Yılın En Özel Haftalarından Biri: 31 Aralık-6 Ocak Burç Yorumları

Yılın En Özel Haftalarından Biri: 31 Aralık-6 Ocak Burç Yorumları

Yılın en özel haftalarından biri 1-6 Ocak haftası

Yılın En Özel Haftalarından Biri: 31 Aralık-6 Ocak Burç YorumlarıYılın ilk haftası oldukça ilginç.

Yılbaşı öncesi Ay terazi burcunda sosyalleşmek ve şıklaşmak üzerine bir dürtü yaratırken, Ay gün içinde burç değiştiriyor ve akrep burcuna yerleşiyor. Bu kez içe dönüş, kuşku, sadece güvenli ortamlarda bulunma eğilimi, gizli saklı programlar yapmak ve kimseyle programı paylaşmamak, piyango kazanmak için can atmak gibi ruh halleri yaratıyor. Ve Venüs’le kavuşumu derinden sevilen kişilerle birlikte başlanılan bir yılı davet ediyor. Koşulları bu şekilde oluşturanlar için harika bir yılbaşı olabilir.

6 Ocak da hem Uranüs durağanlaşacak hem Güneş tutulması gerçekleşecek ve siz bu makaleyi okurken her ikisininde etkisi başladı.

Uranüs artık araştırma dönemini bitir ve öncülük yapmak istediğin konularda yenilik yap diyor. Ve bizlere bu fırsatı son kez veriyor zira Mart dan itibaren burç değiştirecek. 2 ay boyunca yatırım yapabilir duruma geçebilmek için çok çalışmalıyız, hayatımızın kontrolünü elimize almalıyız.

Güneş tutulması kariyer, otoritelerle veya aile büyükleriyle ilişkiler, sorumluluklar gibi alanlarda büyük bir sıçrama yaratmamıza yardım edecek özel bir göksel olay. Ancak Satürn ve Plüton’da tutulmaya çok yakın konumda yer aldığı için engellerin çıkaracağı çözüm arayışı hayatımıza yenilik getirecektir. Ve tabii Plüton köklü değişiklikler sağlayacaktır. Astrolojide her gezegenin 2 anlamı var. Olumlu ve olumsuz. Burada olumlu anlamda Satürn sürekliliği sağlarken, olumsuz yanıyla engeller çıkaracak ve daha güçlü olmamız için bizi bir biçimde sınava tabii tutacaktır. Plüton toplu ölümlerden, istemediğimiz zorunlu köklü değişikliklere kadar bir çok sevimsizliği yaşamımıza katabilir. Olumlu yanını tanımak için yapılması gereken akışa kendimizi bırakmak ve zorunlulukların iyi yanını görmeye çalışmaktır. Çünkü istemediğimiz şey aslında bize iyilik ve yenilik getirecek hatta hayatımızı değiştirecek fırsatları karşımıza çıkaracaktır. Felaket gibi görünen olayların ardından akışa bırakan ve başına geleni en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan kişi tutulmanın kazananı olacaktır.

Mutlu bir yıl dilerim ama önce bu mutlu ilk haftayı çok iyi değerlendirmelisiniz. Tutulmanın etkisi 6 ay sürecek ancak değerlendirmek için sadece 1 ayınız var. Uranüs’ün sizi ilerleten yanıyla tam olarak 9 Ocak Çarşamba günü tanışacaksınız. Süprizlere ve yeniliklere açık davranmak yararlanmak demektir.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.

KOÇ: Uranüs hafta sonunda burcunda durağanlaşacak. Yenilik yapmak üzere karar almak yerine bir sonraki haftayı beklemelisiniz. 9 Ocak dan itibaren görünüşünüzü, tarzınızı dilediğiniz her şeyi yenileyebilirsiniz. Konforunuzu arttıracak gelişmeler bekleyin.  Güneş tutulması yeni bir kariyer getirebilir. Başta zorluklar yaşansa da hayatınızı kökten değiştirecek bir yeniliğe ilerleyeceksiniz. Sezgileriniz en büyük yol gösterici olacak.

BOĞA: İç dünyanızdaki ne yapacağını bilemezlik 9 Ocak dan itibaren net ve kararlı bir ruh haline dönüşecek. Sorunların çözümüne farklı bir pencereden bakacaksınız ve yakınlarınızın sağlığıyla ilgili mucizevi iyileşmeler görülecek. Güneş tutulması seyahatleri, akademik konularda çalışma olanaklarınız veya medyada var olmanızı sağlayacak yeni bir kariyere yönlendirecek. Engeller ve zorluklar olsa da yılmadan çalışmalısınız. İyi dostlarınızın sezgileriyle yolunuzu aydınlatacak.

İKİZLER: Yeni grup arkadaşlıkları, eski dostlarla yenilenmiş bağlantılar daha kolay ve konforlu bir hayata doğru ilerlemenizi sağlarken, aklınıza gelen ilginç fikirleri onlarla birlikte hayata geçirme fırsatı bulacaksınız. Birlikte seyahat etme fırsatını asla kaçırmayın. Güneş tutulması piyango, ek gelirler, yeni ve sürekliliği olan telifler kazanmak veya kredi alıp borçlanmak gibi bir gelişmeye yardım edecek. Sonunda hayatınız köklü şekilde değişecek. Fırsatları değerlendirin.

YENGEÇ: Kariyerinizle ilgili durağan dönem sona eriyor. 9 Ocak’dan itibaren gelişmeler hız kazanacak ve teklifleri değerlendirmiş, son kararınızı vermiş olacaksınız. Aile büyükleriyle ilişkilerinizin yönüde belirlenmiş olacak. Güneş tutulması evlilik ve ortaklık alanınıza bir yenilik getirecek. Eğer çeşitli zorluklar yaşıyorsanız çözümü bulacaksınız. Eğer yalnızsanız korkularınıza rağmen evlilik kararı alabilir ve şimdiye kadarki yaşamınızdan çok farklı bir hayat tarzına geçiş yapabilirsiniz. Korkularınızı bir kenara bırakmayı öğreneceksiniz.

ASLAN: Medya çalışmaları, eğitimler, seyahatler ya da ticari yaşamınız bir süredir elde olmayan nedenlerle ilerlemiyordu ama son günlerde hızlanmaya başladı. 9 Ocak dan itibaren daha net olacak tamamen hız kazanacaksınız. İstediğiniz veya sürpriz yenilikleri yapacak, ilerleyeceksiniz. Güneş tutulması iş alanınızda zor bir görevi üstlenmenize ve hakkıyla tamamlayıp uzun sürecek bu işle güven kazanmanıza ve nihayet hayatınızı köklü şekilde değiştirmenize yardım edecek. Mali konularda özellikle piyango kazanmakta şanslı bir haftadasınız.

BAŞAK: Ödemeler ve ek gelirler, ameliyatlar ve krediler gibi birbirinden farklı konularda kararsızlık çekiyor adım atamıyordunuz. Güvenli ortamı sağlamayı beklemek yerine adımlarınızı hızlandıracak 9 Ocak’dan itibaren adeta devrim yaratacaksınız. Güneş tutulması yalnızsanız yeni bir aşkta önce güven duymanızı ve sürekliliği sağlayacak. Evliyseniz zorlukları aşıp bebek sahibi olma hayalinizi gerçekleştirecek. Sevdiğiniz nihayet kurallarından vazgeçecek.

TERAZİ: Eşinizle ya da ailenizle veya iş ortağınızla ilişkiniz inişli çıkışlıydı. Son dönemde iyice düşündünüz ama net bir karar veremediniz veya eşinizi kararlı göremediniz. 9 Ocak’dan itibaren daha kararlı ve ilişkinizi yenilemiş olacak, sorunlara çözüm bulacaksınız. Güneş tutulması ev ve yuvada bir yenilik vaad ediyor. Sorun yaratan tesisattan, size dar gelen eve kadar bir çok şeyi geride bırakacak başka semt veya kente taşınarak hayatınızı köklü şekilde değiştirebilirsiniz. İş ve sağlık konusundaki düşler gerçeğe dönüşecek.

AKREP: İş alanınızda büyük bir yenilik gerçekleşecek ve bunun için bir süredir düşünüyordunuz. Son adımı atabilirsiniz ve 9 Ocak’dan itibaren yeni kariyerinizde ilerlemeye başlayabilirsiniz. Artık hayatınız geri dönmek istemeyeceğiniz şekilde değişiyor. Son rötuşları yapmalısınız. Güneş tutulması yakın çevrenizi de değiştirmenizi yenilenmenizi sağlayacak. Önceleri reklam tanıtımlarında başarı sağlayacaksınız. kendinizi yalnız hissetseniz bile konforlu bir hayata geçmenin keyfini sürerken, hayatınızda bir çok şeyde değişecek. Güçlü kişilerden büyük destek de alacaksınız.

YAY: Aşk yaşamınızda gerileyen şeyler artık can sıkmaya başladı ve tekrar yenilenmek istiyorsunuz. Bu yeniliği 9 Ocak dan itibaren başaracak, gönül rahatlığı ile ilerleyeceksiniz. Aynı dönemde yeni bir gelir kazanmak da rahatlatıcı olacak. Güneş tutulması özgüveninizi yükseltecek bir sıçrama yaşamanızı sağlayacak. Jüpiter bu süreçte düş kırıklığı yaşatacak açılar altında. O nedenle aşırı iyimserliğin yarardan çok zararına dikkat edin.

OĞLAK: Ev ve aile yaşamınızda bir yenilik yapmanız belki de taşınmanız gerekiyor. 9 Ocak dan itibaren aradığınızı bulabilir, harekete geçebilirsiniz. Evde yenilik belki de aile kurmak anlamına gelecek. Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Şimdiye kadar disiplinle davrandığınız konularda ürünleri toplamaya başlayacak, istediğiniz köklü değişiklikleri yapabileceksiniz. Tutulmayı iyi değerlendirmek için acele etmeden, gelen tekliflere açık olmalısınız.

KOVA: Yakın çevrenizi bir kez daha değiştirecek, yeni çevrenizde daha çok kazanacağınız olanaklar yakalacaksınız. Yöneticiniz Uranüs ilerlemeye başladığında yani 9 Ocak dan itibaren sizde kendinizi daha rahat ifade edecek, reklam ve medya çalışmalarınızda başarı kazanacaksınız. Güneş tutulması bilinçaltınızda sizi yanlış yönlendiren inanışlara son vermenizi, köklü şekilde değişmenizi ve özgüven kazanmanızı sağlayabilir. Şanssızlığınız sona erecek.

BALIK: Mali konularda son bir yenilik yapmak ihtiyacındasınız ve bu yenilik 9 Ocak dan itibaren başlayacak. Çok kazanmanız ve özgüveninizi yükseltmeniz bilgiyle, yeni fikirlerle, orijinal şeyler yaratmakla mümkün. Güneş tutulması eski, güvenilir, olgun ve karizmatik arkadaşları yaşamınıza katıyor. Onlarla birlikte ilerlemek yaşamı kolaylaştıracak.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

YORUMLARIN İZİNSİZ ALINMASI, BAŞKA İSİMLE KULLANILMASI YASAL OLARAK SUÇTUR SAYIN ASTROLOJİ PERİSİ NİCKLİ DEVLET HASTANESİNDE LABORANT ZÖHRE HANIM. BUNA DEVAM ETTİĞİNİZ HER DURUMDA SUÇ DOSYANIZ KABARIYOR. ASTROLOJİYİ BİLMEDİĞİNİZİ VE KÖTÜ NİYETLER TAŞIDIĞINIZI GÖSTEREN YORUMLARIMI KULLANMA SUÇUNA SON VERMEDİNİZ. KANITLARIMIZ TANIKLARIMIZ HAZIR.  2019 DA BU KONUDA CİDDİ CEZALAR SİZİ BEKLİYOR. BUDA BENDEN SİZE YILBAŞI HEDİYESİ OLSUN.