Nisan 2018 Astroloji Yorumları

Terazi Yeniayı Aşkı Davet Ediyor.

Nisan 2018 Astroloji YorumlarıHAFTANIN BURÇ YORUMLARI ( 30 Eylül-6 Ekim Haftası)

Haftaya yeniayın etkisinde başlıyoruz. Yenilik yapmak, yaşam ortaklığı kurmak, adalet duygumuzu keskinleştirmek, danışmanlarla çalışmanın konforunu yaşamak açısından harika bir evre.

Öte yandan Terazi burcunda hızlı transit yapan Merkür, Ay, Venüs, Oğlak burcundaki ağır gezegenlere ve Güney ay düğümüne sert bir açıyla bağlanıyor. Hafta boyunca zorlayan, keyfini kaybetmiş, sağlıksız aşklara veda etmek, yeni ve daha çok heyecan veren bir yolculuğa evet demek çok mümkün. Özellikle Çarşamba köklü değişiklikler açısından  uygun. Belkide sadece aşka bakış açısını değiştirmek bile, geri dönülmez bir ilerleyişe yardımcı olabilir.

3 Ekimde Merkür Akrep burcuna yerleşerek çok uzun bir dönem başlatacak çünkü Merkür bu alanda gerileyecek. Gerileme bu hafta değil  nedenle sadece suskun, gizemi çözmeye kararlı, başkalarının kaynaklarından nasıl yararlanacağını bilen bir düşünce biçimi yaratacak. Ertesi gün Terazi burcuna yerleşen Mars, sağlık için değil, ilişkiler, zerafet, adalet ve hayat arkadaşlıkları için çırpınmaya başlayacak. Enerji ve motivasyonun odağı değişirken, Güneş-Satürn arasındaki sert açı, havanın soğuyacağını, hastalıkların artacağını, adil olan yönümüzün objektivitesini kaybedeceğini hatırlamalıyız. Bu temas zorlayıcı ve incinmeye hazır yönlerimizi kuvvetlendiren bir egzersiz gibi olacak.

Haftayı gökyüzünün desteğinden uzakta, zorlayıcı bir kaç alanla mücadele ederek kapatacağız. Merkür-Uranüs karşıtlığı, düşünce hatalarına, mali kayıplara, yol açabilir. Başkalarının kaynakları yerine kendi kaynaklarımıza odaklanmakta yarar var. Mutlu haftalar dilerim.

KOÇ: Yeniay evlilik ve ortaklık düşüncelerini gerçekleştirebilir. Hafta ortasına dek zamanınız var. Hafta ortasından itibaren yakınlarınızın otoritelerle ilişkilerine dikkat etmelisiniz. Arada kalabilir, adalet duygunuzu sorgulayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren düşünceler başkalarının kaynaklarına kayarken, mali konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir.

BOĞA: Yeniay iş alanınıza zarif bir dokunuşla yenilik katacak. Daha iyi hissedeceğiniz, sanatla harmanlanmış bir alanda özgürce yaşayacaksınız. Ancak iş için yapılan uzak yolculuklar her an bir kriz yaratabilir. Merkür yakınlarla ilişkinizi tutkuya boğarken bir yandan da sizi kontrol altına almaya çalışacak, değişmenizi talep edecek. Değişime şimdilik direnmeniz doğal. Ancak bu direniş acı verebilir.

İKİZLER: Yeniay yeni aşk, bebek veya yeni bir proje getirebilir. Hafta ortasına dek tüm yenilik fikirlerinizi uygulamalısınız. Öte yandan bu yeniliklerin bir miktar para harcamanıza neden olması kaçınılmaz. Hafta boyunca ayağınızı yorgana göre uzatmayı unutmamalısınız. Yöneticiniz Merkür’ün iş alanınıza transiti ile işle ilgili ödemeler, alacaklar yeniden gündeme gelecek. Kuşkular, özgüvensizlikler ve ruhsal değişim yorucu olabilir.

YENGEÇ:   Yeniay evle ilgili yenilikler öneriyor. Hafta ortasına kadar evde konforu arttıracak dekoratif düzenlemeler yapılabilir. Hafta ortasından itibaren aile bireyleriyle yakınlarınızın arası limoni olabilir ve arabulucu olmanız gerekebilir. Zaman planlamanızı esnek yapmalısınız. Duygu durumunuz değişken olacak. Merkür dostunuz Akrep burcuna yerleştiğinde çocuklarınız veya aşk yaşamınız düşüncelerinizin büyük bir bölümünü kaplayacak. Arkadaşlarını sizinle aynı fikirde olmasa bile aşk konusunda gözü kapalı davranacaksınız.

ASLAN:Yeniay yakın çevrenizi değiştirmeniz için bir itici güç oluşturacak. Hafta ortasına dek yeni, adil ve nazik bir çevrede daha mutlu hissedeceksiniz. Ancak iş yaşamınızla yeni çevreniz bağdaşmayabilir. Bu nedenle işi tercih etmeniz daha doğru. Merkür aile alanınızda kuşku ve kıskançlık gibi negatif duyguları patlatabilir. Şifacı kalmayı başarırsanız kuşkular kendiliğinden kaybolur, size huzur kalır. Hafta sonunda kariyer önceliğiniz olmalı.

BAŞAK: Yeniay mali alanda yeni bir başlangıç getirecek. Yeni gelirler mutlu edebilir. Ve  çocuklarınız ya da projeleriniz için kazandığınızdan fazla harcamanız gerekebilir. Yöneticiniz Merkür sosyal medya, tanıtım, reklam ve tanınma konusunda daha etkin, akılda kalıcı ve akılcı davranmanızı sağlayacak. Uzaklardaki tanıdıklarınızla aranızda yıkıcı cümleler geçebilir. Merkür’ün sert açılarında dikkatli olmakta yarar var.

TERAZİ:Yeniay kişisel stilinize yenilik ve tazelik getirecek. Evlilik, iş ortaklığı veya danışmanlarla çalışmak mutluluk kaynağınız olacak. Ancak inandığınız konularda ailenizle çatışma da yaşayabilirsiniz. Onların haklılıklarını göz ardı etmezseniz köklü bir değişimle rahatlarsınız. Hafta ortasında Merkür mali alanınıza yerleşerek daha tutumlu ve kolay kazanan birine dönüşmenizi sağlayacak. Paranın kokusunu uzaktan bile alacaksınız. Giderlerinizdeki ani artış şaşırtabilir.

AKREP: Yeniay iç dünyanıza bir esinti ve ferahlık getirecek. Kendinize karşı belkide hiç olmadığınız kadar nazik davranacaksınız. Ancak yakın çevrenizin baskısı yorucu olabilir. Hafta ortasından itibaren burcunuza yerleşen Merkür evlilik ve ortaklık alanındaki değişimi tetikleyecek. Ani ayrılıklar veya ani evlilik kararları sizi şaşırtmayacak. Partnerinizin veya iş ortağınızın değişken tavrını anlamak için bir süre beklemelisiniz.

YAY: Yeniay yeni arkadaşları yaşamınıza katıyor ki onlar geleceğinize ortak olacaklar. Mali konularda yeni arkadaşlarla aranızda fikir ayrılıkları olabilir. Paranız hakkında başkasının hükmü olmamalı. Hafta ortasından itibaren içe dönmek ve sosyalleşmek yerine içe dönmek, kişileri hissetmek isteyeceksiniz. Hafta bitmeden önce sağlık ve ruh sağlığınız konusunda çelişkilerinizi fark edeceksiniz.

OĞLAK: Kariyer alanınızda bir yenilik söz konusu ve kuralcı, garantici,çekingen yapınız bu yeniliğe içten içe itiraz edecek. Biraz sabırla herşey değişebilir veya sezgileriniz doğruyu söylüyor olabilir. Hafta ortasında Merkür arkadaşlık ve dostluk alanınızdan sosyalleşmeyi sağlayacak. Fakat bünyeniz alışkın değilse veya partneriniz sizi hep yalnız görmeye alıştıysa itirazlar olabilir. Kendi yarattığınız güvenli hapishaneyi epeyce sorgulayacaksınız.

KOVA: Yurt dışı seyahatler, eğitimler veya dünya görüşünüzü değiştirmek gibi yenilikler haftanın konuları. Yakınlarınızın veya sizin uzun yolculuklarınız travmaya dönüşebilir. Hafta boyunca dikkatli olmalısınız. Kuvvetli bünyeniz kolay pes etmez yine de kendi özgürlüğünüzü önemsemelisiniz. Merkür hafta ortasında kariyer alanınızda bir ışık gibi doğacak. Yeni bir aşk başlayabilir.

BALIK: Estra gelirler kazanmanız hafta ortasına dek mümkün. Arkadaşlarınızla görüş ayrılıkları sizi yolunuzdan döndürmemeli. Merkür uzun yolculukları ve medya çalışmalarınızı destekleyecek. Fikirleriniz başkalarının etkileneceği projelere dönüşecek. Yakın çevrenizle aranızda anlaşmazlıklar görülebilir. Çevre değişikliği ihtimalini şimdilik rafta tutun.

HER HAKKI SAKLIDIR.