Yılbaşı Haftası Burç Yorumları (2019'a girerken)

Yılbaşı Haftası Burç Yorumları (2019’a girerken)

2019 Burç YorumlarıYILBAŞI HAFTASI BURÇ YORUMLARI (2019’A GİRERKEN)

MAKALELER VE YORUMLAR INSTAGRAM’DA astroloji prensesi ADIYLA YAYIN YAPAN AMATÖR ŞAHIS TARAFINDAN ALINIP KENDİ ADIYLA YAYINLANMAKTADIR. ŞAHIS HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILDI. 

Uranüs’ün Ay düğümleriyle oluşturduğu sert açı TKare devam ediyor. Büyük yenilikleri planlamalı ama yapmamalı. Geçmişin deneyimlerini örnek almak ama takıntılı bir şekilde suçluluk duygusu üretmemek, geleceğe sağlam bir yol çizmek ama gelecek için endişelerden uzak kalmak gerekiyor.

Hafta boyunca Çarşamba hariç hemen her gün sert açılar duygularımızı kontrol etmekte zorlanmaya neden olacak. Çarşamba sürprizlerin bol olduğu bir gün. Duygusal ilişkiler, aşk ve sevgi açısından oldukça verimli bir gün.

29 ve 30 Aralık oldukça tehditkar günler. Gökyüzünde Uranüs ve Ay Düğümleriyle Ay ve Plüton’u kapsayan büyük bir haç oluşuyor. Çığırından çıkan olaylar, toplu ölümlere neden olan doğal afetler ve uçak kazaları ile terör saldırıları ne yazık ki yılbaşı öncesinde korku salabilir.

31 Aralık da Güneş-Satürn kavuşumu hastalıkları, aşırı soğukları ve engelleri davet edecek. Kaygı düzeyinin yükseleceği bir gün yaşanabilir. Yine de moralleri yükseltmek üzere Ay-Güneş ve Satürn-Neptün olumlu açısı imdada yetişecek. Düşleri gerçekleştirme yeteneğine sahip. Tabii doğru düşleri kurduysanız!

31 Aralık gecesi Ay’ın konumu konuşmaktan ziyade sorgulamaya eğilimli olacağımızı ve kazanma hırsıyla dolacağımızı anlatsa da, güvenlik konusunda emin olmadığımız yerde bulunmayacağımızı da bildiriyor. Üstelik güvenliği hislerimizle arayıp bulacağımızı, mantık yerine sezgilerimizi kullanmayı tercih edeceğimizi de.

Her halikarda Ocak ayında gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkileri başladı. Yılbaşından itibaren kariyer alanında yenilik yapmak üzere hızlı adımlarla harekete geçeceğiz. Özellikle Uranüs retrosunun sona ereceği 7 Ocak dan itibaren gelişmeler sevindirici. Uranüs retrosu bitmeden 15 gün önce olayları hızlandırır ve seçenekleri artırır.

Mutlu yıllar dilerim.

KOÇ: Mutlu bir yıla başlarken son haftada kendinizi huzursuz hissedeceksiniz. Dinlenmeniz ve yorgunluklarınızı üstünüzden atmanız gerekiyor. Zira gelecek haftadan itibaren daha enerjik olacak, hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok çalışacaksınız. Kendinizi yenilemek için araştırmalarınız bu haftada devam etmeli. Sürprizlerinizi hafta ortasında yapacak, hem başkalarını sevindirecek hem de kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni yılsa en şanslı olduğunuz alan eğitim ve seyahatler.

BOĞA: Yeni bir yılın öncesinde umutsuz hissetmeniz normal yorgun bir zamandan geliyorsunuz. Ancak bu haftadan itibaren umutlar yavaş yavaş yeşerecek. Özellikle Çarşamba günü iç açıcı haberler alabilir, seyahate çıkabilir veya aşkla ilgili gelişmelerle enerji bulabilirsiniz. Taşınmak, yeni bir kariyer başlangıcı gibi önemli konular gündeme geliyor. Yeni yılda en şanslı olduğunuz konu piyango, ek gelirler ve şans oyunları.

İKİZLER: Yeni yıla herkes kadar umutla giriyorsunuz, yeni bir çevre, sıradışı arkadaşlar, kazanma umudu ve evle ilgili güzel gelişmeler. Çarşamba günü alacağınız sürpriz haberler bir anda heyecanlandırabilir. Ev partisi veya romantizmi evde yaşamak gibi kararlarınız gayet yerinde olacak. Ödemeler konusunda dikkatli olmalısınız ancak ek gelir kazanma ihtimalinizi iyi değerlendirin. Maaşınızdan daha fazlasını kazanabilirsiniz.  Yeni yılda evlenmeniz veya bir iş ortaklığı kurmanız ya da yeni danışmanlarla çalışmanız yapabileceğiniz en iyi şey. Şans bu alanlardan gülümsüyor.

YENGEÇ: Endişeli ve ürkek kalbiniz için yeniyıl yeni sürprizler hazırlıyor yine de endişelerinizi bırakamıyorsanız bu sevincin tadını çıkaramayabilirsiniz. Kariyer, evlilik, çevre üçgeninde herşey hafta ortasından itibaren yoluna girebilir. Yakın çevrenizden birinin yardımıyla hem kariyerle ilgili güzel teklifleri değerlendirecek hem evlilik için bir başlangıç yapacaksınız. Evliyseniz ilişkinizi ileri taşıyacak kararlar da alabilirsiniz. Yeni yılda en şanslı olduğunuz alan iş. Bol bol çalışacak daha sağlıklı ve dingin hissedeceksiniz.

ASLAN: Bu sert haftayı en iyi tolere edecek burçlardan birisiniz. İş alanında büyük bir gelişmeye hazır olmalısınız. Mali gelişmeler ve uzaklardan gelen haberler hafta ortasında sevince boğacak. Hafta biterken iş alanınızdaki engelleri çözmek gücünüze güç katacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yeni yılda en şanslı olduğunu konu çocuklarınızla ilgili müjdeler ve evlilik.

BAŞAK: Ödemeler, çocuklar, borçlar, yolunda gitmeyen aşk hayatı derken yoğun günlerden geçiyorsunuz. Öte yandan size güç veren şey yine aşk, yine çocuklarınız. Hafta ortasında bu alandan gelen güzel haberler ve gelişmeler sürpriz bir şekilde yaşam enerjinizi yükseltecek. Hafta sonuna doğru çocuklarınızın sağlık sorunları artabilir ve onlarla ilgili engeller yaşanabilir. Yeniyılda en şanslı olduğunuz konu ev ve aileniz. Yeni bir mülk alabilirsiniz.

TERAZİ: Zorlu yılları geride bıraktınız. Yeniyıl acaba size daha iyisini getirir mi diyorsanız bu hafta yine zorlanamaya devam edeceksiniz. Özellikle hafta sonu yaklaşırken başınızı ağrıtacak gelişmelerin ortasında kalabilirsiniz. Evlilik, aile, kariyer hepsi birden üstünüze sorunlar yumağı şeklinde gelebilir. Yapmanız gereken yakın çevrenizin desteğini istemek veya çevre değişikliği yapmak. Yeniyılda en şanslı olduğunuz konu yakın çevre ve kardeşlerin desteği. Tanınmanız da mümkün.

AKREP: Gücünüze güç katacak, mali alanda şanslı bir evreye yolculuk yapıyorsunuz. Ancak bu hafta biraz zorlayıcı. Her gün ayrı bir dertle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Çevre değişikliği en büyük ihtiyacınız ve bunu yılbaşından sonra başarabilirsiniz. Bu hafta ortasında iyi arkadaşlar ve iş alanınızdaki dostlar sayesinde çevrenizden alacağınız müjdeyle mutlanabilirsiniz. Yeni yılda en şanslı olduğunuz konu para ve özgüven. Yükselişte olacaksınız.

YAY: Hayatın her alanında neşeniz yükselteme başladı ve pozitif düşünceye yeniden geçiş yaptınız. Bu haftadan itibaren pozitif düşünmenin de yetmediği aklınıza gelebilir. Zira zorlayıcı açılar altında olacağız. Yine de ev ve aile konusundaki düş kırıklıklarını bir kenara bırakırsanız, mutlu olmak için bir çok sebep bulursunuz. Hafta ortasında aşk, para ve kariyer alanını etkileyen müjdeli haberler sevindirecek. Yeni yılda her konuda şanslısınız.

OĞLAK: İç dünyanız aydınlanırken, daha rahat sorumluluk almaya ve gitgide kendinizi güçlü hissetmeye başladınız. Çevrenin saygısını kazandığınız kesin. Fakat hafta boyunca aşırı yorulmak sağlığınız açısından bir tehdit. Sorunları düşünmekle çok zaman harcamayın. Aile ve seyahatler, eğitim ve mülk almak gibi alanlarda ortaya çıkan gelişmeler hafta ortasında çok sevindirecek. Yeni yılda en şanslı olduğunuz konu pozitif düşünmek ve ruhsal gelişim. Bunun hayatınızı her yönden iyileştirdiğiniz 2019 da keşfedeceksiniz.

KOVA: Artık ileri harekete geçebilirsiniz. 7 Ocak da doğru yoluna dönmüş olacak Uranüs şimdiden hayatın hangi alanlarında sürprizler yapacağını göstermeye başlıyor. Hafta boyunca suçluluk duygularına ve iç dünyanızdaki endişelere dikkat edin. En büyük düşmanınız yine kendiniz olacaksınız. Hafta ortasında yakın çevrenizden gelen bir sürpriz ek gelirler kazanmanızı sağlayabilir. Yeni yıl size iyi dostlar getirecek ve onlarla geleceği çizeceksiniz.

BALIK: Kariyer konusunda düşleri gerçekleştirmekle başkalarını düş kırıklığına uğratmak arasında gidip geldiğiniz bir evredesiniz. Dengenizi bulmanız zor. Ancak mali konularda iyi gelişmeler bu haftadan itibaren başlayacak özellikle hafta ortası mutluluk verecek haberlerle evliliğinizi iyileştirebilir iyi dostları hayatınıza alabilirsiniz. Yalnızsanız arkadaşlarınız sizi evlenebileceğiniz biriyle tanıştırabilir de. Yeni yılda kariyer alanında bir yıldız gibi parlayacaksınız tabii başkalarını hayal kırıklığına uğratmadığınız sürece.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Telefon: 0 (505) 010 70 59

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/
Tarot Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/