. Hem konsantrasyon sağlar, hem de istediğiniz sonucu almanızı. Uyumlamanız da ilk kozmik sihir siparişinizden hemen sonra yapılır. Bu uyumlama herhangi bir şifa çalışmasından çok farklıdır. Bir şifa uyumlaması almış olmanız yetmez.

İhtiyacınız olan kozmik sihirler belirlendi şimdi ne yapmalı?

1- Her Gezegen (Kozmik Sihir ) çalışması kendi özel gününde yapılmalıdır. Aşağıda bu özel günlerin olduğu bir takvim ve hangi çalışmanın size ne yarar sağlayacağına dair özet bilgiler bulacaksınız.

2-Size gereken çalışmayı yapabilmek için  yazılı metin siparişi vermelisiniz. Metinleri ve dileklerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Dileklerinizi söylemeniz, kozmik sihir çalışmanız başkasıyla paylaşmanız yaptığınız çalışmanın etkisini yok ediyor. Dürüstlük ve gizlilik ilkelerini unutmayınız.

4-Bir ay içinde farklı tüm kozmik sihir çalışmalarını yapabilirsiniz. Ard arda günlerde aynı çalışma tekrar yapılamaz.

5- Bir gezegen gerilerken doğduysanız  gezegen gerilerken de çalışmayı yapabilirsiniz. Örneğin Jüpiter ilerlerken doğduysanız Jüpiter gerilerken çalışmanızı yapmamalısınız.

6- Çalışmalar için malzemeleri özenle seçmeli, ortamınızı dingin hissedeceğiniz şekilde derli toplu tutmalı ve uygulama gününde olabildiğince iyi giyinmelisiniz.

 

TEMMUZ- AĞUSTOS 2022 KOZMİK SİHİR TAKVİMİ

 

GÜNEŞ Kozmik Sihri (Sağlık, canlılık ve ilişkileri canlandırma çalışması)

(Güneşi gördüğünüz saatlerde yapılabilir.)

1-2-3 TEMMUZ

25-26 AGUSTOS

Güneş canlılık, sağlık ve yaşam enerjisi demek. Doğum anınızda Güneşiniz bloke olmuşsa kendinizi ortaya koyamaz, gergin veya endişeli olursunuz. Sağlığınız en küçük üzüntülerde bozulur. Sık sık hastalanırsınız.

Güneş sihir çalışmasını 1 kez yaparak tüm yıl boyunca sağlık sorunlarından korunabilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: Su hanımcığım, yıllardır süren sağlık sorunlarım vardı ama nedenini bir türlü bulamıyorlardı. Gitmediğim hastane, doktor kalmadı. Güneş çalışmamı yaptıktan sonra ameliyat  dedi en son doktorum. Kabul ettim ve şu an tamamen iyileştim. Her yıl 1  kez yapın diyorsunuz ama ben her ay yapsam olur mu? Artık sağlıklı kalmak istiyorum çok çektim. Y.U

 

VENÜS Kozmik Sihri (Aşk ve çekicilik kazanmak için)

6-7-21-22 TEMMUZ

2-3-17-18-19 AGUSTOS

Fiziksel olarak kendinizi yeterince güzel veya çekici bulmuyorsunuz. Veya tepkilerinize engel olamadığınız için partnerlerinizden ya ayrılıyor ya da terk ediliyorsunuz. Venüs kozmik sihri sizi daha çekici kılmakla kalmaz, doğru aşka rastlamanıza ve ilişki kurmanıza yardım eder. Aşk, çekicilik ve finansal avantaj kazanmak için mutlaka bir kez yapın.

GERİ BİLDİRİM: Güzelliğim konusunda kuşkum yok Su hanım ama Venüs sert açılarla sizi engelleyince ağzınızla kuş tutsanız ilişki ilerlemiyormuş bunu anladım nihayet.  30 yaşını aşmış biri olarak artık umudum kalmamıştı ama şimdiye kadar yaşadıklarım aşk değilmiş diye düşündürecek biriyle tanıştım. Tam Kozmik Sihirlerimin hepsinin direnç sayısını tamamladığım gün. Nişanlanmak güzel ama ailelerin bizden daha iyi anlaşıyor olması en güzeli. Gözünüzle görmek isterseniz bekliyorum. D.V

 

SATÜRN Kozmik Sihri ( Satürn Rx doğanlar Yapabilir)

(Tüm engellerden ve olumsuzluklardan kurtulmak için)

12-13 TEMMUZ

9-10 AGUSTOS

Önce engelleri kaldırın sonra diğer her şeyi düzeltirsiniz. Her işiniz engelleniyor ve son ana dek hiçbir çözüm üretemiyorsanız, başınıza olmadık işler geliyor, zorluklarla mücadele ederek hayatınızı geçiriyorsanız, geç yaşınıza kadar evlenemiyor veya doğru bir kişiye rastlayamıyorsanız, para kazanamıyorsanız Satürn sizi bloke etmiş demektir.

Engellerden kurtulmak için en az bir kez Satürn kozmik sihrini uygulamalısınız. 28-30 yaş aralığında iseniz bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Her konuda, her türlü engelden kurtulmanız için Satürn yeterlidir.

Satürn bloke olan alanlarınızı enerjiyle donatır. İşsiz, aşksız geçen yıllara son verebilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: …Kozmik sihirlerin mucize olduğunu biliyordum. Benim hayatımdaki en önemli engelleri kaldırdı. Sizden kaynaklanan engeller ne demek yaşayınca anladım. Kendi kurallarım, yasaklarım meğer beni geriye götürüyormuş. …D.S

 

MARS Kozmik Sihiri (Kararlı olmak ve güç kazanmak, kilo vermek için)

18-19-20 TEMMUZ

15-16 AĞUSTOS

Doğum anınızda Mars sert etkiler aldıysa neler olur?

Kilo veremez, güçlü ve kararlı davranamaz, cesur adımlar atamaz, enerjinizi doğru kullanamazsınız. Ya aşırı kararsız  ya da aşırı korkak bir izlenim yaratırsınız. İradeniz üzerinde hakimiyetiniz yoktur. Bu nedenle önce kendi kendinizi küçümsersiniz sonrada başkaları sizi küçümser. Başarmak ve güçlü bir duruş için Mars Kozmik Sihir Çalışması ideal çözümler getirir.

Mars kozmik sihiri ile diyetsiz bir şekilde kilo vermek çok kolay. Çünkü iradenizi ve kararlılığınızı güçlendirir.

Bu kozmik sihir çok güçlüdür. Kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratır.

İlişkilerde daha cesur ve kararlı davranabilmek için, iş yerinizde daha güçlü görünmek, para kazanmak, biriktirmek ve genel yaşamınızda her alanda güç kazanmak için en az bir kez uygulayın. Ve mucize sonuçları izleyin.

GERİ BİLDİRİM: Ben çok kişisel gelişim eğitimi aldım, çok sayıda etkinliğe katıldım. Kilo vermek için her şeyi denedim. Mars bir de bunu deneyeyim dediğim sıradan bir şeydi benim için. İlk Mars çalışmamdan sonra rejim, diyet, ağır spor yapmadan sadece günde 3 dakika fiziksel egzersiz yaparak 4 kilo verdiğim. Size bu maili yazmadan önce emin olmak için bir ay daha bekledim. İkinci ayda 4 kilo verdim. Şu an fazla 8 kilom gitti. Yemek porsiyonlarım kendiliğinden azaldı ki siz böyle olacağını söylemiştiniz. Kilo vereceksin, bana bunu yazacaksın demiştiniz. Hiç yanılmayan kadın çok seviliyorsunuz. Mucize sizsiniz. Ç.G.D

 

URANÜS Kozmik Sihri

14-15 TEMMUZ

11-12 AGUSTOS

(Değişim ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür.  Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor  demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkileriniz ilerlemez, evliliğe adım atılmaz, işler beklenmedik şekilde durgunlaşır, Projelerinize sponsor veya kaynak bulamazsınızı, maaşınız yükselmez, iş  değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği yapamazsınız aynı rutine mahkum kalırsınız. Uranüs kozmik sihir çalışmasından sonra durum tam tersine döner.

GERİ BİLDİRİM: Su hanımcığım bana gereken 3 çalışmayı aldım. Henüz Uranüs’ü yaptım. Daha birinci çalışma da her şey bu kadar mı değişir. Ben hayırlısını diledim eski unutamadığım sevgilim aradı beni unutamadığını söyledi. O an aklımdan “Uranüs “  dedim. Ahh Uranüs!..Ertesi gün eski iş yerimden aradılar geri dönmem için zamlı bir teklifde bulundular. Ben kendi işimi yapmak istiyorum ama ikisini aynı anda yapacağım bir çözüm bulmak en iyisi sanırım. Jüpiter yapacağım bakalım neler gelişecek. H.U

 

AY KOZMİK SİHİRİ

(Ay Kozmik sihri tılsımların atasıdır ve mutlaka ihtiyacınız yoksa bile en az 1 kez yapılmalıdır. Farkındalığınızı  yükseltmek, başkalarının duygu ve düşüncelerini okumak ve anlaşılmak için)

28 TEMMUZ  ( +/- 5 GÜN)

27 AGUSTOS

GERİ BİLDİRİM: ..Eşimle sorunlarımızın zirve yaptığı bir dönemdi. İşin içinde ailelerde olunca toparlayamadık, boşanmaya gidiyorduk. Bir yandan da istemiyordum eşimi seviyordum. Nerde hata yaptığımızı bulamıyordum. Ay çalışmasını yaptıktan sonra kendime, aileme, eşime dışarıdan bakmayı başardım. Hani siz başkalarının sizi anlaması için Ay yapın diyorsunuz ya. Bence bu doğru ama Ay kozmik sihirini yapınca sizde başkalarını anlıyorsunuz çok değişik bir deneyim. Mutluluğum, değişimim anlatılmaz. Ne kadar teşekkür etsek azdır size Su hanım… Y.T

 

 NEPTÜN Kozmik Sihri (Hayallerinizi gerçekleştirmek için)

Neptün Retro da doğanlar yapabilir.

16-17 TEMMUZ

13-14 AGUSTOS

 

Aşırı fedakarsınız hatta belki herkes sizi kullanıyor ve siz bu durumu son ana dek anlayamıyorsunuz, parasızlık, işsizlik, doğru aşkı bulamamak, sıkıntı, sorun yaşamınızın parçasıysa, sanatçı yönünüzün hiç kimse farkına varmıyorsa, Değeriniz bilinmiyorsa! Duda boğulmak gibi korkularınız varsa, hastanelerden veya hapishane benzeri yerlerden yakanızı kurtaramıyorsanız, depresyon ve  ruhsal hastalıklardan kolaylıkla kurtulamıyorsanız Neptün doğum haritanızı bloke etmiş olabilir.

Neptün kozmik sihir çalışması Neptün’ü size yararlı bir hale getirir, gerçekçi bir bakış açısı kazanmanızı, sorunsuz bir yaşama geçmenizi, ruhsal  hastalıklarınızı kendi kendinize tedavi etmenizi, yaratıcılığınızı kullanmanızı, değer kazanmanızı sağlar. Neptün bir hayalinizi yüzde yüz gerçekleştirir.  Ne dilediğinize dikkat edin!

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanım. Sosyal medyadan sıkı bir takipçinizim. Neptün’le bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz diyen duyurunuz beni çok etkiledi. Ön çalışma yaptırdım. Para alanımda Neptün geriliyordu. Düzelttik ve nihayet istediğim koşullarda bir iş buldum. Çok mutluyum. Diğer çalışmalarıma da devam ediyorum olayları daha sık yazacağım. Çok teşekkürler. G.D

 

JÜPİTER Kozmik Sihri

(Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)

10-11-16-17 TEMMUZ

7-8-13-14 AGUSTOS

Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.

Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şans açma çalışmasıdır.

Jüpiter’iniz düzeltildiğinde neler olur?

Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacaklarıdır.

GERİ BİLDİRİM: Çok eğlenerek yaptığımız Jüpiter kozmik sihir çalışmasından hemen sonra hiç beklemediğim bir şekilde hayal bile edemeyeceğim miktarda para kazandım. Sizinle de paylaşmak istedim sokak hayvanlarına baktığınızı biliyorum. Onlara mama göndermek istiyorum. Hakkınız ödenmez Su hanım. 3 kuruş kazanayım derken ev sahibi olacağım. Geri bildirimler beni etkilemişti ama bu kadar kısa sürede hayallerin ötesinde bir sonuç alacağım hiç aklıma gelmemişti çok heyecanlıyım. Mutluluktan ağlayarak yazıyorum. K.Z

 

 

MERKÜR Kozmik Sihri

(Başarı kazanmak ve zekayı açmak, derslerde sınavlarda başarılı olmak için)

4-5-23-24-25-31 TEMMUZ

1-20-21-27-28 AGUSTOS

 

Satış ve başarı grafiğim yükselsin, partnerimle birbirimizi anlayalım, sınavlarda zekam açık olsun/ algılarım açılsın ve başarılı olayım, iyi ilişkiler kurarak başarı/para kazanayım, arabam olsun, cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olayım diyorsanız Merkür kozmik sihrine ihtiyacınız var demektir.

Merkür bloke olduğunda düşüncelerinizi toplayamazsınız, başarısız, dilinin kemiği olmayan, sözleri veya yazamadıkları yüzünden sıkıntı çeken biri olursunuz. Sınav, satış, kazanç başarınızı Merkür sağlar. Eşinizle,çevrenizle, ailenizle, üstlerinizle, iletişiminizi Merkür sağlar.  Merkür’ün desteğinden mahrumsanız en az bir kez bu uygulamayı yapmalısınız.

GERİ BİLDİRİM: Su hanım ailece minettarız. Oğlum üniversite sınavını kazandı. Çok inanarak yapmamıştı Merkürü ama ikinci tekrarda “anne artık inanıyorum korkum, paniğim geçti” dedi. Üçüncü tekrarda “ne okusam aklımda kalıyor kafamın dağınıklığı da geçti “ demeye başladı. Çok rahatladık, çok mutluyuz. Sizinle paylaşmak istedik. yayınlayabilirsiniz. R.T.K

 

PLÜTON Kozmik Sihri

(Yaşamınızı kökten değiştirmek, istediğiniz değişiklikleri kolayca yapmak için

8-9 TEMMUZ

4-5-6 AGUSTOS

Yıllarca aynı iş yerinde, aynı evde veya aynı işte, aynı kişiyle değişmeyen bir ilişkiye tıkılıp kalmış gibi hissederek mi çalıştıysanız! Yaşamınızda gizli ve gizemli olaylar bitmiyorsa, merak ettiğiniz sorular aydınlanmıyorsa, bir çok şeyi kökten değiştirmek isteyip değiştiremiyorsanız, yıllarca katlanarak kendinizi aciz hissederek zaman öldürüyorsanız, etkileyici ve güçlü olamıyorsanız doğduğunuz anda Plüton geri gidiyor veya sert etkiler almış olabilir.

Köklü değişim ve dönüşümü ancak güçlü gezegen Plüton sağlayabilir.

Plüton çalışmasıyla kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Plüton’un yüce gücüne siz de ulaşabilirsiniz. Plüton sihir çalışması hayatınızdaki sırları perde arkasındaki olayları bir anda açığa çıkarır ve değişmek istediğiniz her konuda hızlı, mucizevi bir değişim yaratır. Bu kozmik sihirlerin en güçlüsüdür.

GERİ BİLDİRİM: Hayatımı değiştiren, dönüştüren Plüton çalışmasını hatırlarsanız birlikte yapmıştık. Kendimle ve gerçeklerle yüzleşmek yarım saatimizi aldı. O sihirli dokunuşla değişmek ne kadar kolaydı inanamadım. Daha rahat ve sevgi doluyum. Uzun zamandır ne kendimle ne başkalarıyla sorunum yok. Bu güzel ruh hali daha çok para kazanmamı da sağladı. Pozitif enerji pozitifi çekiyor. Minnettar olduğumu yazmak istedim. A.A

HER HAKKI SAKLIDIR