mars kırmızı

Yeni Ay Hayatımıza Ne Gibi Yenilikler Kattı?

Yeni ay hayatınıza ne gibi yenilikler kattı? Mars retrosu sona erdi enerjiniz geri geldi mi? Şahsen evet enerjim yükseldi ve sosyal medyamın ve tüm iletişim kanallarımın yönetimini başka birine bıraktım, yükümü hafiflettim.
.
Peki ileride ne var? Yakın geleceğe buyrun hep birlikte göz atalım.
.
Venüs hafta boyunca, ilişkiler, estetik zevkler, güzellik, çekicilik ve elbette para piyasaları hakkında köklü değişiklikler yaptırmak üzere Satürn, Pluton,Jüpiter üçlüsüne kafa tutacak. Bu oldukça zor ve yorucu bir süreç çünkü Venüs o kadar güçlü değil. Hızlı da olduğu için süreç bu haftayla sınırlı. Alışverişler için avantajlı bir dönem değil ancak köklü değişikliklerin yararımıza olacağını söylemek mümkün.
.
Hafta ortasında Satürn,Jüpiter, Pluton kavuşumuna Ay da dahil olacak ve gökyüzünde daha tehditkar bir hava oluşacak. Mali konularda önemli zorluklar, patlamalar, kazalar, doğal afetler üzebilir.
.
Hafta boyunca Uranüs-Merkür karşıtlığı da iletişim hatalarına, teknolojik sorunlara, arızalara ve kayıplara neden olacak. Ani gelişen travmatik olaylarda yanlış davranmak, yanlış kararlar kötü sonuçlar doğuracaktır.
.
Haftanın son gün öfkeyi kontrol etmek zor olacak zira Güneş-Ay arasında sert bir açı oluşuyor.
.
İçim daraldı hiç mi güzel açı yok diyenlereyse müjde: gelecek hafta bu zorlu açıların hiç biri olmayacak. Haftayı hafiflikle ve dikkatle geçirin. Esnek olun. Pandemiden kendinizi koruyun.