İlerdeki tatlı kırmızılığı ve bulutların arasındaki açıklığı görüyor musun? İşte onun adı umut. Bu hafta gökyüzünde her gün başka bir festivali coşkusu yaşanacak :

Bu Hafta Gökyüzünde Her Gün Başka Bir Festival

İlerdeki tatlı kırmızılığı ve bulutların arasındaki açıklığı görüyor musun?

İşte onun adı umut.

Bu hafta gökyüzünde her gün başka bir festivali coşkusu yaşanacak :

Pazartesi :  Ay-Jüpiter kavuşumu, kavuşumun Venüs’le yaptığı üçgen hem bereketli bir günü, hem romantik ilişkilerde olumlu bir evreyi çağrıştırıyor. Yine de Neptün düş kırıklığı yaratmak için can atacak dikkatli olmalı, beklentiyi düşürmeliyiz.

 Salı : Ay-Güney ay düğümü kavuşumu deneyimlerin önemini, koruyuculuğunu ve enerjiyi dikkatli kullanarak hedefe ulaşmayı mümkün kılacak. Salı Jüpiter Kozmik Sihiri yapmak, şansı hareketlendirmek için harika bir gün.

Çarşamba :Ay Oğlak da özgürce seyredecek. Satürn Kozmik sihir  için mükemmel bir gün.

Perşembe : Oğlak burcundaki zorlu gezegenleri tetikleyen Ay, Marsı ezmeyi başaracak. Enerjisi düşük bir gün.

Cuma : Güneş Akrep burcuna, Ay  Kova burcuna yerleşiyor. Gergin ve haklılıkları gerçekçi bir şekilde anlatacağımız bugün, aşk, sevgi ve iyi niyeti ifade etmek kolay olacak. Uzun sürecek aşklara başlamak üzere adımlar atılacak.  Uranüs Kozmik Sihirleri işlere ve ilişkilere ilerleme, değişim ve yenilik getirmek üzere yapılmalı.

MerkürRx, Güneş  kavuşumu hafta sonu boyunca devam edecek. Eski dostlarla karşılaşmak, aradığımız eşyaları bulmak, yenilikler olanlamak ve eskiden beri üstünde düşündüğümüz yenilikler yapmak haftasonunun konusu.

Yeni hafta sağlık ve esenlik getirsin.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos