Ay Tutulması Haftası Burç Yorumları

Tutulma Geliyor Eyvah! (15 Temmuz Haftası Astrolojisi)

Ay Tutulması Haftası Burç YorumlarıSu Karakuş

Uzman astrolog

Instagram: su karakuş

Youtube: su karakuş

15 Temmuz Pazartesi: Güneş –Plüton karşıtlığı zirve yaptı. Bu zirve günde Merkür retrosununda etkisiyle geçmişteki olaylar ivme kazanacak. Ego ile karşıt güç arasındaki bağlantı yorabilir, geçmişte yapılan hatalar ve güç gösterileri ciddi bir soruna dönüşebilir. 22 derece Oğlak veya Koç, yengeç, terazi burçlarında herhangi bir gezegenini veya köşe noktanı varsa olumsuz, Başak, Boğa, Akrep, Balık burçlarının 22 derecesinde bir gezegen veya köşe noktanız varsa olumlu etkilenirsiniz. Her ikisi birden varsa hem olumlu, hem dertli sürprizler sizi bekliyor demektir. Baskın gezegeni bulmak için profesyonel  astroloji danışmanlığı almakta fayda var.

16 Temmuz Salı: Ay oğlak burcunda ve önce Satürn’e dokunacak, sonra Güney ay düğümünü ve en sonunda Plüton’u tetikleyecek. Birçok açıdan tüm burçlar için zor bir gün olabilir. Önce engeller ve karamsarlık duygularımızı ifade etmemizi güçleştirebilir, sonra şanssızlıklar şaşırtabilir, eski hatalar gündeme gelebilir ve sonra köklü bir değişime zorlanabiliriz.

17 Temmuz Çarşamba: Dolunay Ay tutulması  gece yarısından sonra, oğlak burcunda gerçekleşiyor. Tüm gece uykusuzluk olağan. 1 konuya takılı kalmak, endişe ve korku üretmek olağan. Kariyer ve otoritelerle ilgili sonlanmalar, uzun zamandır düşünülen ama eyleme konulmamış bitişler çok mümkün. Duyguların tırmanışta, tepkilerin kontrolsüz olması da olağan. Engellerle mücadele gücü geliştirmek, köklü değişiklikler yapmak Ay tutulmasının tek beklentisi.

18 Temmuz Perşembe: Ay-Mars-Uranüs arasındaki TKARE, sabit burçlarda gerçekleşiyor ve hayli düşündürücü. Öfkeli çıkışlar, uçaklar ve elektrik, elektronikle ilgili arızalar,  patlama ve yangınlar günün acılı haberleri olabilir. Bireysel anlamda gerginliği ve kalpteki yangını kontrol altına alabilmek çok önemli.

19 Temmuz Cuma: Şansın gücüne yeniden inanabilir, kendimizi yeniden özgür hissedebiliriz. Ay-Jüpiter bağlantısı kesinlikle özgürlükleri ve evrensel değerleri öne çıkartmayı çağrıştırıyor. Seyahatler, bilgi alışverişi, sorunları çözmek ve uzun sohbetler için harika bir gün.

20 Temmuz Cumartesi: İçe dönmeli, ruhu dinlendirmeli, yorucu haftayı gözden geçirmeli, hayatımızdan çıkaracağımız canlı, cansız ne varsa yeniden liste yapılmalı. Eylem değil sezmek ve hissetmek, karar vermeye çalışmak için ideal bir gün. Büyük kopuşlara değil, küçük bırakışlara hazırlanmalı.

21 Temmuz Pazar: Şanssızlıklar ve düş kırıklıklarına hazır olmalı. Düş kırıklığına uğratmamak için özel çaba harcanmalı. İyilik yapmak ve karşılıksız yardımlar için mükemmel bir gün. Öte yandan Güneş ve Merkür RX kavuşumu geçmişten kalan artıkları atmak, revizyon ve yeniden hayata çeki düzen vermek için canlandırıcı bir etki yapacak.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR