Mutluluk Geri Dönüyor Haftası ( 13.08-19.08)

Tutulmalar Sonrası Güzellikler Haftası

 

Ay Tutulması Haftası Burç YorumlarıHarika bir haftaya başlıyoruz. Değerlendirebilenleri Mutluluk Bekliyor.

Su Karakuş

Instagram canlı yayınlarında sokak hayvanlarımız için mama desteğinde bulunanlara doğum haritası analizi yapılıyor. Sizi de bekleriz. Instagram hesabı: Su Karakuş

22 Temmuz Pazartesi: Retro pozisyondaki Merkür Güneş’le kavuşursa ne olur? Derin ve içe dönük düşünceler canlanır, kişiyi canlandırır, adeta keşif yaptırır. Geçmişten gelen tanıdıklar, yarım kalan projeler yeniden hayat bulur. Zihin bambaşka bir açıdan aktifleşir.

23 Temmuz Salı: Güneş’in yengeç burcundaki son günü. Ev ve aile alanına dikkat vermek yerine biraz egoyu beslemek, biraz sahnede olma ihtiyacını hatırlatmak üzere Aslan burcuna yerleşiyor. Yaz daha eğlenceli ve daha özgüvenli bir şekilde devam edecek.

24 Temmuz Çarşamba: Yılın en özel günlerinden biri: Ay-Mars-JüpiterRx arasında oluşan büyük üçgen enerjik, hedef odaklı, kazanmaya hazır bir ruh hali verecek. Ateş grubu burçlar açısından hayli getirisi olan bugün her burç için ayrı bir şans sunacak.

25 Temmuz Perşembe: Ay Boğa burcuna yerleşti. Uranüs’e an be an yaklaşarak benimsediğimiz kişilerin sürprizlerine, beklenmedik gelirler kazanılmasına aracı olacak. Doğum haritanız bu açından olumsuz etkileniyorsa bilin ki doğum anınızdaki bir gezegen tetiklenmiştir. Diğer her koşulda nefis bir buluşma.

26 Temmuz Cuma: Öfkeli ve gergin hissetmenin çok kolay olacağı bir gün zira Mars-Ay karesi bir nevi deliryum halini öne çıkaracak. Anlamlı bir mücadelesi olmayanlar ve kavgayı hak sananlar için tuzağa düşmek çok kolay olabilir.

27 Temmuz Cumartesi: Ay bugün de Boğa burcunda ve en güzel halinde: Plüton’la, Merkür ve Venüs’le olumlu bağlantıda. Geçmişten gelen dostlukların ve fikirlerin paraya, sevecenliğe, aşkların gerçek romantizme dönüşeceği, tutkunun derinden hissedileceği özel bir gün.

28 Temmuz Pazar: Bir yanımız mücadele edeceği alanı bilirken ve harekete geçerken, diğer yanımız endişeli. Şanssızlıkların büyük engeli yaratacağı bir gün. Sezgi akılla buluşabilir. Şansa güvenmeden hareket etmek zr ama mücadele gücü dağları yerinden oynatabilir.

Her Hakkı Saklıdır. ( Yani kendi yorumu gibi alıp yayınlayanlar hakkında yasal işle yapmak gayet kolay olacaktır:)