Mayıs 2019 Burç Yorumunuz (video)

Yeniay ve Merkür Boğa Burcunda-Haftanın astrolojisi

Su Karakuş

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Istanbul + Dergisini almayı unutmayın ben ve Defne varız.

PAZARTESİ: Mars, Jüpiter karşıt açısı öfke kontrolünün önemini bir kez daha hatırlatacak. Jüpiter Retrograde evrede olduğu için, şanssızlık olarak nitelendireceğimiz olaylar yaşamamız olası. Düşüncelerin ve iletişimin önemini bir kez daha anlayacağız. İyilik yapmak her zaman koruyucudur.

SALI: Merkür Boğa burcunda ve biraz daha sakin, dingin düşüncelere ihtiyacımız olduğunu hissettirecek. Dünyevi zevkler, güvenlik, garantiler, huzur anahtar kelimelerimiz olurken, Uranüs, Güneş ve Merkür’ün aynı burçta yer alması, Oğlak burcundan Satürn, Plüton ve Güney ay düğümünün geçiş yapması para, kariyer, gelecek, sağlamlık gibi konuları öne çıkaracak. Toprak grubu burçlarda yer alan gezegenlerin etkisiyle buluşan yeniay, yenilik yaparken çok dikkatli olacağımızı vurguluyor.

ÇARŞAMBA: Ay-Mars kavuşumu güne hatta haftaya damgasını vurabilir. Zira bu kavuşum Jüpiter’e karşıt. Hafta başında başlayan gergin olaylar, bu gün zirve yapabilir. İntikam planlarına kapılmak çok kolay. Bilişim ve iletişim teknolojileri alanlarında ciddi sorunlar yaşanabilir. Bilgiyi yanlış kullanmak veya bilgi hırsızlığı bugün başa bela olabilir. Kin kadar merhametinde yüksek olabileceği bir gündeyiz.

PERŞEMBE: B.M, Ay üçgeni, sırların ortaya çıkmasıyla sevineceğimizi anlatıyor. Kayıp eşyaların bulunmasından, merak edilen soruların cevaplarının bulunması, yeni bilgilere ulaşılması, bir çok konuda aydınlanmak, rahatlatıcı ve kolaylaştırıcı olacak. Bununla birlikte Merkür, Uranüs birlikteliği mali konularda şimşek hızıyla ortaya çıkan fikirlerin orijinal ve paraya dönüşecek nitelikte olacağını hatırlatıyor.

CUMA: Venüs, Ay, Plüton arasında TKare gerçekleşiyor. Aşkı ve büyük tutkuyu kaybetmek, ayrılıklar, kalbi acıtan duygu durumu bugünkü açının sonucu olacak. Yeni bir aşka başlamak için doğru bir gün değil. Duygusal kayıplar ve tetiklenmeler acı bir iz bırakabilir. Her zaman olduğu gibi iyilik yapmak kurtarıcı, acıyı yaşamak kadar aklını iyilikle doldurmak iyileştirici.

CUMARTESİ: Güneş, Satürn arasındaki mutlu bağlantı bizi geçmişe, katlandığımız sabrettiğimiz konulara bağlayacak. Ödül alma zamanı. Konsantrasyon isteyen konularda çalışmak veya başlamak için güzel bir gün. Geçmişin her deneyimi geleceğe yeni bir bağlantı sunacak.

PAZAR: Kaliteye önem verilen, keyfin ve cömertliğin yüksek olacağı bir Pazar. Herkes için mutluluk vaat eden açılar deneyimlerin ve kalitenin değerini yükseltiyor. Hak edileni almak, organizasyonları herkesin mutlu olacağı şekilde planlamak, günü yaşarken anda kalmak olası. İyilik yapmak için hem niyette hem eylemde olacağız.

HER HAKKI SAKLIDIR.