Doğum Haritamı Çıkarttım Ama Yorumlayamıyorum! Yanlış Harita (video)

ŞANS HAFTASI( 25 Kasım-2 Aralık burç yorumları)-Su Karakuş

25 Kasım- 2 Aralık Burç Yorumları

İnstagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

*Jüpiter-Venüs kavuşumu 24 Aralık ve 25 Aralık’da zirve yapacak ve tüm yılın en güzel fırsatlarını sunacak. Maddi ve manevi her anlamda bereket, içtenlikle dilediğini her konuda kolay erişim, evlilik ve aşk alanında şans, iyimserlik, umut ve umutların karşılık bulması gibi olumlu sonuçlar hafta oyunca keyiflendirecek.

* 26 Kasım da Venüs garantici aşklar alanına Oğlak burcuna yerleşiyor. Bu alan da flörte yer yoktur ve ilişki ya ciddi olmalıdır ya da ciddi olmalıdır. Kalıcı ve uzun sürecek ilişkilere eğilim artar, sadakat önemsenir ve sorumluluk almak hiç de zor değildir. Öte yandan Venüs’e aykırı çalışanlar için yaş farkının fazlasıyla görüldüğü ilişkiler, komplekslerin ortaya çıkışı, sevginin tekdüze ve sıkıcı bir hal alması gözlemlenir. er şeye rağmen sadık ve sorumluluk sahibi bir partner ömre bedeldir.

* Venüs’ün oğlak burcuna geçişiyle birlikte Jüpiter Venüs kavuşumu sona ermiş sayılmaz. Başka başka burçlarda olsalar da hala el eleler. Başka alanlarda fırsatlar yaratmaya devam edecekler. Hem kariyer, hem seyahat ve eğitim, medya, basın yayın gibi konularda şansı yanımızda bulacağız.

* Aynı gün yay burcunun 4. derecesinde bir yeniay doğacak. Eğitim fırsatlar yakalamak, dünya görüşünü genişletmek, seyahat etmek, medya alanda yeni başlangıçlar yapmak yeniayla birlikte çok olası. Yay burcun 4. derecesi doğum haritanızda hangi alan ise o alanda yeni başlangıçlar yapılmalı. Yeni başlangıçlar yapılmaz ise bir sonraki yeniay Güneş Tutulmasını değerlendirmeniz pek mümkün olmayabilir.

Güzel açılar altında hepinize mutlu bir hafta dilerim.

Yükselen burcunuzu ve Güneş burcunuzu okuyup harmanlayın.

KOÇ: Venüs kariyer alanınıza geçtiğinde artık yöneticilerinizle desteleyici ilişkiler kurmanız mümkün olacak. Kendi işinizi yapıyorsanız hatta partneriniz iş ortağınız ile aranızdaki güzel diyaloglar hayranlık uyandıracak. Yeniay seyahat fırsatları, yeni bir eğitim alma ihtimali veya medya çalışmalarını yapma olasılıkları sunacak. Değerlendirirseniz bir sonraki adım gerçek bir şansı hayatınıza katacak. Yöneticiniz Mars, henüz akrep burcuna yerleşti ve enerjinizi özellikle mali konular söz konusu olduğunda daha çok kazanmak, kazanırken sezgilerinizi kullanmayı tercih edeceksiniz.  Mars-Uranüs karşıtlığı mali alanda sorun ve ani kayıplar yaratabilir. Hafta boyunca tek dikkat etmeniz gereken şey paranızı korumak.

BOĞA: Yöneticiniz Venüs, Oğlak burcuna taşınıyor. Bu arada Jüpiter’le birlikteliği devam edecek ve hem seyahat, eğitim hem de ekstra gelirler alanını şansla donatacak. Piyango veya ikramiye gibi gelirler elde edebileceksiniz. Bu haftanın öncelikli konusu para. Yeniay ekstra gelir alanınızı şenlendirdiğinde bir kez daha şaşırtan nefis bir fırsat karşınıza çıkacak. Bu karşılaşma için umarım bir önceki yeniayı iyi değerlendirmişsinizdir. Öte yandan Mars evlilik ve ortaklık alanınızda transit geçiyor ve düşmanlarınızı daha öfkeli bir  görünüme davet ediyor. Bu sizi epey gerginleştirecek çünkü Uranüs burcunuzda retrograde ( geri ) harekette. Uranüs-Mars karşıtlığı hayatınızın her alanında ani ve şok eden olaylara neden olabilir. Öfke kontrolü çok önemli.

İKİZLER:  Merkür nihayet doğru yoluna döndü ve akrep burcunun ortalarında ilerlerken Neptün’le olumlu bir açı da. Hayalleri gerçekleştirecek anlaşmalar, sözleşmeler haftanızın konusu. Kariyer alanında grafiğiniz yukarı çıkıyor. Yeniay evlilik ve ortaklık alanınızı şenlendirirken, aşk ortak paraları değerlendirdiğiniz kişiler formunda erosun okuna dönüşebilir. Jüpiter evliği, Venüs ortak paralarınızı desteklerken haftanın hem aşkta hem para kazananı olacaksınız.  Değerlendirin. Ancak Mars akrep burcuna henüz yerleşti ve Uranüs’le bir karşıt açı oluşturuyor. Bunun anlamı sağlığınız ve ruh sağlığınız risk altında, yanlış inanışların kurban olabilirsiniz ve öfke sizin sağlığınızı bozabilir demek. Hafta boyunca sağlıklı ve neşeli kalmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ: Yeniay yay burcunda doğuyor ve her yeniay sizi yoğun şekilde ilgilendiriyor. Bu kez iş yaşamınızda bir yenilik yapmalısınız. Ofisi yenilemeli, yeni elemanlarla çalışmaya başlamalı, iş sahanızı değiştirmelisiniz. Eğitim, seyahat, ticaret veya medya, basın yayın alanda çalışıyorsanız şanslısınız. Değilse bu alanlara kaymaya çalışabilirsiniz. Jüpiter-Venüs kavuşumu hem iş hem evlilik ve yakınlarla ilişkiler alanınızı şans ve fırsatlarla donatacak. Değerlendirin. Bu arada Mars –Uranüs karşıtlığı ikilemde kalmanıza neden olacak. Bir yandan aşk, diğer yanda dostlar ve içinde olmaya can attığınız ilginç gruplar. Seçim zor olunca gerilim tırmanacak. Tercihinizi olabilecek en sakin şekilde ve kalbinizin sesini dinleyerek yapın.

ASLAN: Güneş dostunuz yay burcuna yerleşti ve aşkla dolu günler için dule enerji vermeye başladı. Tamda hafta başında Jüpiter –Venüs kavuşumu aşk alanınızda zirve yapmış olacak. Projeler, çocuklar, aşk dolu dizgin gidebilir. Hayatınızın en iyimser ve mutlu günlerindesiniz. Yeniay yine aşk ve çocuklar alanında doğarak hafta boyunca aşka, çocuklarınıza, projelerinize odaklanmanızı sağlayacak. Yenliklerin heyecanınıza kapılmışken, Uranüs-Mars karşıtlığı kariyer ve aile arasında seçim yapma güçlüğünü yaşatacak. Gerilim yükseldikçe, çözümsüz hissedecek gitgide öfkeleneceksiniz. Sakin kalmak avantaj sağlayacaktır.

BAŞAK: Merkür yakın çevrenizle iyi bir iletişim için gireceğinizi müjdeliyor. Ve artık doğru yolunda olduğu için iletişim hatalarınız ve elektronikle ilgili tamiratları yaptırabileceksiniz. Yay burcuna geçen Güneş evle ilgili bir canlanma hissetmenizi sağlayacak. Öte yandan yeniay da evinizi yenilemenize yardım edecek. Venüs’ün oğlak burcuna geçişiyle AŞKTA YILIN EN ŞANSLI DÖNEMİni yaşamaya başlayacaksınız. Süreç kısa ve romantizm için çok fazla zamanınız yok. Olabildiğince çekici olmaya çalışın ve romantizmi önce kalbinizle sonra bakışlarınızla davet edin. Yalnızsanız bu ay ve gelecek ay yeni bir aşka yelken açmak için uygun. Uranüs-Mars karşıtlığı hafta boyunca seyahatlerde dikkatli olmanız gerektiğini, çevrenizle ilişkilerinizde ani duygusal patlamalar yaşanabileceğini anlatıyor, dikkatli olun.

TERAZİ: Venüs yönetici gezegeniniz ve Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Evinizi dekorasyonunuzu güzelleştirmek, evde mutluluğu çoğaltmak için nefis bir dönem sizi bekliyor. Üstelik Venüs Jüpiter kavuşumu motivasyonunuzu arttıracak. Yakın çevrenizden beklenmedik öneriler gelecek ve şanslı olduğunuza bir kez daha inanacaksınız. Yeniay çevre değişikliği vaad ederken, yaptığınız için reklamı, adınızın duyulması gibi avantajlar getirecek. Otomobil almaktan, cep telefonu veya iletişim araçlarınızı yenilemeye kadar bir dizi yararı olacak. Uranüs-Mars karşıtlığı haftanın en yorucu açısı. Mali konularda çok dikkatli olmalısınız. Ani para kayıpları ve ani harcamalar kesenize zarar verebilir.

AKREP: Venüs’ün oğlak burcuna geçişiyle yakın çevrenizle ilişkilerinizde sevecenliğin dozu bir miktar daha atacak. Seveceğiniz bir iletişim aracı size hediye edilebilir zira Venüs Jüpiter kavuşumu hala çok etkili. Öte yandan mali alanda şansınız devam ediyor. Dilerseniz ek gelir kazanabilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz. Gelirlerinizin artması çok mümkün. Yeniay da para alanınızda doğacak. Özgüveninizi yükseltecek bir moddasınız, yeni gelirleri sevinçle kabul etmelisiniz. Mars burcunuzda yol alıyor ve Uranüs’e karşıt açı yaparak adeta kafa tutuyor. Bu kafa tutuş boyunu aşan bir şey o nedenle ani tepkiler, mücadele ederken haddini sınırlarını aşmak size zarar verebilir. Ayrılık ihtimali ruhunuz için de yorucu olabilir.

YAY: HAFTANIN YILDIZISINIZ. Venüs para alanınıza geçiş yapıyor ancak yine de burcunuza şans veren Jüpiter’le kavuşumunu sürdürecek. Yeniay da burcunuzun 4. derecesinde doğuyor. İyimserliğinizle ve neşenizle çevrenizi canlandıracak her türlü dileğinizi gerçekleştirecek siniz. Evlilik, aşk, eğitim almak, yolculuklara çıkmak ve her alanda aklınızdan geçen başınıza gelebilir. Öte yandan Mars-Uranüs karşıtlığı her burç açısından bir miktar kararsızlık, sağlık sorunları ve gerilim yaratacak. Yakınlarınızın sağlık sorunları öfkelerinin yükselmesine bağlı. Sizin sağlık sorunlarınız ise bol egzersiz ve ani değişimlere karşı esnek kalarak düzelebilir. Geçici ama üzücü olan bu dönemde sakin kalmayı başarmalısınız.

OĞLAK: Venüs’ün burcunuza geçişiyle cazibe merkezi haline geleceksiniz. Yalnızsanız hayranlarınızı değerlendirmenizde fayda var. Bir ilişkiniz varsa daha bakımlı görünerek onun aşkını tazeleyebilirsiniz. Jüpiter iç dünyanızı aydınlatmaya, umudunuzu çoğaltmaya, sezgilerinizi kullanmayı öğretmeye devam edecek. Yeniay kişisel gelişiminiz için yeni bir basamak sağlıyor. Eğer değerlendirirseniz gelecek ay tutulmada daha iyi sonuçlar alırsınız eğer değerlendirmezseniz tutulmanın yararını göremeyebilirsiniz. Uranüs-Mars karşıtlığını sakinlikle karşılayacaksınız. Arkadaşlar ve projeler arasında kararsızlık, farklı çevrelere girme zorunluluğu ve aşk arasında sıkışma gibi şeyler yaşanırsa tercihinizi ortayı bularak yapmalısınız.

KOVA: Daha kararlı ve travmalarını temizlemeye dönük ruh hali yaşam sevincinizi yeniden parlatacak. Venüs ruh sağlığınızla ilgilenmeye başlıyor, dolayısıyla daha pozitif hissedeceksiniz. Öte yandan arkadaş sayınız hızla artacak ve iyi anlaşacağınız, geleceği birlikte inşa edeceğiniz yeni dostlar yaşamınıza katılacak. Yeniay dileklerinizi gerçekleştirmek üzere doğuyor.Umarım son dönemlerde ne dilediğinize dikkat etmişsinizdir. Yöneticiniz Uranüs retro( gerileme) evresinde. Ve Mars’la karşıt açıda olacak. Tüm hafta boyunca evinizle ilgili harcamalar, değişiklikler ruhunuzu yorabilir. Kariyeriniz için yapacağınız mücadelelere evle ilgili değişiklikler edeniyle engel çıkabilir. Sakin ve olayların geçip gitmesine dönük davranmalısınız.

BALIK: Venüs dostluk ve dilekler alanınıza yerleşiyor. Kadın dostlarınızın yardımını alacak ve güvenilir kişilerle birlikte ilerleyeceksiniz. Kariyer alanınız ise hem Jüpiter’in varlığıyla hem yeniayla şenleniyor. Yeni teklifleri bir şans olarak nitelendirmeli ve kabul etmelisiniz.  Seyahatler, eğitimler, etkinlikler yaşamınızı şansla donatacak. Öte yandan Uranüs-Mars karşıtlığı yolculuklarda dikkatli olmanız gerektiğini, program değişikliklerine karşı esnek olmanız gerektiğini anlatıyor. Bir şekilde son dakika aksilikleri, iptaller ve tam hazırlanmışken vazgeçmeler canınız sıkacaktır. Tepkileriniz dozunda olmalı. Yöneticiniz Neptün burcunuzda geri gidiyor( retro). Bu nedenle uyuşma eğiliminde artış, bağımlılıklarda artış ve ağlama nöbetleri olabilir. Kendi kendinizi motive etmeli, hayatın neşeli yanlarıyla kararlı bir şekilde ilgilenmelisiniz.

HER HAKKI SAKLIDIR.